Бъдещи мами - ЮЛИ 2009, Тема № 17

  • 10 310
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
TANI80 мери ми я с вагинален ехограф и ме преглежда задължително отдолу с ръка за разкритие и заради миомния възел.

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 14:15 от magiika

# 301
  • София
  • Мнения: 67
Kote Dani  и аз ходя в поликлиниката в Младост при д-р Кукуряшкова. Ти при кой си?

# 302
  • Мнения: 256
При кой доктор ходиш в Младост? Живеех там до скоро и ме влече носталгия..... бях много доволна от Чернев в 25-та.

Иначе за докторите - моят също ме гледа всеки месец на видеозон без да дам и стотинка. Той каза че би било срамота при наличие на апарат да ме преглежда мануално! Призовавам всички бременни недоволни от лекарите си, зли, некадърни, обирджии да впишат имената им в черния списък, който има тук в сайта, та да не патят и други жени.

Аз съм при д-р Папукчиев, пак в 25-та поликлиника в Младост.  И първата бременност си карах при него и ме кефи че винаги пуска шеги и ме разсмива и е много позитивен, а  като си дойда точно за записания час, ме вика специално по име, нищо че отпред чакат още 5 бременни примерно.  Който не е дошъл навреме да си чака, и аз веднъж като си изпуснах часа си чаках чинно докато минат всички.   Peace

# 303
  • София
  • Мнения: 39
хайде момичета...
коя ще се престраши да пусне нова тема?
 

# 304
  • Мнения: 14
моята докторка ми предлойи един пакет-абонамент струва 150 лв на вноски се плаща за допълнителните ехографи изследвания...и др. които не влизат по здравна каса струва ми се добра идея! но.. сега- вие ги получавате без такав абонамент .... но явно такава им е практиката!

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 15:02 от mi6e66

# 305
  • Мнения: 179
хайде момичета...
коя ще се престраши да пусне нова тема?
 
Сиско - ако можеш пускай Peace

# 306
  • Мнения: 177
да, който знае как да пуска нова тема

# 307
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Заповядайте мили мами в НОВАТА ТЕМА

# 308
  • Мнения: 93
Здравейте и от мен  Grinning!Аз чакам моето бебче за 17.07.2009г.Първа бременност-момче.От Варна съм и искам да се включа към всички юлски мами и да си пожелаем УСПЕХ и безавариййно раждане  Laughing

# 309
  • Мнения: 36
zozo добре дошла.   bouquet
пиши в новата тема, в поста преди твоят има линк.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт