Мама трудничко заспива,но през МАРТ ще е най-щастлива!

  • 11 847
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 637
 Hug ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ СЗА   bouquet !

# 286
  • Мнения: 34
Честит юнак на SZA    bouquet

# 287
  • Мнения: 8
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА СЗА!!! newsm30 stork-boy smile3525 ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ НИКОЛА,И ДА РАДВА МНОГО МАМА И ТАТИ!!!newsm32                                      ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА DYMA!!! ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ И ЕДНО КРАСИВО БЕБЧЕ newsm44 newsm44 newsm44

# 288
  • Мнения: 68
SZA,ЧЕСТИТО, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МАОГО ДА ВИ РАДВА.

Събота и неделя понапазарувахме,разпънахме количката и повозихме даже каката в нея,изпрах и изгладих дрехите и даже спретнах дрехите за изписването на бебо,остава само моя багаж да стегна и както се казва започвам с обратното броене;.

Зелено човече,да те питам сещаш ли се за мострите на мустела които ни дадоха в аптека Ремедиум,тези които са в кутийка за какво са?Аз още същия ден купих стерилизато р и комплект за замразяване ,за съжаление вече на новите цени,но така се бях изморила че изобщо не ми се обиокаляше да ги търся на старите.

Дума,честит рожден ден нека той ти донесе много усмивки и положителни емоции.

За предродилната депресия и аз съм в такава от известно време,но се надявам скоро да отшуми.

rosi_ta,ако не е проблем можеш ли да ми дадеш тел на фирмата която ви прави обзавеждането на дет.стая(на лични),е нещо с мъжо неможем да се разберем какво да купим.
Ами това е от мен,пожелавам на всички спорна и позитивна седмица

# 289
  • Мнения: 305
СЗА, честита рожба! Да расте здрав  и  силен големият юнак! На теб бързо възстановяване!

# 290
  • Мнения: 242
Честит син НИКОЛА на мама SZA
Да им е жив и здрав, а на мама бързо възстановяване. Верно голямо момчето.

# 291
  • София
  • Мнения: 263
Еее, знаех си, че ще започне седмицата с бебоци  Hands Clap
 bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
   СЗА,Честит син!!!
Да сте живи и здрави и само радостни мигове!


 party006  party006  party006  party006  party006  party006  party006  party006  party006 party006  party006  party006  party006  party006

 ...Значи това си е била датата, то бебчо си е знаело Grinning
Бързо и неусетно възстановяване! Чакаме повече подробности за появата на Никола. Много хубаво име сте му дали  Stuck Out Tongue


 За стерилизираните неща - аз ги сложих в един несесер, който дезифинкцирах със спирт. Помпата за кърма за родилното казват, че дори не трябва  да се стерилизира, защото няма да му дават от изцеденото мляко на бебо.

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 12:08 от oki4

# 292
  • Мнения: 18
Мили мамчета, благодаря на всички за пожеланията!

Ето и една скромна почерпка от мен!

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 12:11 от dyMa

# 293
  • Мнения: 1 187
СЗА,Честит ви голям мъж Никола!Да е здрав и много да папка!




След стерилизация на шишета в микров. ПЛАКНАТ ли се същите с вода?????

E,като ги изплакнеш след това с вода,какъв е смисъла от стерилизацията..? Crazy Grinning

Днес пак давах кръв,че ми беше малко завишена захарта.Платих си и задължителните изследвания за секциото,после малко на пазар и сега съм решила да си оправям сака за болницата.Дарина я родих в 38-ма с.сега може и по-рано да е,знам ли.. Rolling Eyes

# 294
  • София
  • Мнения: 673
...
За отоплението: на парно сме, но дме си купили конвекторна печка да поддържане на температурата
glafira, ние смятаме изцяло да отопляваме стаята с конвекторна печка, но предстои да я купуваме и не знам дали ще е достатъчно за желаната температура за беб4о. Ти пишеш, че ще я ползвате само за поддържане на температурата... Какво имаш предвид?
Моля, ако някой има повече опит с конвектори да сподели.


Ами, не смятам да спирам праното, но тъй като тое доста нестабилно, не смятам да разчитам единствено на него. На тебе бипхе ти препоръчала от тези печки, които имат термометър, ще свършат работа за поддържане на определена температура. Дори мисля, че има такива духалки

# 295
  • Мнения: 1 906
ЧЕСТИТА ГОЛЯМА РАДОСТ НИКОЛА  smile3525! ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО, МНОГО ДА ВИ РАДВА!!!


И аз се чудех за същото, както и как ще си съхраните стерилизираната помпа в чантата за болницата? И вкъщи къде /в какво ще си държите стерилизираните шишета и залъгалки?
Може да ви се стори смахнато намерението ми, но помпата за болницата мисля да я стерилизирам и после да я вакуумирам. За по-добър начин на съхранение не се сещам  newsm78 . Всъщност всичко за болницата, което трябва да е стерилно ще вакуумирам  Crazy

# 296
# 297
  • Мнения: 151


След стерилизация на шишета в микров. ПЛАКНАТ ли се същите с вода?????

E,като ги изплакнеш след това с вода,какъв е смисъла от стерилизацията..? Crazy Grinning


Смей ми се ти  Joy Ама някъде го четох и това (ако не ме лъже паметта) та да питам аз.Пък и нека и аз да задам един път тъп въпрос де... Joy Joy Joy

# 298
  • Мнения: 5
Включвам се за малко момичета за да честитя празника на тези, които имат повод - dyMa, всичко най-добро ти пожелавам, здраве, щастие и красиво и здраво бебе скоро!  newsm51
Да се похвали със снимков материал, вчера си купих албума - дневник на Фют-жълтия, който от много време търсех/бях го харесала още преди да забременея и си обещах, че един ден ако имам детенце - точно него ще купя и сега съм много доволна, че изпълнявам обещанието си/, всъщност има и син и розов, но нещо не ме грабнаха - ето http://www.martenichki.snimka.bg/album.php?album_id=262534&pid=10591573
Стискам  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover на всички  pregnant момичета които скоро са тръгнали да раждат а и на всички занапред, дано всичко да мине благополучно и да гушкаме своите съкровища скоро!
СЗА, честит син, много щастие да ви носи и радост! Аз докато се натуткам със съобщението, то новина за ново бебе и сега вмъквам поздравлението си чрез редакция, те направо валят бе ooooh!! smile3501
Чао за сега, до скоро!

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 13:07 от dobro_nastroenie

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Здравейте мами, и от мен!Реших и аз да се включа в темата....Чакаме и ние бебчо през март....

Общи условия

Активация на акаунт