ПЛЕВЕН - 83

  • 14 489
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет!
Влизам да почерпя - майка ми е рожденничка днес


Хубав ден!

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Miriel, не можеш да се обадиш от сега в Рибарица, за да запазиш места. Трябва пак през София, въпреки че едва ли ще ти запазят толкова рано места. В Рибарица директно можеш да звъниш в станцията ако до 10дни ще отидеш. От по-рано не приемат заявки.
Няма разлика дали с карта, или без, цената е една и съща.

Това основно ме интересуваше .Благодаря за информацията. Ще видим какво ще реши военната част от компанията. Жените сме за станцията (за да си спестим готвенето, слагането и раздигането на масата и др. чисто домакински задължения), а мъжката част е за наемане на вила в Балкана за да сме си напълно самостоятелни.

# 17
  • Мнения: 5 026
Люси , да ти е жива и здрава!   bouquet

# 18
  • Мнения: 765
Люси, много здраве на майка ти пожелавам!   bouquet

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Много хубави булченски украси. Поздравления!  bouquet

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Нади-миши скоро не е писала  Sunglasses Наде, как е Мишето, мина ли й вече?
Тук съм,но чета. Не съм в особено подходящо настроение за писане,а и Михаела много ме изморява Embarassed.  Мина й вече,лекарката каза,че ушите вече са идеални Simple Smile Но няма да ходи на ясла още 2 седмици,че след този антибиотик веднага ще пипне нещо друго или ще я повтори.
Еvak, браво,много е хубаво това,което правиш! И аз като теб ще се записвам на борсата и мисля,че ти трябва заповедта за напускане,трудовата книжка и нещо се попълва там. Още не съм ходила,но така прочетох тук. А щом си по взаимно съгласие,ти се полагат 4 месеца,но не знам каква сума.
Дикси, дай да я видим тази торта,готова ли си вече Grinning Аз отдавна се каня да направя нещо,но все не ми остава време.
Люсил, newsm59 на майка ти!

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 16:48 от нади_миши

# 21
  • Мнения: 765
Нади- Миши, сега чакам да ми оправят документите и ще ходя да питам.

# 22
  • Мнения: 5 278
Нади,ще напускаш ли? Не ти ли дават болнични от работата?
И аз се чудя каква ще я търся  newsm78
Люси,да е жива и здрава майка ти Simple Smile
Атракция,а вие къде ще правите рожденния ден? Можеш ли да ставаш вече?

# 23
  • Мнения: 5 619
Момичета, по взаимно съгласие е 4 месеца по 100 лв. обезщетението. Поне така ми обясниха през август положението. По-благоприятно е, ако ви съкратят - тогава е в зависимост от заплатата /максимален размер 220 лв. мисля/ и за повече време. Поне на мен ми плащаха по 200 лв. и имах право за осем месеца.

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Моето месечно възнаграждение е 100лв,от нова година стана 125лв,
а колко време се получава зависи от чл. по който си съкратен.

Люси,да ти е жива и здрава рожденничката!!! newsm51  bigdance2

# 25
  • Мнения: 765
Момичета, ние отиваме в троянския балкан.
Пожелавам ви да сте пияни от любов и да зарежете, както всяка желае на двойния празник утре!

http://i274.photobucket.com/albums/jj269/mani_kote/6856_195.jpg

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 19:08 от Дивиана

# 26
  • Мнения: 220
Люсил ,честита рожденничка!

Ох,това с яслата реших да си го спестя и въобще не съм я записвала ,дори незнам дали и на градина ще  отиде на есен ,защото живот и здраве точно септември ще се роди бебето , а и градината е от септември  и ако се почнат едни болести , а както слушам ,че ясли и градини са пълни със шарка от месеци и незнам какво ще я правя.
Ако остане в къщи ще е супер купон -тя,свеки,бебе и аз по цял ден заедно  #Crazy.

# 27
  • Мнения: 262
Люсил ,честита рожденничка!

Ох,това с яслата реших да си го спестя и въобще не съм я записвала ,дори незнам дали и на градина ще  отиде на есен ,защото живот и здраве точно септември ще се роди бебето , а и градината е от септември  и ако се почнат едни болести , а както слушам ,че ясли и градини са пълни със шарка от месеци и незнам какво ще я правя.
Ако остане в къщи ще е супер купон -тя,свеки,бебе и аз по цял ден заедно  #Crazy.
И аз взех такова решение, когато забременях с Иван. Но моята свеки много ми помага, без да се бърка много-много (за разлика от майка ми). Ей на, оживяхме.
Момичета, поразпитайте тук там за детски легла. Бях писала и по-рано в темата. Трябват за 3-знаците 3 кошарки-легла, по възможност на 2 нива. Едно съм намерила със сигурност, още едно ми е обещала една майка (Ваня, вземи, че се регистрирай и пиши). Така че остава само още едно засега.
Тези легла са най-доброто решениев момента, че мястото в апартамента не е голямо.

# 28
  • Мнения: 5 026
Атракция,а вие къде ще правите рожденния ден? Можеш ли да ставаш вече?
В Дребосъци, с/у Балкан.   bowuu
 Още нямам разрешение за ставане, но се чувствам добре, пу-пу  Peace На 20-ти съм на контролен преглед-ако издържа до тогава и не ида по-рано на друго място, че Дикси ми пусна една муха на обед и май още в понеделник ще ида в Авис   Grinning

Ако остане в къщи ще е супер купон -тя,свеки,бебе и аз по цял ден заедно  #Crazy.
И аз съм си мислила този вариант, но свеки я няма по цял ден , а сама май не се наемам  Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 9 860
Мириел,и от мен един глас за Рибарица Peace и ВПД-то.
Люси,честита рожденничка!  bouquetДа е здрава!
Ева,аз се водех на работа със заплата 250лв май newsm78,имам трудов стаж 7г/ Laughing/-взимам по 140лв в продължение на 8 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт