До кога с мен момченцето в тоалетната и банята?

  • 14 304
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
И моя син не е впечатлен от мойта голота,обачеееее мъжките атрибути много го вълнуват.Естествено никой не го развява  пред него,но му е адски лубопитно какво има в на баща му гащите Mr. Green.И си го къпя аз,не се срамува да ходи в тоалетна с който и да било.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нямаме скрито-покрито.
Къпя дребен (на 5г.) с кеф и не виждам нищо притеснително в това.

# 17
  • Мнения: 390
Никога никой от нас не се е къпал с децата /момчета/, какво остава за мен. Когато ги къпя, съм отстрани и с дрехи. И мен ме е интересувал този въпрос и се допитах до психолог и отговора е, че до 2-3 години не е голям проблем, но по-нататък не е редно децата да виждат родителите си без дрехи /може само на плажа/, защото се обърква сексуалната им идентичност.

Честно казано като се върна назад в моето детство, майка ми никога не се е крила от мен, но никога не ме е било приятно да я виждам без дрехи. А сме от един пол, какво остава от различен!
Тук да добавя, че съм доста широко скроена. Но явно откъм родители нещата стоят по друг начин....
Тук да се включат психолозите, няма ли от форума?

# 18
  • Мнения: 2 015
Моя е на 2год. и 5м. и вече гледам да не ме вижда гола.

# 19
  • Мнения: 9 776
Че каква пък работа имате заедно в тоалетната? Не бих го допуснала вкъщи. За къпането - с дъщеря си не съм се къпала навремето, пък камоли сега със сина ми. Иначе я къпех допреди две години някъде. Сега се къпе сама, защото аз реших, че е вече голяма и може да го прави сама. Не се срамува все още от голотата си. Със сина ми също няма да се къпем заедно - нито аз, нито баща му. Ще го къпем докато преценим, че може и сам. Или ако не ни отреже и по-рано Mr. Green.

# 20
  • Мнения: 2 171
Вкъщи никой не се притеснява от голотата си. Смятам така да остане и занапред Peace. За ходенето заедно в тоалетната, опитвал се е да влиза с мен, но си заключвам вратата и не го пускам. Обяснявам, че това е място, където човек трябва да е сам. Въпреки това той все още ме вика за компания като си върши работата, да го чакам, за да го измия.

# 21
  • Мнения: 417
към polin_a 
Че каква пък работа имате заедно в тоалетната? Не бих го допуснала вкъщи.

Синът ми  обикновено идва при мен в тоалетната не за да ме гледа, а за да ми каже  или да ме пита нещо важно или да  каже,че и на него му се пишка и да побързам.Както писах по горе изобщо не ми обръща внимание, въпреки че прави разлика между половете. Смятам че ако се държа естествено е по нормално,отколкото да подскачам от притеснение, като по малък блъскаше по вратата на всяко мое влизане, сега вече по-рядко влиза пре мен, но се случва все пак.Разбира се аз измислям за нещо да го изпратя да направи, за да се получи непренудено излизането му, а не да го гоня или ядосвам. Все още е доста залепен за мен, но виждам че с всеки изминат ден се променя и че това ще престане може би от самосебе си.

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 23:26 от boboblina

# 22
  • Мнения: 19 296
Никога никой от нас не се е къпал с децата /момчета/, какво остава за мен. Когато ги къпя, съм отстрани и с дрехи. И мен ме е интересувал този въпрос и се допитах до психолог и отговора е, че до 2-3 години не е голям проблем, но по-нататък не е редно децата да виждат родителите си без дрехи /може само на плажа/, защото се обърква сексуалната им идентичност.

Честно казано като се върна назад в моето детство, майка ми никога не се е крила от мен, но никога не ме е било приятно да я виждам без дрехи. А сме от един пол, какво остава от различен!
Тук да добавя, че съм доста широко скроена. Но явно откъм родители нещата стоят по друг начин....
Тук да се включат психолозите, няма ли от форума?
Някъде бях чела, че до 6стата годинка децата развиват  своята сексуалност и чувство за срам и оттам нататък децата не е хубаво да виждат родителите си голи.
Моята майка също се обличаше пред мен като излезе от банята и също не ми е било приятно. Особено като станах по-голяма, ужасно много се дразнех на това.
Досега не съм  вземала малката с мен в тоалетната, въпреки че съм чувала, че е добър пример за махане на памперса. С нея също не съм се къпала.

# 23
  • Мнения: 9 776
 boboblina, като прочетох написаното от теб се сетих за една моя приятелка с момченце което в момента е на близо две години. Но когато беше на около годинка тя ми е казвала как той иска да влиза при нея в тоалетната, но тя просто се заключва и детето стоеше отвън до вратата и я чакаше. Даже в нейния случай не става въпрос за абсолютно никакъв интерес, защото детето беше наистина твърде малко. Просто привързаност и желание да е винаги с мама. Може би това трябва да се прекрати още в най-ранна възраст. И не става въпрос за притеснения от голотата, както беше писал някой. А за възпитанието на детето. Както има позволени и непозволени неща. И всеки учи детето си на тях. При вас явно нещата вече се нормализират, може би е трябвало по-раничко, но и сега не е късно. Децата порастват, променят се. Аз за себе си знам, че с детето си в тоалетната няма да вляза. Даже и да се разреве, чак пък толкова няма какво да се бавя там. По принцип Laughing. Успех!

И понеже сега прочетох и последният пост ще напиша само още нещо. За мен въпросът не стои на ниво редно или нередно. За мен просто е ненужно. Иначе като изляза от банята дъщеря ми ме вижда понякога гола /не изцяло, само по цици Wink/, но сега май трябва да се замисля дали не и е неприятно. Макар че пък като кърмя бебето, пак ме вижда Thinking. Оф, много е деликатно. Може би ще я попитам, макар да знам отговора.

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 23:37 от polin_a

# 24
  • Мнения: 417
polin_a    Simple Smileот скоро е на детска градина и не сме по цял ден заедно като преди, а виждам че ходенето на детска го прави самостоятелен, макар и само от1 седмица и въпреки от рева който изрева тези дни. Много е превързан към мен и може би е от това, но вече ще се откъсне от мама, няма как. Laughing


А аз се чудя, защо да е неприятно за момИчето да види майка си гола?? Rolling Eyes На мен НЕ ми е било никога неприятно да видя майка си гола. До ден днешен и да я видя ми е все едно -тя ми е майка(имам предвид за майките и момиченцата им).Може би това зависи и от това как е приета голотата в семейството. Мъжа ми се разхожда най спокойно гол в къщи пред сина ми и аз не съм против това, като са от един пол.Но трябва да се замисля за къпането със сина ми заедно в банята, т.е той е във Ваната аз в кабината, но сме и двамата голи. Wink

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 23:50 от boboblina

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Хм, изобщо никога не съм се къпала заедно с детето. Покрай другото го намирам и за нехигиенично.

# 26
  • Мнения: 9 776
polin_a    Simple Smileот скоро е на детска градина и не сме по цял ден заедно като преди, а виждам че ходенето на детска го прави самостоятелен, макар и само от1 седмица и въпреки от рева който изрева тези дни. Много е превързан към мен и може би е от това, но вече ще се откъсне от мама, няма как. Laughing


Ооо, до болка ми е познато това, което пишеш. Дъщеря ми по същия начин е страшно привързана към мен и баща си и до последно плачеше всяка сутрин в детската градина /не искам да те отчайвам, но е факт/. Не че всяко дете не е привързано, но на мен са ми го казвали и странични хора - включително учителките и от ДГ и сега от у-ще също. Те все пак имат наблюдение върху много деца. Това е до характера според мен. Както някои хора са по-любвеобвилни, а други - по-студени. Всичко ще се нареди, бъди спокойна Peace. Ще дойде време да го искаш, пък той няма да те иска Wink. Такъв е живота.

А за голотата. Аз понеже се замислих точно за обратното - че няма да ми е приятно да видя майка ми гола. Но знам, че дъщеря ми няма нищо против, защото разликата между мен и майка ми е освен ...не ми се смятат годините сега, но и около 35-40 кг в моя полза. Ако аз изглеждах зле, едва ли щях да искам да ме вижда който и да било Wink.

# 27
  • Мнения: 2 171
А аз се чудя, защо да е неприятно за момИчето да види майка си гола?? Rolling Eyes На мен НЕ ми е било никога неприятно да видя майка си гола. До ден днешен и да я видя ми е все едно -тя ми е майка(имам предвид за майките и момиченцата им).Може би това зависи и от това как е приета голотата в семейството. Мъжа ми се разхожда най спокойно гол в къщи пред сина ми и аз не съм против това, като са от един пол.

И до днес се случва да видя гола майка ми и не ми прави никакво впечатление. Виждала съм много пъти и баба ми гола. Единственото, което ме впчеталява в случая е как се отразяват годините върху тялото Confused, но голотата дори не забелязвам. Може би наистина ще попрочета повече по въпроса, за да взема за себе си най-правилното решение. Факт е обаче, че до момента синът ми не забелязва голотата ми, тоест виждал ме е така откакто се е родил и не се впечатлява ни най-малко. Дори си мисля, че ако започна да се затварям да се преобличам в друга стая, бих провокирала интереса му, а това точно искам да избегна. Иска ми се децата ми да приемат голотата за нещо нормално, а не срамно и притеснително, но какъв ли е верния път към тов Thinking.

# 28
  • Мнения: 8 999
Моят син е вече на 7.5 г., но без всякакви предразсъдъци ме следва в банята и тоалетната. Защото, когато съм там, винаги има нещо ужасно важно, което да сподели с мен. Пъдя го, особено от тоалетната, защото за мен това е много личен акт и не обичам да го правя пред свидетели. Детето няма любопитство към това, което върша, а просто има неотложна нужда да се изкаже. Дъщеря ми постъпва по същия начин. Влизат в банята и при баща си. Изобщо не се притесняват нито от голотата ни, нито от интимните ни действия. Самите те също не се срамуват от своята голота. Къпем ги ние - или аз, или баща им.
Много им е странно, че сестра им, която е на 18 г. /дъщерята на мъжа ми от първия му брак, която чат-пат остава да спи у нас/, се крие и се заключва в банята.Но не нахалстват. Знаят, че когато тя е вътре, просто не трябва да влизат и това е.

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Никога не съм се къпала заедно с децата си. Банята си е лично мое удоволствие.
Големият до скоро имаше нужда от помощ докато се къпе, но от миналото лято се къпе сам.
Малкият къпя аз... и той нахалства да идва с мен до тоалета. По-точно да си играе - да отваря и затваря вратата. За това влизам там само докато той спи. Къпя се също докато децата спят.

Общи условия

Активация на акаунт