ПЛЕВЕН - 83

  • 14 498
  • 304
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 136
Много сладък рожденика. И той и едно от момченцата с кафява ризка са млади господа  Laughing

# 91
  • Мнения: 5 026
едно от момченцата с кафява ризка са млади господа  Laughing
Ми това е Митака на Дикси-виж к'ъв е дженти  Laughing

# 92
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ми това е Митака на Дикси-виж к'ъв е дженти  Laughing

И двамата са яко дженти,Меги се загледа в тях и не даваше да сменям снимката. Grinning
Майки,пазете синовете си..... Mr. Green
Атракция как мина,хареса ли ви?

# 93
  • Мнения: 50
Честит рожден ден на Бужака
Много са готини малките .
Силви супвр тортичка.Абе този марципан е много гаден на вкус.Ядете ли го? За украсата е супер ,просто сте номер едно сега ми се дояде тортичка като видях на Силви подаръчето.  Flutter

# 94
  • Мнения: 5 026
Атракция как мина,хареса ли ви?
Бива, хлапетата се забавляваха, а това е най-важното  Grinning

# 95
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, за тортата използва ли шаблон? Предполагам, че размера на фигурите е важен. Скоро ще опитам и аз една такава торта, но първо ще я пробвам без украсата. Simple Smile

# 96
  • Мнения: 2 111
Честит рожден ден на Бужи!Да е жив и здрав!

# 97
  • Мнения: 248
Честит рожден ден на Божидарко! Да е жив и здрав!
Атракция, честит празник и на вас!


# 98
  • Мнения: 1 951
Силви, много ти е хубава тортата  Peace
Блек Чери, не го ям марципана, много ми е гаден с този вкус на горчиви бадеми. Но пък някой го ядоха и им хареса.
Валя, шаблон си направих от шестоъгълник на истинска топка като го изрязах от картон. Те оригиналните топки са от шестоъгълници и петоъгълници, но не се престарах толкова  Laughing

Ето снимки и от на Митко рожденния ден - http://diksi.multiply.com/photos/album/60/60

Тук може да видите и чуете бъдещата рок звезда  - http://diksi.multiply.com/video/item/9
                                                                                      http://diksi.multiply.com/video/item/10

Майки,пазете синовете си..... Mr. Green
В този ред на мисли - Майки, пазете дъщерите си! Те идват  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 4 390
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Божидарко!   bouquet
Атракция, да ви е живо и здраво момченцето!




Много са ви хубави дечицата, драги ми съфорумки! bouquet

# 100
  • Мнения: 262
Честит Рожден Ден на Бужи! Весело Детство!

Моленче, като гледам колко са пораснали и той, и Митко се сещам какви бебета бяха като се запознахме... Как бързо лети времето!

# 101
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БУЖИ!

# 102
  • Мнения: 50
Супер са рожденниците.Замислих се сега както са тръгнали да си правят рожденните дни заедно,полсе какви купони ще има като порастнат ,тези с момичетата верно да му мислят.

# 103
  • Мнения: 64
Честит рожден ден на Бужи и на Митко, и от мен! Много усмивки и игри!
Дикси, Силви - страхотни торти. И аз се интересувам от подробностите. И аз напоследък се запалих доста по кулинарството и имам желания да сътворя нещо подобно /макар и подобие/.
Дори късно, но все пак ще се изкажа и аз за захранването - аз започнах някъде от петия месец като заместих хранене едва от края на шестия месец.
За забелването и аз напоследък доста се колебая какво да правя - по принцип само правя тоалет вечер на малкия, няколко пъти опитах да бъда по рязка и той започна да не ми дава да го пипам като го къпя. Спокойна съм засега, защото не му създава никакви проблеми и ще оставя май нещата да си станат от само себе си.
Имам едно въпросче - има ли някой, който още чака поръчка от ларедута? Моята е от 19 и все още я няма, започнах леко да се притеснявам.

# 104
  • Мнения: 64
Олеееее, взимам си думите назад за забелването. Сега съм много притеснена. Тази вечер като измих Ники и той както обичайно напоследък не дава да му пипам пишката /което отдавах на факта, че опитах на няколко пъти да го забелвам по-рязко/, забелязах че под кожичката има едно бяло балонче. Какво означава това, при някой имало ли е такъв проблем и какво следва?

Общи условия

Активация на акаунт