Благотворителен мартенски базар

  • 8 507
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 451
vst_80 и аз така си мислех, че трябва да е технологията, ама за двойно подлепващо не се бях сетила! Thinking

Супер си  bouquet

# 47
  • Мнения: 451
А къде е anton да раздава целувки newsm78

Аде да я позаместя малко  love001

 Hug

# 48
  • Мнения: 4
А къде е anton да раздава целувки newsm78

Аде да я позаместя малко  love001

 Hug

Искам целувкиииии Grinning
Не виждам инфо за базар в София. Не съм чела внимателно, признавам си Embarassed

# 49
  • Мнения: 743
Здравейте!
dodofit базар ще има май само в Пловдив и Бургас  Peace

Момичета, успях да направя по 15 подкови за град. Сега ще се захвана с топките, за да имат време да изсъхнат. За Пловдив antom ми даде телефон на дъщеричката, евентуално тя да ги пренесе. Сега да питам за Бургас - имате ли някаква идея как да ви ги пратя, че да оцелеят  Thinking Или пък ако прави някой друг от вас топки да ви направя повече подкови. Незнам, нямам идея  Thinking

# 50
  • Мнения: 451
По принцип Амелия приема пратките за Бургас Peace пиши й на лични

Но можеш да пишеш и в Бургаската тема дали, някой няма път към София, че доколкото разбирам топките са по-нежни  Thinking

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356815.0 - това е бургаската тема Peace

# 51
  • Мнения: 743
zajka    Hug  bouquet

# 52
  • Мнения: 527
Не ми остава време за отчет. Аз си купих прежда и направих пробно 8 топки. Станаха. Продължавам в същия дух.
 vst_80 благодаря за разясненията. Hug  bouquet

# 53
  • Мнения: 2 577
dodofit   Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes добре дошла   bouquet , приемаме красоти и идеи всякакви  Hug

vst_80 , хиляди благодарности още веднъж   bouquet

попи, супер, давай, давай  Hug

Аз за днес имам сума мартеници за опаковане, дано свърша бързо и остане време да понаправя още
Показах малко снимки на колеги.... имам вече заявки.... ще трябва да се действа, че да имаме повечко за продаване  Hug

# 54
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
  love001  love001  love001 за всички творящи и помагащи
днес ми е целодневния работен ден и затова позакъснях с целувките /сега избягах от работа  Joy Joy за да раздам няколко/
zajka за теб специален бонос за помоща с раздаването на целувки   love001 lovekiss Kissing Heart

# 55
Здравейте!
Аз съм от София и искам да Ви изпратя в Пловдив малко мартенички за базара.Мога ли да ги пусна като колетна пратка на гарата, по-бързо стигат....Ако Ви е по-удобно по друг начин казвайте.

# 56
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 здравей Anto23 ! Можеш да ги пуснеш като колетна пратка и на гарата и в пощата. На ЛС ти изпращам адреса си
Предварително благодаря !  Hug
И ти изпращам виртуалните целувки които се полагат на всеки желаещ да помогне   love001  love001

# 57
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Anto23 чух се с дъщерята и разбрах, че сте осъществили срещата   love001
благодаря за мартениците  Hug Hug

# 58
аз благодаря за бързата и точна организация ! bouquet Hug
Поздрави на всички Ви!

# 59
  • Мнения: 451
И в Бургас раздаваме целувки   love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт