От какво сте доволни и недоволни от педиатъра?

  • 2 302
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 478
Изключително приятна и адекватна жена е педиатърката на сина ми.Не бих я сменила.Дори я направих и мой личен лекар.
Много силно впечатление ми направи,че след многобройни консултации с гастроентеролози,кожни лекари и други специалисти,винаги това,което тя ми е предписвала като лечение е било по-ефективно .
А и инфото за всички допълнителни ваксини получавам първо от нея.

# 16
  • Мнения: 316
От новата ни (вече не толкова) педиатърка бях много доволна че отделя време за обяснения и приказки, но май е само това, когато се налага никак не е успявала да помогне... За една температура веднага изписва Аб, не пуска изследвания, скъпи се на направления, даже 2 пъти бяхме в болница от нейната безпомощност + 5 Аб в рамките на 2м, всъщност тя не е и педиатър, но не знаех тогава, ще я сменяме, то и без това скоро ще влезе май закона за това

# 17
  • Мнения: 9 973
не съм много доволна,но и не знам на какво ще попаднем ако я сменя

# 18
  • Мнения: 494
И аз не съм много доволна, но не съм и супер недоволна, но и ние сме много малки още и нямам много впечетления. Аз и задавам много въпроси и тя отговаря много подробно, обеснява ми каквото се сети и мисли, че трябва да знам, това ми харесва. Какво не ми харесва- мисля, че малко претупва прегледите, повече са приказките, нямам телефон, нямам нищо, ако има нещо трябва да ходя на преглед, ако я няма нея при друга колежка, но не и да я безпокоя събота и неделя и извън работно време.

# 19
  • Мнения: 1 629
Ооо и аз от моята съм страшно доволна. Винаги е усмихната, ведра, много е чаровна плюс това Mr. Green Много мила, говори му на бебето докато го мери и др. там процедури. Много си я харесвам. Sunglasses

# 20
  • Мнения: 2 013
За сега от всичко съм доволна! Надявам се и за напред да е така и да не се налагам да си търся друга педиатърка.Винаги обеснява,когато имам въпроси,а понякога чак ме хваща срам,че постоянно и звъня за щяло и нещяло.Ама този майчин страх дали всичко е наред...

# 21
  • Мнения: 97
Не бях доволна от това, че консултациите ни траяха по 1 мин, в същото време през една завеса се преглеждаха грипави деца и възрастни. Съветваше ме да захранвам по старата схема. Сестрата беше адски некомпетентна. И за това в началото на годината я сменихме, направо отидохме при новоизбраната педиатърка, тя си оправя всички документи, а от там мисля чрез здравна каса бива уведомявана предишната и тя връща картона на детето.

# 22
  • Мнения: 80
Ами какво да кажа и аз изобщо не съм доволнано тук в малкия град нямам избор. Винаги е толкова студена и намращена все едно сме и длъжни с нещо. Никога не ни изписва правилното лечение(и в крайна сметка отиваме на частно)първото нещо като ни види е да каже"оф пак ли сте болни". Все със уговорки ни дава направления. Абе пълна скръб ама какво да се прави нямам избор.

# 23
  • Мнения: 466
Педиатърът може да се сменя през декември и юни.Аз лично смених моята - беше много добра уж , много ги разбираше нещата -само с деца се занимаваше , даваше час за консултация и така до последната ваксина Пентаксим . Тогава много бързаше за концерт в НДК с президента , поради което какво преглежда на бебето , какво разбра и какво не разбра , но след два дни се отзовахме в Инфекциозна болница с бебето , то не можеше да ходи и направо си умираше в ръцете ми - добре , че стана в болницата всичко , та го спасиха ....Та незнам аз нямам доверие никому вече , сега си имам педиатър просто фиктивно , пък при нужда ще ходя при доцента от инфекциозна болница ...

# 24
  • Мнения: 242
Аз съм доволна от моята педиатърка-поне засега!

# 25
  • Мнения: 1 554
честно казано,нямам наблюдения да ли съм доволна или не,за сега само ваксини сме слагали при нея Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 300
Здравейте,ние не сме доволни от нашия личен педиатър защото винаги трябва да и напомняме какво да направи:
да и прегледа гърлото
а сега какво да пием за това гърло
хайде сега да я преслуша...
изобщо страшна работа ,ползваме услугите и само когато ни е нужно направление.Много сме си патили в началото от нея но като съм се консултирала с други майки няма разлика и за това я водя на частно при др.Каспарянот Бургас ,тя е добър специалист,лекува ни когато бяхме на 2г. в болницата с двустрана пневмония пак заради нашата лична и от тогава сме така .Вече сме на 7г.и др.Каспарян вече познава детето добре как се развиват болестите при нея.За това си мисля че трябва да се ходи при един доктор който познава развитието на детето.Ако някой има нужда мога да дам координатите на докторката.

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И аз декември смених личната на дъщеря ми,за най малкото нещо изписваше АБ,аз трябваше
да я подсещам какви изследвания да пусне и др.подобни,почнах да ходя на частен лекар,но вече я смених
и засега съм доволна от новата лекарка,тя пък е в другата крайност,изписва АБ само в най краен случай,
което определено е по добрия вариант...

# 28
  • Мнения: 2 011
Слава Богу,нямам особено често контакти с педиатърката ни,затова и нямам конкретно мнение за нея.Отзивчива е,ако пропуснем консултация,търси ни по тел. да пита какво става,сестрата се справя добре с биенето на имунизациите,но иначе не знам с лекуването при болест как е(дано и не научавам скоро)

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Общо взето, съм доволна от педиатърката на детето ми. Не ми харесва това, че работи без предварително записване на час и си отстояваме понякога пред кабинета. По тази причина често ми се налага да ползвам услугите на друг педиатър, на частно- когато детето е зле, а не мога да се вредя да вляза.

Напоследък не бърза с изписването на АБ, което много ме радва. Все повече влиза в час с новостите, коментираме и обсъждаме дадено лечение. Никога не ми е отказвала направление. Когато се налага, пуска разни връзки с други специалисти, само и само да уреди нещата.

На този етап не смятам да сменям джипи- то на дъщеря си.

А относно самата смяна- доколкото знам, може да не се чака юни или декември, ако се отнася до детски лекар. Поне аз навремето така смених личния на сина си- попълних молба и веднага смених лекаря.-

Общи условия

Активация на акаунт