1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 20

  • 28 012
  • 447
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
  bouquet гласувах с трета опция  Peace
лелее момичета нямате ли спирка бе, как да ви изчете човек - за един ден по тема и половина изписвате  hahaha
Няма такъв форум просто  ooooh!

# 16
  • Мнения: 959
За анкетата - Олинце, поздравления -
- гласувах с втора опция, макар и да виждаме някаква промяна смятам, че така ще реагира...  Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 2 423
Ей ме и мен
jorjito няма защо мила

kami69 , не мисля, че Шехи ще разбере изобщо за това, че Керем е разбрал.
Ама хайде пак за номвата тема:
ХАК ДА МУ Е НА КЕРЕМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile3508

Schmetterling  ОК няма да спорим приемам, че не съм разпознала гласа на Керем, пък и той не ми е любимец. Което не пречи пак да се изкефя на мъката му.  Той причини достатъчно мъка на толкова хора.

# 18
  • Мнения: 3
Да Керем говореше!Да ви кажа стана ми жал за него  и ето Бену е знаела но се е правила на луда!!!!!!!!!!

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Оф, голяма съм ревла, пак си поплаках - когато Бенну каза на Керем, че знае за Шехерезада...
Поплаках си и на последните кадри, страхотна музика са подбрали!
Тъжно ми е Джансел...

Гласувах, че ако аз съм Периде ще оправдая Шехи - все пак заради детето го е направила
Обаче Периде е различна от мен, тя първо ще получи сърдечен пристъп, ще припадне, ще се свестява.... и после не се знае...

# 20
Брех тази серия много дълго беше.
Ей умрях от смях при сцената със Ганито. Селско тарикатче си е той.
Тъкмо да имаше джиджи биджи и хоп заминаха си от хотела Онур и шехи  Sad

# 21
  • Мнения: 3
Какво да кажа за Джансел най накрая е щастлива!!!!!!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз пък гласувах, че пак ще настръхне срещу сина си. Таз жена и тя не у ред, според мрази всичко мъжко, дори  и сина си. Озлобена  и огорчена от живота е.
Не можех да се насладя на серията, дано успея довечера.
Пък и нали след малко някоя добра душа ще почне да я качва  Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 2 423
Да Керем говореше!Да ви кажа стана ми жал за него  и ето Бену е знаела но се е правила на луда!!!!!!!!!!
Хич не ми е жал, а Бену в миналата серия му каза, че той използва любовта и към него и че вече не иска да бъде наранявана повече.

Мацки напускам ви, че къщата е на вили и могили, ще продължа да си подсмърчам, ама ще я пооправя че моя Онурчо хич не е съпричастен към страданията ми от сериала.....
Чао мили до понеделник, аз ползвам комп назаем и то когато може.
Целувки!

# 24
  • София
  • Мнения: 547
за анкетата : "друго" и по-точно 1ва, 2ра и 4та точка:
ще си каже, че Шехерезада е неморална, няма работа съм сина и
ще я е срам от сина и, да предлага пари срещу секс. Син на баща си!
ще е в такъв шок, че няма да знае как да реагира , даже ще припадне, ще я свестяват и после две серии ще ходи по нощница и с разчорлена коса Mr. Green
много съм развълнувана от серията, после ще коментирам Crazy

# 25
  • Мнения: 7 914
Какво да кажа за Джансел най накрая е щастлива!!!!!!
да се надяваме Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 959
Да Керем говореше!Да ви кажа стана ми жал за него  и ето Бену е знаела но се е правила на луда!!!!!!!!!!

В интерес на истината (оставям майтапа на страна) и на мен ми е мъчно за него.
От друга страна се радвам (не злорадствам), че най накрая разбра - очаквам, че сега ще свали Шехи от пиедестала и ще погледене Бенну с други очи - тепърва тук ще се развиват нещата...още повече, че Бенну му показа, че е наясно с ситуацията...

# 27
  • Мнения: 2
Да Ви кажа,че в анкетата мога да отговоря два отговора,тъй като е дадено как ще реагира Периде и към Онур и към Шех;предполагам  знам че няма да се приемат от комп.двата отговора,ще помисля кой да натисна....вероятно това,което засяга Шех-мисля че Периде ще я оправдае защото ще се досети парите за какво ги е ползвала;и тя е все пак майка и то грижовна и обичаща сина си.
Но към Онур-мисля че ще го нарича син на баща си ище го обвини....

# 28
  • Мнения: 157
Леле пак станахте светкавични -не съм ви чела -ще помоля за помощ за блога

Моля, да изровите снимка на Джансел?
Звезди, ти от къде ги намираш?

# 29
  • Мнения: 2
Аз не гледам напред,мисля че Керем няма да пропусне този шанс и вероятно няма да си мълчи пред Шех...незнам... Thinkingще видим като му дойде времето

Общи условия

Активация на акаунт