Любители на котки - тема 19

  • 20 960
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 364


Калия[/b] искам да живея у вас пък Joy
Толково сладури за гушкане а едно място Hug[/color]
[/quote]


Заповядай Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 208
Здравейте ,
всички котетата са страхотни Hug
Ted_cat, beni е невероятен сладур - безспорен любимец ми е Hug
ahasver, Арчи е много красив - възможно ли е да разгледам някъде негови снимки?

Ето я и Айката в любимото място - кашона Laughing   ,
изтегната на радиатора на топло и отегчена от снимането ми  Laughing

# 77
  • Мнения: 70
Добро утро на всички,Айка е страхотна,ако има котенца съм първа отдавна искам да имам такава сива красавица.

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 723
Калия мерси за гостоприемството-стягам куфарите и пристигаааааам Joy

Албенко страшна е Ая страшна Пу-ПУ.
И как само се е излегнала душата на радиаторааааа.
А на последната снимка май ти вика:Я да ме оставиш вече,А?
хихихих

# 79
  • Мнения: 4 116
Ая наистина е много хубава. Не помня -питах ли по-напред в темата каква порода е?
А на оназ бялата пуФена топка да й изям сладките кичурчета на ушите  Laughing
Лео пък се опитва да гони по размери братовчедите от Африка май. Я разкрий тайната на храната му? Да не е прясно месце  Mr. Green
Забравих да кажа вчера на Айсис, че съм много изненадана от факта, че няма поражения от къпането  Mr. Green Добра животинка е Алфчо, щом само веднъж те е захапал. За другото къпане Игуанка да снима клипче как ти къпеш него,  а той тебе  Laughing
Вчера се опитах на няколко пъти да снимам Нико - ей, много бяга това животно. Не ще да го снимам и това е. И се сърди, показва си лошотията...


Вечерта го прилъгвах със шунка, та се кротна за една снимка, но не изпускаше от поглед наградата, да не звеме някой друг да му я хапне  Mr. Green

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 723
Теди на третта сничка е страшно царствен и готин Heart Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 5 759
Как е наострил ушите на първите 2,личи си ,че едвам те издържа  Mr. Green
Обаче как би устоял на шунка Нико Crazy

# 82
  • Мнения: 4 116
Ми не ме трае та, гоня го аз, слагам го да го снимам, той хуква, пак го гоня...и така амнайсет пъти... Накрая ми идеше и аз така да го гледам, само дето ушите не мога да си ги свивам назад.

# 83
  • Мнения: 3 050
Ми не ме трае та, гоня го аз, слагам го да го снимам, той хуква, пак го гоня...и така амнайсет пъти... Накрая ми идеше и аз така да го гледам, само дето ушите не мога да си ги свивам назад.
  Joy
Наистина много хубави снимки и с ушичките е много смешен  Heart Eyes
И аз се каня отдавна да снимам клипче, научен е на някои номера Mr. Green
Ая е чудесна, как си топли телцето  Heart Eyes и е много лъскава  Heart Eyes
Sessile ах че е хубавка  Heart Eyes Heart Eyes
Вярка сигурна ли си че Лео е котка, да не е леопард  Blush Mr. Green Heart Eyes Hug 9кг... Mr. Green става за пазач hahaha А Бианка е пухче  Heart Eyes
ahasver , Арчи е много хубав на първата снимка в подписа ти-как умно гледа  Grinning
mausbeni честита годишнина  Hug

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 723
Маусбени от недоглеждане съм пропуснала  Embarassed
Честита годишнина и много любов и усмивки Heart Eyes

# 85
  • София
  • Мнения: 5 759
Благоаря ви  Hug Hug Hug Hug
Страхотни сте,нямам думи.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 86
  • Мнения: 685
Мили момичета извинявам , че днес ще ви пиша с много тъжна молба.
Пиша го тук с надежда, че ще го прочетат хора, които обичат животните.

Днес простреляха куче в квартала.
Закарахме го на ветеринар, той се нае ще му направи операция. Не се намери желаещ да го гледа след операцията, а трябваше да се реши в рамките на 1 час, дали да се оперира. За да се възстанови се събра известна сума и ще го настанят в хотел към ветеринарната клиника за около 10 дни. Операцията е минала успешно.
Кучето е много красиво, с добър нрав, мъжко, не може да се определи възраст, но е младо. Личи, че е било домашно. Прилича на коли, по дребно е на вид, но тъй като е кръстоска предполага се, че е изхвърлено.
Аз съм в шок от жестокостта и бруталността на обществото, в което живеем. Защото случката стана на оживено място и наоколо имаше доста хора. Това можеше да е човек, не куче, но дори и то не заслужава подобна съдба. Нямам думи, просто се моля да се оправи и да се намери любящ дом за него.
Операцията е направена, защото има шанс да се оправи. Най лесно беше да се упои.
Моля ви, всеки който би желал да помогне да попита близки и познати.
Ето и снимка на душицата

http://www.bgphoto.net/photos/35481/o633704918772563750.jpg
 

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 22:13 от Cantariny

# 87
  • България
  • Мнения: 181
Това по - горе е отвратително - животничето е страхотно, дано бързо да се оправи и си намери нов дом, където да е много обичан  Praynig
Аз отдавна не съм писала - пусто времето не стига за нищо - опитвам се от време на време да ви изчитам поне.
Добре дошли на всички нови любители на котки- разгледах с интерес всички снимки - супер са котетата.
Наше величество Ефи е разгонен от вчера - и да не ви разправям какви концерти ни изнася. По ваш съвет няма да й давам хапчета - че се пооплаших доста ..... ще видим как ще издържим данданията - тя просто не спира да мяука...... #Crazy вечер също....

# 88
  • Варна
  • Мнения: 25 306
Cantariny,
поредната отвратителна жестокост в нашето "високоморално" общество. Нямам думи вече. Добре, че има хора като вас, шапка ви свалям задето сте се погрижили за животинчето. Дано се оправи, вярвам, че ще е така. Заслужава да си има дом. Писа ли в dog.bg - има подфорум Без дом? Доста животинчета търсят стопани там, но се надявам нашето момче да има късмет също. Дръж ни в течение за него.

# 89
  • Мнения: 4 116
Cantariny ,как така го е прострелял в присъствието на много хора? Да не е бил някой ненормален? Поне хора няма пострадали....
За кучето по- скоро пиши в Любители на кучета. Ние тука нали сме си котколюбки  Blush по- трудно ще се решим да си вземем куче. Аз лично поне много искам куче, но не ми стиска да си взема, непосилна ми е задачата да ставам рано за пиш-разходки  Mr. Green 
Ще помисля кого може да попитам дали иска куче и ще докладвам.

Общи условия

Активация на акаунт