Секс преди раждане

  • 13 172
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 172
Ние през цялата бременност не сме пропускали ден без секс (може би 2 или 3 пъти,докато ми беше лошо) и до последно си правехме,но беба закъсня с 8 дена,така че не и е повлияло хич  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 6 274
При оргазъм се отделя окситоцин, който е възможно да задейства родилния процес.
Точно Peace, и може да предизвика контракции...
А простагладинът, съдържащ се в спермата, спомага за изглаждането на шийката...
  Peace
НА теория- да, но при мен не проработи.
Разбира се - за това, три четири мнения по-нагоре, казах, че няма гаранция...
Всичко си е до организъм...
  Wink

# 17
  • Мнения: 7 474
Да, предния ден, акушерката каза, че помага Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 784
Правили сме и то най-редовно, но не с цел да предизвикаме раждането. Родих си 2 дни преди термина, ако това е имало значение.

# 19
  • Мнения: 252
Явно при някои действа ,а при каръци като мен не.Секс сме сси правили почти всяка вечер,та и по няколко пъти през цялата бременност-резултатът е,че преносих 2 дни.

# 20
  • Мнения: 3 211
Не е гаранция,че ще го предизвикате,ние правихме до последно и не стана роди се 2 дни преди термин,когато то реши тогава. Wink
И ние така-роди се точно на термин.

# 21
  • Мнения: 1 053
Знам 4е не е гаранция,затова питам ако някоя от вас го е изпробвала.А и наистина бебето май само решава кога да се появи Simple Smile.

# 22
  • Мнения: 7 474
Ми нищо не пречи да пробвате и без това после доста ще почивате Laughing

# 23
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 648
И първия и втория път правихме всеки ден че и поняколко пъти по някога. И давата пъти нулев ефект - преносих 10дни първия път и 5 дни втория

# 24
  • Мнения: 574
Ние правихме секс 2 дни преди да родя но не мисля че това е дало някакво значение. Просто бебо си тръгна да се ражда. Едва ли е от секса.

# 25
  • Мнения: 432
Не мисля ,че има значение. Е освен ако не сте много бурни ,ама с това коремище шанса май е нула.Аз преносих с 4 дни ,нищо че не сме се отказвали до последно и по всяко време когато ни се прииска.

# 26
  • Мнения: 325
Ами аз така родих първия път,не знаех че може да се предизвика раждане. Незная дали е точно от това,но ми изтекоха водите и  отидох в родилното. Та втората бременност внимавах ,малко по-леко го карах.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 590
И при нас нямаше ефект, преносих с 6 дена според официалния термин.

# 28
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Правихме секс до последно. Даже вечерта преди да тръгна да раждам.
Но не мисля, че е повлияло по някакъв начин, кога ще започне раждането ми.

# 29
  • Мнения: 542
ние правихме постоянно щото бебка закъсняваше но така и не помогна и накрая ме оперираха!

Общи условия

Активация на акаунт