Мама трудничко заспива,но през МАРТ ще е най-щастлива!

  • 11 903
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 222
Добро утро дебеланки   bouquet
ЧЕСТИТ ДЕН НА ВЛЮБЕНИТЕ И ЧЕСТИТ ТРИФОН ЗАРЕЗАН!!!
чЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС  Hug



Аз пък да се оплача, нощес едни киселини, едно чудо, почти не можах да спя...Ставах цедих лимон - ефект временен, после ставах пих сода - мааалко по-добре, после съм заспала някъде  Whistling Ама айде стига с оплакванията!
Хубав и весел ден!!!

# 61
  • София
  • Мнения: 673
цоп

# 62
  • София
  • Мнения: 673
а ся де слънце тъкмо се натъкмих такава да купувам утре  newsm78, сега пак съм в чуденка.Атази със спринцовката колко струва,ако не е скъпа да взема първо с нея да пробвам  Thinking

Аз изказвам моето мнение. Моята е някъде към 10-15 лв. Марката й е Bebe. Виж тази същата е - http://family-bg.com/prX_359.htm


Слънце, честита бебка!

За помпата-спринцовка. Моята също е марка БЕБЕ, но я взех от аптеката за 4,70 лв.

# 63
  • Мнения: 28
Започвам с хубава новина:Снощи,около 9 часа Шу е родила своето малко момиченце с мерки 2450 г. и 46 см.Да е жива и здрава,гордост на мама и тати,а на Шу бързо възстановяване!!!!

А на всички вас,в деня на виното и любовта,пожелавам да сте винаги пияни от любов!!!!

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 08:48 от kremmyto

# 64
  • Костинброд
  • Мнения: 107
Добро утро коремчета.Честита бебка на Шу-да расте здрава и силна за гордост на мама.А родените бебоци са такива сладури-пу-пу.Аз да ви питам и по-точно Слънцето-как точно изглеждат околоплодните води?(не се смейте),защото снощи 5мин след като пишках ми изтече около 50-70мл течност чиста и прозрачна но лепкава,а през ноща имах болки като при цикъл и сега имам но по леки-не мога да стоя напълно изправена сякаш ме дърпа нещо.А на всичкото отгоре и повръщах-абе ужас.Милото искаше да ме води в болница,но аз не мисля че почвам да раждам.Ох незнам май и мен ме хвана паниката.Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан-бъдете пияни,но от любов.... 

# 65
  • София
  • Мнения: 5 308
Здравейте и от мен  Hug Аз нали обявих, че приключих с покупките, но остана нещо, което не е спешно. Термометър за тяло. Вчера в аптеката ни препоръчаха да е с мек "край" и дори казаха някаква марка, но я нямаше. Вие какви точно сте купили? Между другото, живачните вече са официално забранени и не би следвало да се продават, да знаете. А, да, и да питам мамите с опит: удобни ли са тези кутии за мокри кърпички (за в къщи), които се предлагат (Нивея, Памперс)? И какви мокри кърпички ще ползвате: обикновени или сензитив? А каква марка?


Шу, честита радост  Hug


dani81, за справки от сайта на НОИ аз влизам през темата Майчинството-счетоводно - там в първото мнение има много полезна информация и линкове.


oki4, купих козметика на СебаМед, както бях решила, също подплънки еднократни, четката за шишета на АВЕНТ (после се оказа, че е на новата цена, но понеже е от Ремедиум, разликата излезе под 50 стотинки), лигнин за всеки случай (оказа се, че въобще не прилича на това, което си представях, а е много чистичък и в удобна опаковка, да не говорим, че струваше 2 лв. Ако не трябва за болницата, ще го ползвам у дома за случая, в който препоръчваха домакинска хартия при смяна на памперса) и кремчета на Бочко. От Бейби Боу взех непромокаема подложка за матрака (обхваща го целия, има едни мрежички, които минават чак отдолу) и големия комплект (46 части) контейнерчета на АВЕНТ, както и нещо, за което е рано, но... (масажор+четка за зъбките на Нуби). И накрая от Цар Лъв купих играчката за количка, която бях харесала.


Който ще купува АВЕНТ да знае, че цените им са сменени, но тук-там са на старите цени - гледайте внимателно! Към вчера в Цар Лъв (Люлин 9) и Бейби Боу бяха на старите цени, а в Ремедиум - на новите.


... Моля, моля, без лоши коментари за рибите, че мъж ми е рибок, а и Буболечка се очертава рибка  Whistling Мъж ми  си е моят мъж и каквото да кажа, ще е пристрастно, но само ще вметна, че нямам нищо против Нероден Петко да е като него...


И последно, извадка на някои цени от Кауфланд към вчера:
Памперс мокри кърпички сензитив - 63 бр. - 3,56 лв.
Памперс мокри кърпички "обикновени" или "лавандула" - "двойна опаковка" - 2 * 72 бр. - 6,79 лв.
Памперс еднократни пелени Джъмбо пак - 28,79 лв. (в МЕТРО помолих да проверят, онзи ден бяха към 29,50 лв.)
Термометър Бертони (жабката) - 2,45 лв.
Комплект Бертони - ножичка, пиличка, нокторезачка - 4,39 лв.
Препарат Бочко за миене на съдове - 2,19 лв.


П.С. За лекцията довечера или утре ще я имате, който е дал мейл (днес или по-рано). Искам да вметна, че по принцип съм се записала за другата седмица, но не съм сигурна дали ще съм в състояние да отида, защото подозирам, че ще ми е нервно и притеснено. Така или иначе, лекцията от другата седмица вече е четена и е включена във файла, така че няма да има ощетени по тази причина.


СОФИЙСКА СРЕЩА: 15.02.2009 г. - НЕДЕЛЯ - 13 ч. - Дон Вито на центъра, където бяхме предния път - ЗАПИСВАЙТЕ СЕ! Всички вече трябва да сме в първия болничен (освен който е родил, де... вече ще е във втория  Whistling )
1) зелено човече
2) Elwing
3) veselina_s_p
4) vily_st
5) Дърта маймуна
6) ]dobro_nastroenie --> благодаря, че ще направиш резервацията!

# 66
  • Мнения: 4 428
Ей, имаме си ново бебече  newsm44

ШУ, ЧЕСТИТА ТИ ДЪЩЕРИЧКА!!!  newsm51
Много да ви слуша и радва малката принцеса   bouquet

Леле, май и при нас се почна с бебетата  Crazy  baby_neutral

и

 Two Hearts ЧЕСТИТ ВИ ПРАЗНИК НА ЛЮБОВТА  txtloves  Two Hearts

Момичета, аз май ще пропусна срещата  Sad Нещо ме стяга гърлото и чувствам, че ми тръгва настинка  Tired Винаги го правя този номер покрай рождения ми ден  ooooh! Добре, че не е на самия ден. Искам да си остана и да се закрепя, че не искам да лепна нещо на щерката точно преди операцията  Tired

# 67
  • Мнения: 305
Честита дъщеричка на мама Шу! Да расте здрава, щастлива и много обичана!

# 68
  • Мнения: 222
ШУ Честита радост!!! Да сте живи и здрави и много да ви слуша младата девойка!!!
 newsm51 newsm51 newsm51

# 69
  • София
  • Мнения: 1
 Аденис, на мен околоплодни води не ас ми изтичали, но това с повръщането ми е много познато. Вземи послушай мъжа си. Понякога и мъжете имат разумни мисли.

# 70
  • София
  • Мнения: 1
 Аденис, на мен околоплодни води не са ми изтичали, но това с повръщането ми е много познато. Вземи послушай мъжа си. Понякога и мъжете имат разумни мисли.
Честита бебка на Шу! Много радост да и носи!
 Любима, Билибили, Слънце, ма много ви грозни щерките, да ги изпапа човек направо! Grinning Потривам доволно ръце аз. Ще има девойки за моя мъж. Ако вземе да излезе дама, не знам дали ще потривам ръце, но...

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 09:26 от Дърта маймуна

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Ех,Белла благодарим ти!Честита ни нова тема,нека да е на кадем и да има чудни новини в нея!Но кой ли ще пуска следващите newsm78 Че в следващите ще трябва да се слагат снимки и няма да е лесно Peace
Слънце ,когато можеш разкажи ни (мен много ме вълнува) от самото началото как реагираше баткото ви? И сега в къши как се държи? Получи ли подарък или нещо подобно newsm78 А кърмиш ли Симонка?...

Здравейте и от мен в разкошната нова тема!   bouquet

Маруся ме е изпреварила с въпросите си към слънцето, и аз се интересувам и се вълнувам от същите неща: как се държи баткото? как се чувстваш като мама на двама - много ли е трудно?  Hug  Heart Eyes

Шу, честита радост, гордост и грижа!  baby_neutral  Flutter   bouquet

За зодиите: аз съм Риби, мъжът ми е Водолей - той наистина е доста странна личност, а аз наистина съм склонна към депресии. Но всичко си е до човека, всичко е индивидуално, въпреки че и зодиакалните знаци имат свое значение. Интересно е много...

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 10:24 от vihrogonche

# 72
  • Мнения: 0
 Добро утро майчета.

ЧЕСТИТА РОЗОВА РАДОСТ НА ШУ

Зеленко Кутиите за кърпички са много полезни тъй като повечето мокри кърпи са с лепинка отгоре и когато през деня ги отвориш 15-20 пъти почват да поизсъхват защото лепинката вече не залепва, а в кутията се запазват.Освен това са доста удобни и при изваждане защото кутията ти ги разделя и излиза една по една, а не по5 нажеднъж. А до това какви ще са мисля че няма значение ако избираш м/у памперс, нивеа и т.н. типичните бебешки кърпички. Преди с Пепи нямаше сенситив и си ползвах обикновенните зелени на Памперс и не съм имала никакви проблеми.

 adenis Аз също си мисля че поне трябва да информираш доктора си. Защото комбинацията води + болка  newsm78
 За рибките чудесни хора нали и аз съм такава Sunglasses че и бебчо ще е такъв Joy Но всъщност мнението ми е че да има си типични черти за зодията но като цяло си е до човек.

 И последно един глупав въпрос Blush Няма значение коя кога е родила от нас. Дали януари или февруари. После като родим всички ще се водим в тема родени март 2009 или всяка трябва да се прехвърли в другите месеци в които е роден бебо.

# 73
  • варна
  • Мнения: 11
честито на Шу да е жива и здрава малката принцеса.  ylinfant
честито на всички именници и празнуваш ти Трифон зарезан  и празника на влюбените

# 74
Честито ти бебе ,Шу!Жива и здрава да е ,да ви радва много!
Мами ,почна се обебването.

Дез,честита ти количка,чакаме снимки!!!

За препарата за пране статията ми беше много полезно,ще взема Surecare,или bambino mio или   frosh.Тео както си знаех е само реклама.За Сано бях изненадана,имам го и ще му прочета етикета.Но най-важното не знаех всъщност какво не трябва да съдържа праха за бебе.
И нещо интересно пишеше-че лекета от плод или плодов сок се махат с кисело мляко(а за захранването съсъ сокове много дрехи се похабяват от ябълка и морков).

Кутия на памперс за кърпите съм ползвала и ми беше много полезна,сега видях че я предлагат бяла вътре с пакет сензитив и си я купих от Пикадили.

Чстити да са ви и двата празника днес!!!

 txtloves 1dating Wine Glass

Вчера, като че ли Русана беше писала ,че я болят гърди.И мен от два дни ме заболят и зърната също,но защо ли не знам newsm78


 

Общи условия

Активация на акаунт