Вкусна 3- ка?

  • 2 040
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Е да де ама аз говоря за продукти които се предлагат на БГ-пазара. Ти за нашия ли гороиш?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Давам Нутрилон Джуниър или розов Хипп 3 .

Какъв е този Нутрилон Джуниър?

# 17
  • Мнения: 4 111
Е да де ама аз говоря за продукти които се предлагат на БГ-пазара. Ти за нашия ли гороиш?

Аз не съм в БГ, но исках да кажа, че според мен Nutrilon и Almiron е едно и също, а Nutrilon го има в БГ.
Или поне аз така разбрах, че млякото от средната картинка го има в БГ или греша?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Е да де ама аз говоря за продукти които се предлагат на БГ-пазара. Ти за нашия ли гороиш?

Аз не съм в БГ, но исках да кажа, че според мен Nutrilon и Almiron е едно и също, а Nutrilon го има в БГ.
Или поне аз така разбрах, че млякото от средната картинка го има в БГ или греша?

Има 1,2 и 3, обаче това от картинката го няма

# 19
  • Мнения: 1 132
Давам Нутрилон Джуниър или розов Хипп 3 .

Какъв е този Нутрилон Джуниър?
Нутрилон Джуниър (Nutrilon Peutermelk )  е на средната картинка.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Е да, само че аз живея в БГ. Като живеех в Холандия и купувах такова. Въпроса ми не беше какво давате на чужбинските деца, а препоръчайте ми вкусно мляко което мога да си го купя от БГ. Има ли смисъл да ме заблуждавате и да се задават излишни въпроси Close

# 21
  • Временно
  • Мнения: 788
Розовия Хип 3 е доста вкусен. Peace

# 22
  • Мнения: 1 132
Е да, само че аз живея в БГ. Като живеех в Холандия и купувах такова. Въпроса ми не беше какво давате на чужбинските деца, а препоръчайте ми вкусно мляко което мога да си го купя от БГ. Има ли смисъл да ме заблуждавате и да се задават излишни въпроси Close
Ами розов Хипп, аз давам и двете в зависимост къде съм. Предложих, защото сама беше написала, че даваш такова мляко, аз също, дъщеря ми го харесва, но харесва и розовия Хипп. МОже би имат сходен вкус.

# 23
  • Мнения: 1 477
Милумил

# 24
  • София
  • Мнения: 619
На Милупа-Milumil-незнам дали правилно го изписвам,но това е за мен най качественото и вкусно!

# 25
  • Мнения: 227
ronkis, PocuTa  - Милумил беше вкусно до този месец. Вече има нов, поради нови изисквания и няма изобщо вкус на ванилия. Остава си като всички обикновени АМ с вкус на протеини. Вижте темата, която започнах точно по тази причина : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367508.0

А по темата бих искала да кажа: Прави ми впечатление, че вносителите на детски храни в БГ внасят по тяхно усмотрение каквито храни и млека си изберат. Т.е. не внасят целия асортимент на дадена марка, ами по 2 по 3 продукта, които не е гаранция, че на всеки ще вършат работа. Аз лично бих купувала и другите продукти, които не са стъпвали в БГ магазините. Аптамил има мляко за след 1г. възраст и се оказва, че е с вкус на ванилия, но на БГ пазара го няма.

Ето това е млякото на Аптамил:

 

А ето варианти и на Милумил:

     

Всъщност има още много продукти които не се внасят в БГ, и мен това адски много ме дразни, защото както винаги зависим от избора на някой си служител в дадена фирма, а неможем да се възползваме от целия асортимент, който се произвежда.  #Cussing out Това се отнася и за другите фирми производители на детски храни, памперси, и подобни.  ooooh!

# 26
  • Мнения: 139
И аз да ви питам-понеже сме си на Фрозо и не сме си го сменяли,тройката овкусена ли е с нещо? newsm78

# 27
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
И аз да ви питам-понеже сме си на Фрозо и не сме си го сменяли,тройката овкусена ли е с нещо? newsm78

Да, със захар!

# 28
  • Мнения: 227
И аз да ви питам-понеже сме си на Фрозо и не сме си го сменяли,тройката овкусена ли е с нещо? newsm78

Да, със захар!

Аз на съдържанието на Фризо за след 1г. прочетох че има ванилия ! Дали е така ?  newsm78 И други мами ми казаха че е с ванилия... Peace И все пак малко ме притеснява това АМ, защото знам че не е от най-качествените....

# 29
  • София
  • Мнения: 619
Зайче Мече ние не пиеме АМ от 2 години!Не се очудих на новия им вариант.При нас страхотно-меришеше на краве мляко!Сега незнам......Как ме е яд,че Дейвид отказа да пие АМ така рано...до сега щях да си му давам! Cry

Общи условия

Активация на акаунт