моята мечта

  • 10 850
  • 141
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 132
17, 26 дъч тайм  Laughing - точно време за ром  Hug
Не, 10.43 дъч тайм- точно време за бира  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 2 093
Хора, вие за две снимки ме изядохте. То пьк една мечта, поне мечтайте малко по грандиозно.Все пак Куба беше една от малкото дьржави, които можеше да се посещава при комунизма и дори тогава не си спомням някой толкова да се беше затрьшкал да ходи. Това е последно от мен по вьпроса  smile3505

# 92
  • Мнения: 7 914
17, 26 дъч тайм  Laughing - точно време за ром  Hug
Не, 10.43 дъч тайм- точно време за бира  Mr. Green

 момичета, в коя Холадия живеете, че трябва час за бира ? Whistling Mr. Green

# 93
  • Мнения: 653
Хора, вие за две снимки ме изядохте. То пьк една мечта, поне мечтайте малко по грандиозно.Все пак Куба беше една от малкото дьржави, които можеше да се посещава при комунизма и дори тогава не си спомням някой толкова да се беше затрьшкал да ходи. Това е последно от мен по вьпроса  smile3505

а би ли ми казала в коя Южноамериканска държава се живее добре извън курортите, ако не броим срамно ниския процент богатаШи? в Куба ако не друго се 4увстваШ спокоен и можеШ да се разхождаШ ве4ер навсякъде....

# 94
  • Мнения: 3 521
Предлагам компромисен вариант - Антигуа и Барбуда. Ще си импортираме ром от Куба. И пури. Е къде е зад ъгъла.

# 95
  • Мнения: 3 371
17, 26 дъч тайм  Laughing - точно време за ром  Hug
Не, 10.43 дъч тайм- точно време за бира  Mr. Green

 момичета, в коя Холадия живеете, че трябва час за бира ? Whistling Mr. Green
в холандия трябва час за всичко, афспрак, вахт лист, всичко под контрол! никакво мърдане! Twisted Evil това да не ти е куба либре, я  Laughing

# 96
  • Мнения: 3 371
Предлагам компромисен вариант - Антигуа и Барбуда. Ще си импортираме ром от Куба. И пури. Е къде е зад ъгъла.
честно казано, тук дори и да се размечтае човек, ей така само ....ще му натрият сол на тиквата и ще му обяснят колко са му нескопосани  мечтите  Tired
аз затова помечтавам за нещо си и си го реализирам тихомълком  Grinning

# 97
  • Мнения: 11 329
Предлагам компромисен вариант - Антигуа и Барбуда. Ще си импортираме ром от Куба. И пури. Е къде е зад ъгъла.
Те са определено за предпочитане. Като имам предвид и тази година колко често беше посещавана Куба от урагани, а тез малките островчета бяха пощадени, човек трябва да се замисли.
Аз лично искам на Санта Лучия  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 199
Относно ураганите в Куба - хубавото е че те са възможни само в определени месеци. Ако искаш да не рискуваш с урагани, просто се ходи тогава когато не им е сезона (в момента например) Simple Smile

# 99
  • Мнения: 158
Ех има от вас обаче, много весели, с този ром и бира по това време. Т.е. времето винаги е подходящо за тези неща.... Laughing няма час и време.
За Монако някой беше писал, просто е невероятно, що се отнася до впечатленията ми от една екскурзия. Наистина е много красиво, но за самия живот - незнам. То идеално място няма според мен. Важното е това което има като минус, дали се търпи и можеш да го преглътнеш, наркоманията, бедноста, богаташите и т.н. ще си ги има. Ако някъде няма едното, то ще има другото, така че.... пълен напред поне що се отнася до мечтите ни.....
Хайде мами, продължавайте, чета ви наистина с интерес....
Жалко че при мен, реалноста ще е е.....вече едно малко българско село, но нали е важно уж човек да се чувства свободен....

А и нали човек  е толкова голям колкото големи са мечтите му.....

# 100
  • Мнения: 3 521
О, аз реално погледнато нямам нищо против да живея с един министерски портфейл Laughing.

# 101
  • Мнения: 7 914

в холандия трябва час за всичко, афспрак, вахт лист, всичко под контрол! никакво мърдане! Twisted Evil това да не ти е куба либре, я  Laughing
за купува- да...за наливане....само на по съвестните Mr. Green

# 102
  • Мнения: 3 521

в холандия трябва час за всичко, афспрак, вахт лист, всичко под контрол!

За какви холандски листа става дума точно? Mr. Green

# 103
  • Мнения: 3 371

в холандия трябва час за всичко, афспрак, вахт лист, всичко под контрол!

За какви холандски листа става дума точно? Mr. Green
за прословутия по дъч ширините уейтинг лист  Laughing
не за трева  Twisted Evil

# 104
  • Мнения: 3 521
язък Laughing.

Що никой не е казал Ямайка за мачтана дестинация?

Общи условия

Активация на акаунт