ПЛЕВЕН - 83

  • 14 599
  • 304
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 189
И ние бяхме навън,уцелихме момента със слънцето-час и половина си е рахат.
Деси,свеки си отива на село и ще търси зеленчуци домашно производство из комшиите/те не гледат почти нищо/да правя и аз домашни,че с тия пюренца.....А мога ли замразени да давам,домашни?А от магазина?

# 226
  • Мнения: 207
И ние бяхме малко навън, но на мен ми замръзнаха ушите.
 Мама на Христина, някъде бях чела, че замразените зеленчуци са по-подходящи, защото са брани и пакетирани, когато са най-евтини, а именно, когато им е сезона. Има голяма логика и според мен са много по-добър вариянт от натъпканите с нитрати зеленчуци от магазина.

# 227
# 228
  • Мнения: 50
Аз отавна правя на Боби домашни ,но понякога не ги яде.Ябълката например в началото много я обичаше а сега напораво плаче като му давам. Понякога му купувам ,но не всеки път.Кашите също им се чуди. Замръзени му давам от няколко дни ,за да има по -голямо разнообразие.То на моркови и картофи живее ли се  Grinning .Кофти е ,че е такъв сезона и няма много зеленчуци.Но каквото има....
А колкото до раждането- немога да си обясня защо не ме беше страх.Бях "блокирала" и беше едно тъпо такова като ходехме към болницата.Родих много бързо и лесно ,писъци имаше само на края (Боби излезе на 3 напъна) и при шевчетата (4) ,нормално родих и немога да приема факта ,че има секцио по желание ,дори и да ми с е сърдите ,това за мен животоспасяваща оперция и не одобрявам изобщо когато е по желание ,щом природата е решила ,че бебто трябва да мине "този път" , не е напразно... Пък и немога да сравня чувството да чуеш за първи път гласчето на детето,с никое такова друго.Пожелавам безпроблемно и бързо раждане и бързо възстановяване на бременелките.Каквото и да е раждането ,бебоците да са здравички   bouquet

# 229
  • Мнения: 1 196
Aaa, за раждане всеки сам си знае. Аз исках нормално, но докторът почти ми отказа - каза че ще ми шие мноооого повече отколкото при секциото. Бях в съзнание по време на операцията, чух го как проплака, видях го, поревах си (и аз не знам защо), посмях се с екипа и още докато ме изкараха от операционна подхванах телефона. Болеше, не отричам, но се забравя   Wink   

# 230
  • Мнения: 2 556
блек–чери, браво на теб   bouquet  Аз имам обаче известно обяснение за твоята смелост - ти си много млада и както се казва не си имала време "да се наплашиш"  Wink Повечето от нас са раждали, вече порядъчно наплашени от приятелки и т.н. страшни истории  Confused

Аз лично бях навита да раждам нормално първия път, но Габи беше с голяма обиколка на главичката, а аз бях забременяла точно след операция и не ми позволиха да се напъвам. Затова и втория път не рискувах, макар че Кари не беше едра и може и да бях успяла, но ми липсваше желание да пробвам нормално, родих секцио със спинална упойка, наблюдавах всичко, беше ми много леко през цялото раждане, болка не съм имала никаква после, освен нормалната при ставане от леглото...

# 231
  • Мнения: 220
А каква е разликата между спинална и епидурална упойка?

# 232
  • Мнения: 2 556
Не знам, но има със сигурност, нека някой специалист се изкаже

# 233
  • плевен
  • Мнения: 1 251
Здравейте на всички.
VESI 1 днес си взех поръчката от Мириел.Всичко ми стана и ми хареса.Е сутиена е без банели и малко кофти за малкия ми бюст но съм доволна. Та въпросът ми е къде ходи да си плащаш, че тук нямало такава банка ING. И благодаря че ми каза да се обадя да откажа следващи поръчки.
Относно раждането аз родих много бързо, ама и адски ме болеше. Раждах по естествен път.

# 234
  • Мнения: 262
Не знам, но има със сигурност, нека някой специалист се изкаже

В този ред на мисли, къде изчезна ди_п?

# 235
  • Мнения: 1 196
На новата къща  Peace   Май нямат нет  newsm78

# 236
  • Мнения: 262
На новата къща  Peace   Май нямат нет  newsm78

И подготвя барбекюто за някой купон.
Иде пролет...

# 237
  • Мнения: 1 196
На новата къща  Peace   Май нямат нет  newsm78

И подготвя барбекюто за някой купон.
Иде пролет...

Май имаше нужда първо да й се оправи и озелени двора, докато се загрява барбекюто може би    Mr. Green

# 238
  • Мнения: 2 909
А каква е разликата между спинална и епидурална упойка?

Аз раждах със спинална упойка - пак се бие в гърба, но не си чувах тялото от гърдите до пръстите на краката. Чак няколко часа след операцията започнах да си усещам краката. Аз също исках да родя нормално, но се наложи секцио по медицински причини. И не съжалявам. Възстанових се доста бързо. Още на следващата сутрин станах - тогава най-боли. Но след няколко дни болката преминава. Аз карах без обезболяващи.

# 239
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 102
Здравейте на всички.
VESI 1 днес си взех поръчката от Мириел.Всичко ми стана и ми хареса.Е сутиена е без банели и малко кофти за малкия ми бюст но съм доволна. Та въпросът ми е къде ходи да си плащаш, че тук нямало такава банка ING. И благодаря че ми каза да се обадя да откажа следващи поръчки.
Относно раждането аз родих много бързо, ама и адски ме болеше. Раждах по естествен път.

Чета днес постовете и се чудя на кого съм изпращала бельо Wink

Общи условия

Активация на акаунт