Какво трябва да има в пролетния гардероб на всяка жена

  • 19 181
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 785
Коженият панталон е от дрехите, които никога няма да облека... Rolling Eyes Много ми е грозен, не само като дреха, а и как стои.... /пп - лично мнение не целя да засегна никой!  Hug/

# 46
  • Мнения: 123
Коженият панталон е от дрехите, които никога няма да облека... Rolling Eyes Много ми е грозен, не само като дреха, а и как стои.... /пп - лично мнение не целя да засегна никой!  Hug/
                                          Не е грозен  Naughty

                                                      Grinning      На мен ми отива и то много  Sunglasses
Ето снимки с панталони :

                                                           

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 23:22 от SI_reni

# 47
  • Мнения: 3 830
И аз харесвам кожени панталони, въобще всичко от естествена кожа ми харесва. Wink









Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 23:17 от Estellia

# 48
  • Мнения: 1 889
Тъкмо като видях темата и щях да пиша за кожените панталони , гледам, вече сте ме изпреварили Blush

От известно време ги наблюдавам в Ebay! Супер ме кефят и смятам да си взема. С едно сиво сако напр. или с една готина бяла риза ще стои невероятно! Тук в БГ още не съм виждала по магазините.










Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 00:56 от Kölsches Mädel

# 49
  • Мнения: 3 830
Тъкмо като видях темата и щях да пиша за кожените панталони , гледам, вече сте ме изпреварили Blush

От известно време ги наблюдавам в Ebay! Супер ме кефят и смятам да си взема. С едно сиво сако напр. или с една готина бяла риза ще стои невероятно! Тук в БГ още не съм виждала по магазините.

И аз искам, но трябва с някого да се кооперирам, понеже нямам кредитна карта. Confused 
Можеш ли да дадеш линк нещо, цени? Hug

# 50
  • Мнения: 123
                                         bowuu

  Коженият панталон е за хубаво тяло ,не е дреха за всяка жена  Wink
                      Просто е уникална дреха  Crazy


# 51
  • Мнения: 1 889
Заповядай линка http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK … item=130283683957

Може и сама да потърсиш като търсиш Leder Leggings.

Тези напр. струват 29 плюс 5 евро , доставка в Германия. До Б-я доставката е обикновено около 20 евро.
Аз също нямам кредитна карта , сестра ми превежда паричките вместо мен. Схемата е доста сложна Mr. Green

                                         bowuu

  Коженият панталон е за хубаво тяло ,не е дреха за всяка жена  Wink
                      Просто е уникална дреха  Crazy




Не че се хваля, ама краката са ми страхотни, така че... Mr. Green


# 52
  • Мнения: 2 478
Момичета,без да се обиждате,но на нито една от снимките ,дамите с кожените панталони не ме впечатляват.Дори мога да кажа,че никак не ми и харесват(особено Бекъм и Риана).Толкова евтино излъчване,мерси!
Задължителните ми дрехи и аксесоари за този сезон са:
-няколко ризи
-дънки с широки крачоли
-класически черен прав панталон
-дълга етно пола
-жилетки
-тренч(сив с копчета старо сребро)
-финно жълто палто
-жълти ниски обувки +чанта
-черни лачени ниски обувки
-шалове
-и мноооого колани(любим аксесоар)

Пола молив имам за всеки сезон,защото ми е любимата дреха.

# 53
  • Мнения: 123
     Мяу
                 
       
                                                                   Grinning

# 54
  • Мнения: 1 889
Изобщо не се засягам Hug Всеки трябва да се облича както си му харесва! Освен това има толкова различни вкусове. Половината ми приятелки харесват начина по който се обличам, другата половина -не. Какво ще стане , ако тръгна да се съобразявам с всеки, нали Wink


Le Soleil, дънки с широки крачоли имах още миналата есен, обаче се  чувствах малко като хипи и си ги тиках в ботушите.

Такива жълти обувки ли имаш предвид ( За мен това са ниски обувки Mr. Green )

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 00:09 от Kölsches Mädel

# 55
  • Мнения: 123
Le Soleil,
всяка от нас в този форум харесва различни неща...

  Аз например не харесвам жълто,лилаво пък въобще,а сивото не ми отива и ме подтиска  Confused
Не съм си купувала нищо в тази цветова гама.
Обичам да нося,панталони и дънки прав модел,пола по тялото
Лак не харесвам също   Naughty
             Предпочитам класика-кожа  Peace
                   Обичам БЯЛО,черно,зелено,златно,червено, розово...

# 56
  • Мнения: X
И аз не харесвам кожени панталони. Виж велурени обожавам, но велурът има съвсем друго излъчване.

Моите дежурни присъствия в гардероба за пролет и есен са:
Сако(по скоро сака) от рипсено кадифе - не знам дали така се нарича, това е кадифето на чертички. Имам три цвята черно, тъмно лила и капучино и продължавам да трупам. Сега ще си взема кафяво и червено евентуално. Най-функционалната дреха на света, става и с дънки и с по строг панталон и с пола.
Класически панталон тип цигара. Също имам в няколко цвята.
Тренчкот, ако може и от него в повече цветове.
Вталена памучна изчистена риза или риза-боди, в поне четири цвята.При мен  бяла, светло синя, пепелно розова и още една две на цветчета, райенца и пр.
Изобщо харесам ли си един тип дреха и си купувам от нея в поне още един цвят.  Така хем разнообразявам, хем пък съм с нещо, което знам, че ми стои добре.

Не харесвам дългите, посурнати етно поли.

# 57
  • Мнения: 2 478

Такива жълти обувки ли имаш предвид ( За мен това са ниски обувки Mr. Green )

Тези са много хубави,но моите жълти обувки,чанта и сако са за разходка в парка.Палтото ми е по-меко жълто,по-елегантно и него не го комбинирам с други жълти дрехи.
Ето ги моите   http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10649159

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 00:20 от Le Soleil

# 58
  • Мнения: 1 889
Le Soleil, сега ти видях лентичката. Ако имах дете , сигурно и аз щях да търся по-удобни обувки Peace

Много актуални ще бъдат и обувките с платформи като тези

# 59
  • Мнения: 2 478
Да,страхотни са.Още зимата се влюбих в подобен модел на Nine West
Много приличаше на това:
http://www.polyvore.com/brian_atwood_platform_suede_peep/thing?id=4776563

но...глезените ми не са много тънки и тази обувка с платформа стои грубо на крака ми,за съжаление.

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 00:39 от Le Soleil

Общи условия

Активация на акаунт