моята мечта

  • 10 816
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Italia
  • Мнения: 4 492
оооох, френска полинезия...мечти, мечти Rolling Eyes

ако имаШ нужда от помоЩ за куфарите,брой ме. Mr. Green  в замяна мога да спя на плажа и да поркам куба либре нон стоп  Twisted Evil

# 16
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
в замяна мога да спя на плажа и да поркам куба либре нон стоп  Twisted Evil
трябва ми точно такава сериозна компания. salud! Drunk

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
в замяна мога да спя на плажа и да поркам куба либре нон стоп  Twisted Evil
трябва ми точно такава сериозна компания. salud! Drunk

дай лапа или по скоро 4аШа ,сделката е склЮ4ена  Peace Hug Wine Glass

# 18
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Я, колко сродни души имало тук! И на мен ми е мерак да живея в Топлите страни. Африка не ме влече обаче. Искам някъде в South Pacific - Куковите острови, Нова Каледония, Фиджи...  И на Карибите не отказвам. Френска Полинезия е рай наистина, обаче дотам е трудно да се докопа човек освен на почивка. Но... мечтите са безплатни.
virtualna, жалко, че мъжът ти не е ентусиазиран. Моят поне е авантюрист като мен и не е изключено да изпълним тази (по скоро моя) мечта.
На въпросите ти: "Исках само да споделите ако искате, мечтали ли сте да излезете от тук, и където и да сте, това ли е мястото което сте желали?"
Да, мечтая да изляза оттук, това не е мястото, където искам да живея и да отглеждам децата си (бъдещите). Дори и да не е в Топлите страни, искам промяна! И работя по това.
Поздрави на всички жадни за пътешествия и нови светове! Hug

# 19
  • Мнения: 158
ех, поне хубава темичка се заформи, жално наистина че не е интусиазиран толкова колкото и аз. Дано пък след време се навие....Незнам все тая надежда че един ден ще се получи нещо.
Абе как ми се ще да видя свят..... Grinning

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ех тази Латинска Америка,голяма ми е мечта...Някъде там да съм,няма значение къде..
Коста Рика...Ама бедни държави са...Сега преосмислих плановете и мечтая за екскурзия там Simple Smile искам да видя целия свят  Peace
Обичам Маргарита и острова също  Joy

# 21
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
какво като са бедни, няма да чакаш заплата от там. Wink
по-скоро притеснителното е наличието на банди
престъпността
иначе е много красиво.
познат латиноамериканец разказва как си е имал маймуна вкъщи за д. любимец.
колумбия например е страна с много богата флора и фауна, нея също много искам да я посетя

# 22
  • Мнения: 413
Ех тази Латинска Америка,голяма ми е мечта...Някъде там да съм,няма значение къде..
Коста Рика...Ама бедни държави са...Сега преосмислих плановете и мечтая за екскурзия там Simple Smile искам да видя целия свят  Peace
Обичам Маргарита и острова също  Joy
И аз искам там Crazy
Но, ми се струва че няма да ме угрее Tired

# 23
  • Мнения: 7 914
Латинска Америка.. тамискам... колкото по на топло, толкова по добре Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 7 605
Живях в топъл климат, живях там, където други ходят на по4ивка, и се върнах.

# 25
  • Мнения: 7 914
Живях в топъл климат, живях там, където други ходят на по4ивка, и се върнах.
заради климата ли? Crazy

# 26
  • Мнения: 1 169
Кой каза Куба Либре?!

Мечтая за къща някъде из френския прованс - лавандула пред прозореца и т.н.
И за една барачка на кокили в морето някъде из Френска Полинезия.
И за Тил Швайгер и Робърт Патенсон да ми разтриват раменете вечер. Петък сме все пак. Простете.

Сърфи простено ти е. Няма лошо- разтривките имам предвид.

Ааа ама вие само чакате някой да пусне тема за заминаване и сте стегнали куфарите.
Топло мен не ме влече. Аман от жега. Искам пролет, но не дъждовна. Искам зеленинка, искам истински дръвчета- омръзнало ми е от палми.
Живях в топъл климат, живях там, където други ходят на по4ивка, и се върнах.
Peace ще взема и аз това да направя

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 21:32 от Vanhorne

# 27
  • Мнения: 714
Който не е бил в Доминиканската република, на него не му се е приискало да остане .... поне според мен ....  Cry  Cry
Но това са първите седмици ... с тях си и останах  Thinking и в тъжни, студени и трудни дни и вечери си затварям очите и съм винаги там, на онзи плаж, пред онова невероятно море и под следобедното слънце, а наоколо е пълно с танцуващи и пеещи хора.

Даже работа си почти си бях намерила, английско училище за детето бях намерила ... но си дадох сметка, че няма да стане, както го мисля.  Cry Confused

Исках само да кажа, че мечтите са хубаво нещо.  Tired

# 28
  • Мнения: 7 605
Живях в топъл климат, живях там, където други ходят на по4ивка, и се върнах.
заради климата ли? Crazy

А бе вие не си давате сметка, какво оzна4ава тоzи климат. В Доминиканската zнаете ли каква влага има? И какви урагани? И zнаете ли какво оzна4ава дъждовен сеzон, да ти вали непрекъснато и поради 4удесната инфраструктура, вси4ко да е хрони4но наводнено?  Rolling Eyes  Да доуто4ня, не съм живяла в Д.Р. но съм ходила 2 пъти на по4ивка. Живях в Манила, със сходен климат, и в Корея, вкл. и по време на дъждовете.

# 29
  • Мнения: 714
Живях в топъл климат, живях там, където други ходят на по4ивка, и се върнах.
заради климата ли? Crazy

А бе вие не си давате сметка, какво оzна4ава тоzи климат. В Доминиканската zнаете ли каква влага има? И какви урагани? И zнаете ли какво оzна4ава дъждовен сеzон, да ти вали непрекъснато и поради 4удесната инфраструктура, вси4ко да е хрони4но наводнено? 

Ето това ме спря  Sad
Реших да запомня само хубавите неща и да си тръгна навреме  Confused

Общи условия

Активация на акаунт