Взимали ли сте нео ангин за болно гърло по време на бременност?

  • 19 092
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • sliven
  • Мнения: 113
На мен докторката също ми беше  изписала Неоангин и капки за нос, но аптекарката ми каза че е предпоставка за развитие на астма при детето.Тогава бях във втори месец бременна. Може би има значение в кой месец си. Капките за нос  ми каза да ги ползвам не повече от три дни. Аз не бях и много настинала и барзо се оправих.

Пожелавам ти бързо възстановяване Hug

# 16
  • Мнения: 9 442
Аз не съм вземала,но не е зле да попиташ доктора си,преди каквито и да било действия.

# 17
  • Мнения: 594
Докато бях бременна вземах само хомепатични лекарства при настинки (напр. Хомеожен 9, Коризалия, сироп Стодал...)

# 18
  • Мнения: 822
Аз взимах Тонзилотрен, това лекарство е хомеопатично.

# 19
  • Мнения: 6
Нео ангинът по никакъв начин няма да ти навреди, както и парацетамол, панадол, фервекс. По-добре противодействай в ранен стадий на настинката/грипа, че да няма усложнения. От моята АГ имам зелена светлина за тези медикаменти.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Нео ангинът по никакъв начин няма да ти навреди, както и парацетамол, панадол, фервекс. По-добре противодействай в ранен стадий на настинката/грипа, че да няма усложнения. От моята АГ имам зелена светлина за тези медикаменти.

Аз не съм съгласна за Фервекса.

По темата можеш да взимаш парацетамол , Осцилокопциум  Peace

# 21
  • Мнения: 1 512
Не съм вземала никакви лекарства без да се консултирам с лекарката си.

# 22
  • Мнения: 566
няколко дни преди да родя бях много болна и се наложи даже антибиотик да пия(естествено по лекарско предписание) т аимам впредвид че най добър съвет може да ти даде доктора .Успех и бързо възстановяване

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 529
Аз не съм взимала Нео ангин по време на моята бременност, но пък се сдобих (в 4-ти месец) с ангина и пръсках няколко дни с Биопарокс (локален АБ) по собствено предписание Embarassed

# 24
  • Мнения: 603
Нео ангина си е малко силничък, ако не те боли мн по добре взимай нещо по леко, аз лично съм смукала само Прополки като ме е боляло гърлото и мн ми помогнаха  Peace

# 25
  • Мнения: 444
Аз съм ползвала няколко пъти хомеопатия за цялата бременност и съм много доволна. Особено още при първи симптоми осцилококцинум ме спасява, а и е безвреден за бебока!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт