Fort Boyard 2- финалът наближава

  • 11 620
  • 184
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 367
Вас за отбора на Асен ли ви е яд или за самия Асен.По добре да гледаме чаровното лошо момче Асен от колкото онзи изкуствено красив като от списание Румен.Всички ни е яд ама.Важното е се пак да победим.
И от двете по много ме е яд.Наистина исках още малко да гледам самия Асен,но и отборът му беше по-сплотен,по-единен сякаш,нямаха слабо звено.А Румен-страшно готин мъж определено,но май наистина прекалено готин за моя вкус  Laughing Имат едно слабо звено в отбора и то ме дразни безумно-Петя.Дано да не се издъним заради нея  Praynig

# 76
  • Банкя
  • Мнения: 823
Ама да му се чуди човек, как така си ги нагаждат програмите в един и същи ден и час с Нова за реалитата.
Оф,и аз много отдавна мрънкам по темата,и сигурно много са като мен.Чиста загуба на зрители е това.Сигурно много хора ще искат да гледат риалитита /как е множествено число на риалити?/ и по двете ТВ,но така няма да могат.Тъпо е.Ако има тук спецове по въпроса,кажете защо го правят?
Дето се вика, мерят си "онези работи". Sorry за израза, ама си е точно така - борят се за рейтинг. След като миналата година НоваТВ не можаха да бият Music Idol с "Пей с мен", сега пробват със "Страх". Според мен лично, пак няма да успеят. После най-вероятно ще има някакво застъпване и с VIP Brother.
И определено не може да се каже, че едната или другата медия има тотално предимство. Naughty
Fort Boyard определено бие тотално "Стани богат" в дните, когато го излъчват. Обаче пък "Сделка или не" направо си свали от ефир "Това го знае всяко хлапе".
Не съм много запозната, но доколкото знам, по-високият рейтинг води до по-голям интерес от рекламодателите или пък даже и до по-високи цени за излъчване на реклама - абе при всички случаи до повече пари за медията, независимо по какъв начин. Wink

Sorry за спама. Peace

# 77
  • Варна
  • Мнения: 25 306
Стига бе, аз определено гледах хлапето! Сделка или не ми е тъпотия. Верно ли са свалили хлапетата от ефир? За постоянно ли? Нищо такова не съм чула, бях много разочарована в понеделник като попаднах на Комиците. Те пък изобщо не са ми интересни Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 4 393
Вас за отбора на Асен ли ви е яд или за самия Асен.По добре да гледаме чаровното лошо момче Асен от колкото онзи изкуствено красив като от списание Румен.Всички ни е яд ама.Важното е се пак да победим.
И от двете по много ме е яд.Наистина исках още малко да гледам самия Асен,но и отборът му беше по-сплотен,по-единен сякаш,нямаха слабо звено.А Румен-страшно готин мъж определено,но май наистина прекалено готин за моя вкус  Laughing Имат едно слабо звено в отбора и то ме дразни безумно-Петя.Дано да не се издъним заради нея  Praynig

Хич не е прекалено готин за моя вкус  Mr. Green Направо ако ми се отвори възможност ще падне едно форт бояр-ане  smile3508

# 79
  • Мнения: 4 534
E, момичета, недейте така... Румен си е много точен играч, силен и мотивиран, съвсем на място си е! Просто отборът на Асен е страшно сплотен и имат най-добрата тактика от всички БГ отбори как да събират парите, което все пак е решаващият елемент. Имам чувството, че Асеневият отбор може да вземе повече боаяри, дори ако са с повече заключени ръце от противника. Затова е жалко, че няма да са на финал, абсолютно са способни да бият турския рекорд за събрани монети, но нищо, важното е в крайна сметка да има БГ победа, нали?  Wink

# 80
  • София
  • Мнения: 1 891
Утре вечер ще е ясен първият финалист във ФБ. Той ще бъде излъчен след двубоя България 4 - Сърбия 2 .
Отборът, който загуби , ще играе в петък с Турция 3 , когато ще разберем втория финалист.
Финалът ще е в неделя . Дано с българско участие и крайна победа !  Peace

http://www.telemaniac.com/btv-fb2-2629

# 81
  • Мнения: 4 393
Утре вечер ще е ясен първият финалист във ФБ. Той ще бъде излъчен след двубоя България 4 - Сърбия 2 .
Отборът, който загуби , ще играе в петък с Турция 3 , когато ще разберем втория финалист.
Финалът ще е в неделя . Дано с българско участие и крайна победа !  Peace

http://www.telemaniac.com/btv-fb2-2629

E така не ми се струва честно...турците ще играят само една игра, за да стигнат до финала, а другия финалист-две  newsm78

# 82
  • Мнения: 1 001
сина ми гледа с нас и вика Петя е смотана че не може да хване  ключа Joy Joy

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 20:48 от галиа

# 83
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И мен тази Петя ме разочарова,хич не ми се вписва в играта,
дано въпреки това да победим... Peace

# 84
  • Мнения: 11 607
Мъка, мъка, голяма мъка тази вечер......Добре,че сърбите ни бяха на нивото....

България - Сърбия
 

       7140 : 6180
    

 bg bg bg bg

# 85
  • Мнения: 1 001
сърбия 6180
България 7140

победа bg bg bg bg bg bg bg bg bg
голямо напрежение беше наще игреаха много зле но поне пбедихме

# 86
  • Мнения: 183
bg
Оспорвана битка,но ги бихме smile3533

# 87
  • Мнения: 156
 bg Браво българи

# 88
  • Мнения: 181
Като за финал, само 4 ключа, добре че бихме. Много ми харесаха финалните кадри, като ги посрещаха останалите българи. А Митко беше много сладък в тази серия. Дано да победим и накрая!

# 89
  • София
  • Мнения: 1 891
Инфарктно беше, но сме победители !!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт