1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 20

  • 28 088
  • 447
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10
момичета,някои гледал ли е серията от линка на Звезди,щот аз я пуснах,но е до 6:35мин.  и спря,всмисъл пише си "пусни отначало"Що така newsm78
аз я гледах беше 11 мин. newsm78

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 277
Някой може ли да ми каже кой номер е серията с неосъществената сватба на Онур и Шекеразада, наваксвам пропуснатото, но не знам точно коя е.
Благодаря ви.

# 77
  • София
  • Мнения: 547
sisi86, при мен си върви цялата

искам да благодаря на Звезди за труда - качеството на клипчетата е много добро!

# 78
  • София
  • Мнения: 547
Някой може ли да ми каже кой номер е серията с неосъществената сватба на Онур и Шекеразада, наваксвам пропуснатото, но не знам точно коя е.
Благодаря ви.
28-29-30 епизоди

# 79
  • Мнения: 7
днешната серия я има качена вече в bgshare  Joy Joy Joy

гласувах в анкетата,че перидето няма да знае как да реагира, но сега си мисля, че може и да подкрепи Шехито ....
доста е трудно да се предвиди как ще реагира, тя е започнала да се променя и да мисли по друг начин, та за това незнам ....

а пък като гледам от днешната серия в каква депресия влиза, нищо не се знае ....

# 80
  • Мнения: 10
Понеже съм отвратена от Керем ще ви напиша нещо за мъжете като цяло,но то в пълна сила важи за Керем.МЪЖЕТЕ СА КАТО:Кучетата-защото ако не ги възпитаваш,ще ходят из цялата къща и ще цапат!........сперматозоидите:само 1 от 15 000 000 е полезен!....делфините:всички казват,че са умни1но още никой не го е доказал!....охлювите:рогати,лигави,пълзят и при това си мислят,че това е ТЕХНИЯТ дом!....облаците:когато си тръгват можеш да се надяваш,че денят ще бъде ПРЕКРАСЕН!!!

# 81
  • Мнения: 115
Здравейте, настигнах ви 
  bouquet за звездичка за темата
  bouquet за оленце за анкетата

Аз гласувах с втора опция, мисля че Периде ще се срамува от синът си, ще му каже отново син на баща си, досега винаги го е казвала като не и е изгодно и мисля че пак ще реагира така и ще защити Шех

ренате това беше............. rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 18:17 от desislava306

# 82
  • София
  • Мнения: 1 524
renate.2008  Joy Joy Joy набарла си ти на мъжете, но недей така за Керем бре, със зъби ще си го браня сладурчето - сега тегля 40-та серия та като я изгледам ще разбера що така се гневите на мъжа с косата  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 558
Понеже съм отвратена от Керем ще ви напиша нещо за мъжете като цяло,но то в пълна сила важи за Керем.МЪЖЕТЕ СА КАТО:Кучетата-защото ако не ги възпитаваш,ще ходят из цялата къща и ще цапат!........сперматозоидите:само 1 от 15 000 000 е полезен!....делфините:всички казват,че са умни1но още никой не го е доказал!....охлювите:рогати,лигави,пълзят и при това си мислят,че това е ТЕХНИЯТ дом!....облаците:когато си тръгват можеш да се надяваш,че денят ще бъде ПРЕКРАСЕН!!!
Joy Joy JoyЯ кой е яхнал метлата?Май твоя доста те е ядосал Joy Joy Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 547
Понеже съм отвратена от Керем ще ви напиша нещо за мъжете като цяло,но то в пълна сила важи за Керем.МЪЖЕТЕ СА КАТО:Кучетата-защото ако не ги възпитаваш,ще ходят из цялата къща и ще цапат!........сперматозоидите:само 1 от 15 000 000 е полезен!....делфините:всички казват,че са умни1но още никой не го е доказал!....охлювите:рогати,лигави,пълзят и при това си мислят,че това е ТЕХНИЯТ дом!....облаците:когато си тръгват можеш да се надяваш,че денят ще бъде ПРЕКРАСЕН!!!
Joy Joy Joy
ехей, Шмети я няма, но затова пък аз съм тука да защитавам Керем smile3540

# 85
  • Мнения: 3
Какво да ви кажа след тази серия аз го съжалявам!!!!!!!!Все пак той е един отчавн, влюбен мъж.Лошото е само, че обрича и Бену на нещастие.

# 86
  • Мнения: 549
Здравейте  и в тази тема.  bouquet

# 87
  • София
  • Мнения: 1 524
Joy Joy Joy
ехей, Шмети я няма, но затова пък аз съм тука да защитавам Керем smile3540

ААА и аз го браня  newsm08  nnnuu

Бенну - тя го знае милата от самото начало - усеща го и все се чудя какво прави още при него  newsm78 то и нейната една обречена любов....

# 88
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Понеже съм отвратена от Керем ще ви напиша нещо за мъжете като цяло,но то в пълна сила важи за Керем.МЪЖЕТЕ СА КАТО:Кучетата-защото ако не ги възпитаваш,ще ходят из цялата къща и ще цапат!........сперматозоидите:само 1 от 15 000 000 е полезен!....делфините:всички казват,че са умни1но още никой не го е доказал!....охлювите:рогати,лигави,пълзят и при това си мислят,че това е ТЕХНИЯТ дом!....облаците:когато си тръгват можеш да се надяваш,че денят ще бъде ПРЕКРАСЕН!!!
По умно нещо за мъжете не бях чувала.
Ама верно са си така. Peace

# 89
  • Мнения: 10
АБЕ МОМИЧЕТА,не си мислете туй-онуй за мене .три деца имам ,ама като видя мъж особенно такъв като тоя КРЕМЧО направо ме свива корема от яд!!! и ми идва да ги #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт