Гласуване в категория "Рамка по заден кит"

  • 1 974
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Условието на тази задача бе:

Цитат
Първа задача

Направете рамка като използвате следните китове:



Можете да използвате каквито си снимки желаете без ограничения.
За да ви позатрудня малко ще поставя следното условие: Трябва да използвате до 10 елемента по избор, смесено от двата кита или само от единия, като в това число се включват хартии и елементи. Може да променяте цвета, вида  на елементите, да  доблирате от 10-те елемента.
Може да добавите 11-ти "специален елемент"- ваш уърдарт, описващ настроението и идеята на вашата рамка.
Участвайте с неограничен брой рамки.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Както вече казах, този път рамките ви ми харесват особено много, има толкова красиви, добре изпипани. Браво момичета Hug
Късмет на всички аз гласувам за : 7,8, 10,18, 20 Peace

# 2
  • Мнения: 354
Чудесни рамки с чудесни снимки! Този път не можах да се включа, но виждам невероятни неща!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
И тук гласувах Grinning

# 4
  • Мнения: 657
7,8,18,20,25
Всички рамки са чудесни!  Hug

# 5
  • Мнения: 80
Aз само една прогноза, че 7 и 18 са на един автор:) Може и да греша де.

Прекрасни неща като цяло, браво!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 76
4, 7, 10, 18, 25 - последните две са ми фаворити...Прекрасни творби има тук. Успех

# 7
  • Варна
  • Мнения: 893
гласувах  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
8, 10, 11, 18, 20  Peace

# 9
  • Мнения: 2 270
Отворих да видя рамките в голям формат и забелязах , че накрая има още 2  рамки , които тук не виждам.

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 07:43 от ani69

# 10
  • Мнения: 1 884
Поздравявам участниците в тази категория, проста са страхотни всички! Както каза Румка, този път наистина съм впечатлена и ми беше доста трудно да избера 5. Успех на всички!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро момичета!
Когато вчера правих анкетите последните две рамки ги нямаше, не съм влизала и в албума след това за да видя, че са пуснати още две. Ако са публукувани след 20.00 нормално е да не ги видя Peace Мисля, че сега няма смисъл да ги публикувам,изостават много с гласуването Hug

# 12
  • Мнения: 1 400
Чудесни сте!!! Hug
Гласувах естественно, но ми беше много трудно да избера..

# 13
  • Мнения: 1 516
4,7,8,18,20

# 14
  • Мнения: 2 818
Гласувах.
25 най-много ми харесва, но и други също много ми харесват.

# 15
  • Мнения: 1 364
Страхотни рамки Hug
Много ми беше трудно да избера за кого да гласувам.

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Браво, момичета! Страхотни рамки! Изключително трудно ми беше да гласувам! Успех на всички!

# 17
  • София
  • Мнения: 101
Гласувах  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Победители:

Първо място с 24 гласа рамка номер 18 на.....

Второ място с 23 гласа рамка номер 8 на Лекси

Трето място с  19 гласа е рамка номер 20 на Лекси

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 10:18 от She_R

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
Честито на №18  bouquet
Този път малко се "поолях". Мои рамки са 8, 20 и 25.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 893
честито Лекси  bouquet мина ми една идея през главата , че си приличат стилово няколко рамки, но не знаех на кой може да са. браво!
моята е онази без снимка-номер 5

# 21
  • Мнения: 2 270
Честито на победителите. Аз тук не съм учавствала. За мен лично победител тук е №25.
За пореден път се убеждавам,че снимката е определяща в избора.
Позволих си набързо да вметна снимката от №18 в рамката на №5/която е без снимка и има само 3 гласа/
Ето какво се получи


Може би в следващите конкурси ще е добре или да се ползва една снимка и един кит или въобще да няма снимка

Иначе на мен като рамки ми харесват :1,5,8,10,11,14,18,19,20,21,22,25,и предпоследната,която не е публикувана

# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
Ани, напълно си права, без да искам да умаловажавам труда на №18. А примерът е много красноречив и лично на мен така повече ми харесва №5. Браво, Virginity! Честно казано и аз губя много време да търся хубава снимка, което ми е много досадно, но знам, че ако работя с мои снимки, крайният резултат ще е съвсем друг. Затова нека наистина следващите конкурси са или с обща снимка, или без или с лична снимка. Няма лошо и снимката да е определяща, но когато е авторска!

# 23
  • Мнения: 276
Здравейте всичи.
№ 18 е моя. С удоволствие отстъпвам първото място на Лекси  и на рамката без снимка.
Моят фаворит е № 7.

# 24
  • София
  • Мнения: 771
Здравейте, поздравления за победителите, този път се получиха много и все хубави рамки. Аз участвах с рамките 14, 17, 23

# 25
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте всичи.
№ 18 е моя. С удоволствие отстъпвам първото място на Лекси  и на рамката без снимка.
Моят фаворит е № 7.
А, не, мерси Laughing Твоя си е победата, напълно заслужена, мисли новата тема Grinning Рамката ти е наистина много красива, а относно снимката - всеки имаше право да избере каквато иска. Ако бях попаднала на тази и аз със сигурност щях да я ползвам /много красива, затрогваща и нежна е, качествена и идеално пасва на кита/. може ли сайта от който си я свалила?

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 11:16 от Лекси

# 26
  • Мнения: 139
Прекрасни творби!!!  Hug
Честито на ма шери и лекси
Румка,страхотно оформление  Heart Eyes,Щях да предлагам рамките да се публикуват на всяка страница,ама ме досрамя,да не си помислите че съм с претенции   Embarassed - така е много удобно да видиш рамката,за която се коментира,а не да прескачаш по страниците...
Това за което много ще помоля можещите и напредналите е да коментират и критикуват,,тъй като е много полезно поне за мен.Аз си мисля,че ми е добре рамката,а се оказва,че има недостатъци и то много,вие ми отваряте очите  Hug
Моите са 16 и 22
На мен много ми легнаха на сърцето и двете рамки на Лекси,но и много други - страхотни сте  Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 270
Здравейте всичи.
№ 18 е моя. С удоволствие отстъпвам първото място на Лекси  и на рамката без снимка.
Моят фаворит е № 7.
ma cherie -рамката ти е наистина прекрасна.Просто дадох пример как една наистина въздействаща снимка може да промени много неща.
Нямам представа на кого са рамките.Ако имам време ще коментирам рамките,но нека и други коментират, че се чувствам вече неудобно-като някоя свекърва която все намира кусури Joy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Хайде ще коментирам. За мен всички рамки са страхотни и отговарящи на условието , в което аз позволих използване на каквито снимки си желаете. Тук моят избор падаше не толкова върху снимките, колкото върху другото  посочено условие- а именно ограничение в броя на използваните елементи, и начина на аранжиране на рамката с така поставеното условие. Ще се постарая да посоча недостатъците и на рамките, защото хубавите страни всички ги виждаме:

1.Добре оформена рамка, не ми хареса обработката на снимката, много е тъмна, а и червеното сърце отзад не стои добре, както и сянката му.
2. Черния фон не е добра идея, много почернена рамка за такъв хубав миг. Харесва ми текста.
3. Двойката ако беше в сърцето би изглеждала по-добре според мен.
4. Притесняват ме тези въжета отдолу, голям куп, големи и дебели въжета. По-малки и по-малко  си мисля, че ще са по-добре.
5.Нежна, изчистена, ако може с по-малка сянка на сърцето Peace
6.Много лоша снимка и чернибяла не ми допада. Рамката би се получила добра с коригирана и намалена снимка.
8.Нямам забележки
9. Отново изисква корекция на снимката и нейната обработка. Идейна рамка
10.Забележката ми е към въжето отдолу, може да мму се смени мястото. Добра идея.
11.Нямам забележки, просто една красива рамка, поздравления.
12.Разбирам идеята , но ми се вижда супер пуста и някак изоставена рамка Peace
13.Идейно, но някак отново незавършено Peace
14. Мое лично мнение, че така обработена снимката , децата са супер застарени и като погледна си представям побелели баба и дядо да се целуват,  Simple Smile Може да се поразчупи малко рамката и с друг. по-тъмен цвят на някои от елементите.
15. Въпреки , че е красива снимката , не е използвана максимално добре, което показва, че не  само снимката е основополагаща дами. Снимката е голяма, заема почти 1/2 от рамката, акцента директно пада върху нея; дебела сянка на цветята, не ми допада и сърцето поставено така, сякаш ще увисне скоро едното дете на него. Peace
16. Много приятна  рамка, мисля само, че без елемента падащ се в долния ъгъл ще е по-добре.
17. Отново ми идва много мрачна с този фон, можеше поне отгоре да се използват някакви бели , светли елементи, вместо  полупрозрачния стръг цветя и листа.
18. Много,много добра аранжировка, на скупчени елементи, браво. Текста е също много на място.
19. Съжалявам , но никак не ми харесва липсата на дори една капка живот в тази рамка, няма го този живот, без грам жив цвят  Peace
20. забележката ми е  само по отношение на големите зелени листа отзад, не ми стоят добре, акцентирам върху тях. Супер, че текста е на БГ.
21. Колкото пъти погледна тази рамка и виждан едно супер голямо цвете, показващо се не добре от едната страна, а вие? Добър фон,  аранжировка (без забележката)и снимка.
22. Тук нещо не ми се връзва добре, но може би идва от фона, не стои добре този цвят.
23. Малко контраст на сниката и не толкова симетрия на изпозваните елементи, Може и малко зеленина да ходи на рамката.
24. Отново с риск да се повтарям, намалете снимката и без тези въжета горе в ъгъла, зашото става претупано там и с шева.
25. Много, много добра аранжировка. Ето тук бях повлияна от снимката, просто тази  физиономия на малко момиче не ми хареса.  Мисля, че тази беше наистина рамката отговаряща най-добре на условието на задачата- красива рамка с ограничен брой елементи.

Съжалявам, че не публукувах и последните две рамки, мисля, че се публикуваха в албума след посочения срок:
26. не ми харесва този тъмен кръг, мисля че без него би се получила супер нежна и красива рамка
27. елементите в долните ъгли не са на място. Може мрежата да се запази, но  намалена като размер и дублиране на елемента- бръшлян за по-вече свежест на рамката.

Това е от мен, дано не съм била много критична, но нали това искахте да чуете!

                                                                                                                                      С обич  Hug Grinning

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 12:39 от She_R

# 29
  • София
  • Мнения: 101
Поздравления за победителките Hug Много хубави рамки наистина!
Моите са номер 1 и номер 9.

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Поздравления за победителите  Hug

Моята е 11

Благодаря на този, който е гласувал за нея, другия глас си е мой.

Коментари ще направя малко по-късно днес. Този път обещавам  Embarassed

Аз обичам да работя с мои снимки, при все че са доста некачествени. Просто на чужда снимка трудно улавям емоцията на момента. И в тази връзка искам само да споделя историята на моята рамка, защото тя е свързана с един много емоционален момент от живота ми с Петър.

Пепи тъкмо го бяха изписали от болницата и милото незнаеше на кой свят се намира. Беше много уплашен, стресиран, умълчан и тъжен. А, имаше рожден ден детето. Това беше първият му смях на глас след това преживяване и то на рождения му ден. Радвам се, че успях да уловя с фотоапарата този момент. Надписа, който намерих в нета, просто си пасваше идеално.

И се извинявам, ако разводнявам темата  Mr. Green

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 15:13 от Здравка Желязкова от село Стомана

# 31
  • Варна
  • Мнения: 893
За пореден път се убеждавам,че снимката е определяща в избора.
Laughing точно това исках да пробвам , колко човека ще гласуват без снимка  Wink
не оспорвам първите места Naughty напълно заслужени са ! идеално си пасват със снимките и са наистина много красиви Peace и аз гласувах за тях  Mr. Green
лично аз гласувам точно по този начин - представям си рамката без снимка, защото понякога наистина снимката е решаваща  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 7 242
Няма да коментирам по отделно всички рамки, т.к. при повечето от тях нещата, които не ми допадат са едни и същи:
1.   Някои рамки ми идват малко груби и тежки – осн. причина е, че елементите са несъразмерно големи. Погледнете някой детайл от снимката – око, уста и сравнете с елемент от рамката – цвете, лист, сърце... Ако елементът е много по-голям, тогава рамката често изглежда груба и тромава. Разбира се, допустимо е да има и несъразмерно големи елементи, но когато те загатват за нещо /например крила, покрив, основа/ или оказват основните линии по които върви композицията. Понякога вместо един елемент е добре да се поставят на същата площ 2 – 3- 4, но по-малки елементи.
2.   Хубаво е рамката да има и част без елементи, за да може „да диша” т.е. елементите да са струпани на едно място, а другаде да има свободно прастранство както е при №18 например. Така хем снимката се подчертава от струпаните около нея елементи и изпъква, т.к. има контраст с по-изчистения фон, хем не се създава впечетление за претрупаност и натовареност. Не харесвам рамки, в които целият фон равномерно е запълнен с елементи.
3.   Когато правите рамки за конкурс, използвайте хубави снимки и ако можете ги обработвайте /почти няма снимка, която да няма нужда от обработка/. Тези, които оценяват рамките неминуемо ще се влияят от снимката. И ако една некачествена снимка за вас е допустима, т.к. емоционално значи нещо, за тях не е така – тя е просто некачествена снимка. А и най-хубавата рамка се загрозява от лоша снимка, защото все пак най-важният и биещ на очи елемент е именно снимката. Никки, не везерам теб с това - снимката ти е много хубава

Най-много ми харесават 4, 5, 7, 11, 18, 21, 22

# 33
  • Мнения: 276
може ли сайта от който си я свалила?
заповядайте - http://photo.net/

# 34
  • София
  • Мнения: 7 242
може ли сайта от който си я свалила?
заповядайте - http://photo.net/
Мерси. Не го знаех Hug 
Във Фотошопската тема Ани и мама Писана питаха кой ще пуска новият ФШ конкурс. Мисля, че трябва ти да го пуснеш, а те да ти пратят задачките си на ЛС или поне в повечето случаи досега сме процедирали така. Разберете  се на ЛС.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Мен първото нещо, което ме привлича в една рамка е снимката, после композицията... Хубава и качествена снимка, винаги печели глас от мен  Laughing

А, пък аз по принцип при конкурсите съм на олимпийския принцип - важното е да участвам!  Mr. Green

Ето и моите коментари в тази категория:

1. Като цяло рамката ми харесва. Снимката обаче е с недобро качество и това разваля цялостния изглед.
2. Тук не ми се вързва розовото с червеното.
3. Тази рамка ми харесва, може би само сърцето трябваше да е още малко по-надолу.
4. Хем ми харесва, хем не - тези въжета като че ли ми идват в повечко.
5. Страхотна рамка, нямам какво да добавя, освен че ми се щеше автора да е сложил и снимка по негов избор, за да усетя емоцията.
6. Тук също снимката е това, което разваля цялата композиция.
7. Хубава рамка, само снимката да беше с една идея по-голяма.
8. Нямам какво да кажа, освен Браво Лекси!
9. Идеята е хубава, мисля, че ако очите на жената бяха в контраст с бялото лице, щеше да има поразителен ефект.
10. Незнам защо, но има нещо тъжно в тази рамка и по специално в снимката.
12. Малко ми празнее тази рамка.
13. Подобен род рамки, на мен лично не ми допадат много, най вече заради малките снимки, от които не мога да прочета нищо.
14. Симпатична е.
15. Също сладка рамка.
16. Мисля, че липсва един надпис, който да изрази с думи, снимката.
17. На тази пък точно надписа не ми допадна, но като цяло рамката ми харесва.
18. Перфектна е
19. Ох, незнам и тоя тип рамки нещо не ме кефят. Имам чувството, че се мъчи това детенце на това грубо дърво. Много повече биха подхождали някакви пухени перца или нещо ефирно и нежно.
20. Прекрасна работа.
21. Всичко е добре, само ми се струва, че наместо dreamers, friends щеше да пасне по-добре. Харесва ми.
22. Хубава е.
23. Малко повече елементи и трябват на тази рамка
24. Хубава рамка
25. Много хубава рамка. Не ми допадна само спящата фея /в смисъл това, че спи/
26. Страхотно излъчване има тази рамка.
27. Тук ми се струва, че елементите са доста големички, на фона на тази малка снимка.

Общи условия

Активация на акаунт