Гласуване в категория "Рамка по заден кит"

  • 1 971
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 364
Страхотни рамки Hug
Много ми беше трудно да избера за кого да гласувам.

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Браво, момичета! Страхотни рамки! Изключително трудно ми беше да гласувам! Успех на всички!

# 17
  • София
  • Мнения: 101
Гласувах  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Победители:

Първо място с 24 гласа рамка номер 18 на.....

Второ място с 23 гласа рамка номер 8 на Лекси

Трето място с  19 гласа е рамка номер 20 на Лекси

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 10:18 от She_R

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
Честито на №18  bouquet
Този път малко се "поолях". Мои рамки са 8, 20 и 25.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 893
честито Лекси  bouquet мина ми една идея през главата , че си приличат стилово няколко рамки, но не знаех на кой може да са. браво!
моята е онази без снимка-номер 5

# 21
  • Мнения: 2 270
Честито на победителите. Аз тук не съм учавствала. За мен лично победител тук е №25.
За пореден път се убеждавам,че снимката е определяща в избора.
Позволих си набързо да вметна снимката от №18 в рамката на №5/която е без снимка и има само 3 гласа/
Ето какво се получи


Може би в следващите конкурси ще е добре или да се ползва една снимка и един кит или въобще да няма снимка

Иначе на мен като рамки ми харесват :1,5,8,10,11,14,18,19,20,21,22,25,и предпоследната,която не е публикувана

# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
Ани, напълно си права, без да искам да умаловажавам труда на №18. А примерът е много красноречив и лично на мен така повече ми харесва №5. Браво, Virginity! Честно казано и аз губя много време да търся хубава снимка, което ми е много досадно, но знам, че ако работя с мои снимки, крайният резултат ще е съвсем друг. Затова нека наистина следващите конкурси са или с обща снимка, или без или с лична снимка. Няма лошо и снимката да е определяща, но когато е авторска!

# 23
  • Мнения: 276
Здравейте всичи.
№ 18 е моя. С удоволствие отстъпвам първото място на Лекси  и на рамката без снимка.
Моят фаворит е № 7.

# 24
  • София
  • Мнения: 771
Здравейте, поздравления за победителите, този път се получиха много и все хубави рамки. Аз участвах с рамките 14, 17, 23

# 25
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте всичи.
№ 18 е моя. С удоволствие отстъпвам първото място на Лекси  и на рамката без снимка.
Моят фаворит е № 7.
А, не, мерси Laughing Твоя си е победата, напълно заслужена, мисли новата тема Grinning Рамката ти е наистина много красива, а относно снимката - всеки имаше право да избере каквато иска. Ако бях попаднала на тази и аз със сигурност щях да я ползвам /много красива, затрогваща и нежна е, качествена и идеално пасва на кита/. може ли сайта от който си я свалила?

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 11:16 от Лекси

# 26
  • Мнения: 139
Прекрасни творби!!!  Hug
Честито на ма шери и лекси
Румка,страхотно оформление  Heart Eyes,Щях да предлагам рамките да се публикуват на всяка страница,ама ме досрамя,да не си помислите че съм с претенции   Embarassed - така е много удобно да видиш рамката,за която се коментира,а не да прескачаш по страниците...
Това за което много ще помоля можещите и напредналите е да коментират и критикуват,,тъй като е много полезно поне за мен.Аз си мисля,че ми е добре рамката,а се оказва,че има недостатъци и то много,вие ми отваряте очите  Hug
Моите са 16 и 22
На мен много ми легнаха на сърцето и двете рамки на Лекси,но и много други - страхотни сте  Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 270
Здравейте всичи.
№ 18 е моя. С удоволствие отстъпвам първото място на Лекси  и на рамката без снимка.
Моят фаворит е № 7.
ma cherie -рамката ти е наистина прекрасна.Просто дадох пример как една наистина въздействаща снимка може да промени много неща.
Нямам представа на кого са рамките.Ако имам време ще коментирам рамките,но нека и други коментират, че се чувствам вече неудобно-като някоя свекърва която все намира кусури Joy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Хайде ще коментирам. За мен всички рамки са страхотни и отговарящи на условието , в което аз позволих използване на каквито снимки си желаете. Тук моят избор падаше не толкова върху снимките, колкото върху другото  посочено условие- а именно ограничение в броя на използваните елементи, и начина на аранжиране на рамката с така поставеното условие. Ще се постарая да посоча недостатъците и на рамките, защото хубавите страни всички ги виждаме:

1.Добре оформена рамка, не ми хареса обработката на снимката, много е тъмна, а и червеното сърце отзад не стои добре, както и сянката му.
2. Черния фон не е добра идея, много почернена рамка за такъв хубав миг. Харесва ми текста.
3. Двойката ако беше в сърцето би изглеждала по-добре според мен.
4. Притесняват ме тези въжета отдолу, голям куп, големи и дебели въжета. По-малки и по-малко  си мисля, че ще са по-добре.
5.Нежна, изчистена, ако може с по-малка сянка на сърцето Peace
6.Много лоша снимка и чернибяла не ми допада. Рамката би се получила добра с коригирана и намалена снимка.
8.Нямам забележки
9. Отново изисква корекция на снимката и нейната обработка. Идейна рамка
10.Забележката ми е към въжето отдолу, може да мму се смени мястото. Добра идея.
11.Нямам забележки, просто една красива рамка, поздравления.
12.Разбирам идеята , но ми се вижда супер пуста и някак изоставена рамка Peace
13.Идейно, но някак отново незавършено Peace
14. Мое лично мнение, че така обработена снимката , децата са супер застарени и като погледна си представям побелели баба и дядо да се целуват,  Simple Smile Може да се поразчупи малко рамката и с друг. по-тъмен цвят на някои от елементите.
15. Въпреки , че е красива снимката , не е използвана максимално добре, което показва, че не  само снимката е основополагаща дами. Снимката е голяма, заема почти 1/2 от рамката, акцента директно пада върху нея; дебела сянка на цветята, не ми допада и сърцето поставено така, сякаш ще увисне скоро едното дете на него. Peace
16. Много приятна  рамка, мисля само, че без елемента падащ се в долния ъгъл ще е по-добре.
17. Отново ми идва много мрачна с този фон, можеше поне отгоре да се използват някакви бели , светли елементи, вместо  полупрозрачния стръг цветя и листа.
18. Много,много добра аранжировка, на скупчени елементи, браво. Текста е също много на място.
19. Съжалявам , но никак не ми харесва липсата на дори една капка живот в тази рамка, няма го този живот, без грам жив цвят  Peace
20. забележката ми е  само по отношение на големите зелени листа отзад, не ми стоят добре, акцентирам върху тях. Супер, че текста е на БГ.
21. Колкото пъти погледна тази рамка и виждан едно супер голямо цвете, показващо се не добре от едната страна, а вие? Добър фон,  аранжировка (без забележката)и снимка.
22. Тук нещо не ми се връзва добре, но може би идва от фона, не стои добре този цвят.
23. Малко контраст на сниката и не толкова симетрия на изпозваните елементи, Може и малко зеленина да ходи на рамката.
24. Отново с риск да се повтарям, намалете снимката и без тези въжета горе в ъгъла, зашото става претупано там и с шева.
25. Много, много добра аранжировка. Ето тук бях повлияна от снимката, просто тази  физиономия на малко момиче не ми хареса.  Мисля, че тази беше наистина рамката отговаряща най-добре на условието на задачата- красива рамка с ограничен брой елементи.

Съжалявам, че не публукувах и последните две рамки, мисля, че се публикуваха в албума след посочения срок:
26. не ми харесва този тъмен кръг, мисля че без него би се получила супер нежна и красива рамка
27. елементите в долните ъгли не са на място. Може мрежата да се запази, но  намалена като размер и дублиране на елемента- бръшлян за по-вече свежест на рамката.

Това е от мен, дано не съм била много критична, но нали това искахте да чуете!

                                                                                                                                      С обич  Hug Grinning

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 12:39 от She_R

# 29
  • София
  • Мнения: 101
Поздравления за победителките Hug Много хубави рамки наистина!
Моите са номер 1 и номер 9.

Общи условия

Активация на акаунт