Fort Boyard 2- финалът наближава

  • 11 620
  • 184
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 478
ЕЕЕ турците се класираха-много са добри на ваденето на злато.Дали ще имаме шанс с тях.

# 106
  • Мнения: 4 534
Ауу, тези турци са мноо добри бе...  Confused И нашите май не са очаровани, че точно срещу тях ще играят.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 25 306
Шансовете ни не са големи според мен. Жалко, добре започнахме.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 891
Ами това си беше игра като за финал. Много добре се представиха и двете страни,с голям брой ключове си тръгнаха.
Турците явно са най-добрите в съкровищницата - с нашия 3 извадиха 11000,сега пак толкова ,приблизително.  Sad
Единственият ни шанс е да ги оставим с 4 ръце,за да вземат към 7000.  Mr. Green
Длъжни са,заради всички други наши победи! Изобщо не ме интересува! България ТРЯБВА да победи !  Peace

# 109
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз пропуснах снощи да гледам,но до колкото разбирам са спечелили турците.
Дано успеем да ги победим,че доста силни ми се виждат... Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 15 489
Срещу турците май нямаме шанс.Никой от нашите отбори не е успявал да нагребе толкова много злато.

# 111
  • Мнения: 156
Срещу турците май нямаме шанс.Никой от нашите отбори не е успявал да нагребе толкова много злато.
И аз така мисля, много са силни във съкровищницата.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 25 306
Някой нали знаеше кой ще е крайния победител? Ако може да ми го напише на лични, че да не стоя на тръни в неделя Whistling Почти съм сигурна, че няма да бием турците, ама май предпочитам да знам със сигурност и да си гледам спокойно играта Rolling Eyes

# 113
  • Мнения: 3 504
Длъжни са,заради всички други наши победи! Изобщо не ме интересува! България ТРЯБВА да победи !  Peace

 Peace Peace Peace

Ще тръпнем утре вечер, а срещу този турски отбор, кой от нашите отбори е играл или не сме newsm78

Турците ще излезат много нахъсани и мотивирани, това си им е в кръвта.

# 114
  • Мнения: 1 367
Срещу турците май нямаме шанс.Никой от нашите отбори не е успявал да нагребе толкова много злато.
И аз така мисля, много са силни във съкровищницата.
И нашите са добри в съкровищницата.Особено Цецо-имам чувството,че на всеки курс носи по над килограм в неговата голяма прегръдка LaughingНо никак няма да им е леко на нашите,дори с мисля,че шансовете ни не са никак големи...Дано не сме прави и утре да бием!Наистина вариантът е да ги бием в дуелите и да ги оставим с колкото може по-малко свободни ръце.

# 115
  • София
  • Мнения: 1 891
Rossoneri Турският 3 игра с нашия 3 . Това е единствената българска загуба. Като ги пуснаха в съкровищницата,турците извадиха 11 000г.
Те и със сърбите в петък пак щяха да загребат толкова,но се замотаха при нареждането по картата.
Както и да го погледна , нашите утре трябва да  оставят турците максимум с 5 ръце. Така ще ги победим!  Peace

# 116
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
И аз сам със вас трябва утре да спечелим всички дуели за да имат много малко свободни ръце.
Само така ще бием.
Много ще ме е ят ако турците спечелят Форт Боярд дето винаги падаха а ние да загубим със всичките победи които имахме.

Но да не се растроиваме още преди мача.Трябва да победим!Горе главата! bg bg bg

# 117
  • София
  • Мнения: 1 891
Нека красивата тъмносиня приказка има щастлив край !
 Успех България !
Отварям широко вратите на съкровищницата !

# 118
  • Мнения: 167
Хайде момичета, стисакайте палците здраво.  bg

# 119
  • Мнения: 1 001
 bg bg bg АЙДЕ НАШЕ bg bg bg

Общи условия

Активация на акаунт