Несподелено...

  • 6 511
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
Най-добре е да поговориш с него и да му обясниш,че можете да си останете единствено приятели и т.н. Много кофти ситуация, но се надявам,че ще се справиш Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Разбира се, че може. Стига да няма физическо привличане. Ако има, рано или късно се появяват и чувства и става сложно.

В тази ситуация съм била, но познатият ми беше относително безразличен, не чак приятел. Ако някой от истинските ми приятели вземе, че се влюби в мен, ще ми е много, много тъжно, защото и двамата ги обичам като братя Sad

# 17
  • Мнения: 2 448

Боже, боже, не знаех, че съм толкова популярна, че чак и поддръжнички да имам.  Laughing
Палавата монахиня ми е приятелка, не поддръжничка.
Не бих пуснала каквато и да е тема като гост.Аз съм си напълно истинска във форума и в живота. А това, че смяташ, че не ми се нахвърлят защото не съм писала анонимно, може само да ме радва. Значи хората дори и да не ме познават реално могат от постовете ми да видят, че не се мъча да си изграждам виртуални образи и да си избивам комплексите пишейки.

# 18
  • Мнения: 13
   Мисля да се върнем към темата по-късно, за да продължим да даваме "безценните си съвети"! А сега да отидем и да празнуваме празника на виното и любовта! Без жлъч и негативизъм в сърцата, а само ЛЮБОВ!!!

# 19
  • Мнения: 112
Как бих се чувствала? Ами откровено казано не знам. Не ми се е случвало поради няколко причини: успявам да държа на страхотна дистанция всички същества от мъжки пол, като в съзнанието ми те са безполови. Simple Smile Кой би се влюбил в такъв дебил?!
Ха, здрасти Hugи аз съм така.

# 20
  • Мнения: 2 388

Нарочно пиша като гост, защото иначе ще ме разкостите - Ти и твоите поддръжнички
palavata_monahinq и др. Да не изброявам

Въх, такива ли сме - разкостителки? Shocked

Пас ми е виртуална и реална приятелка, но ако трябва мога и поддръжничка да и бъда. Проблем?

# 21
  • Мнения: 2 175
Ба..и и злобата! ( тва за неканената)
Че кое му е странното на темата и на проблема?
На доста хора им се е случвало..

Паси, не се прави на "ударена" , а просто му обясни, че си поласкана и се радваш, зашото го цениш..Но..той знае твоето положение, ти гледаш в друга посока и тн..
Умните мъже го разбират и не биха прекратили приятелството заради това..

# 22
  • Мнения: 7 474

Умните мъже го разбират и не биха прекратили приятелството заради това..

И аз така мисля, ще му мине след време Wink

# 23
  • Мнения: 2 401

Как бихте се чувствали, ако близък приятел, с когото се познавате от години, изведнъж ви постави в много деликатна ситуация като ви признае, че е влюбен във вас?


Ти па.. Нима наистина вярваш, че е възможно приятелство между мъж и жена??  Тоя твоя е бил просто  по-търпелив. Ама как не си го надушила ти се чудя.. newsm78

# 24
  • Мнения: 2 448
Leo, определено и аз мисля и се надявам, че ще му мине след време. Няма цял живот да мисли за мене, това е ясно. Но вече ще съм по резервирана.
Да, Минзи, наистина не го бях надушила.  Confused Доста наивно от моя страна, но наистина вярвах, че е възможно приятелство между мъж и жена. Аз съм отрасла повече сред момчета и в у-ще бях в мъжки клас, дори с приятелките някак ми е било по трудно. И ако не бях станала майка и покрай детето да започна да намирам общ език с жените, почти не съм имала приятелки жени. Покрай форума доста готини срещнах. И така като гледам ще се ориентирам само към моя пол.  Laughing

# 25
  • Мнения: 35
Ако пак подхване темата,казваш му ясно НЕ и си гледаш живота..Въобще не го мисли страда ли,как щял да го преодолее и подобни женски неща.Пробвал е, не му се отваря парашута за секс и толкова.Не са чак такива нежни души мъжете.Живота ми го наби това в главата.Имах мъже приятели,многогодишни,един по един се пробваха и след отказа забравиха,че съществувам.Да им имам и идеите за приятелство..остана само един,който още се надява и "страдал".Дрън-дрън,та пляс.Опитите да щадя нечии чувства,да се отнасям добре бяха приемани само като даване на надежда,подадеш му пръст,то се опита да ти отхапе ръката.
Дано успееш да си съхраниш приятелството,но не се тормози толкова.

# 26

Въх, такива ли сме - разкостителки? Shocked

Пас ми е виртуална и реална приятелка, но ако трябва мога и поддръжничка да и бъда. Проблем?
No Problem!
А, че ти е и реална приятелка си личи от Въх-а  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 401
Ами да, не си го надушила, щото явно верно си го вярвала (приятелството мъж/жена).  И аз отраснах сред момчета, бях им тартор, някъде до към 16-тата си година и аз вярвах, после почнаха да си показват рогата.. Mr. Green Оттогава  до днес не съм имала приятел, всички те са просто мераклии нищо повече.  Абе много мога да пиша, ама  това значи да обявя явна война на съфорумците тука, нема смисъл  Laughing
 
И така като гледам ще се ориентирам само към моя пол.  Laughing
 
 
Ще ти пиша  Wink

# 28
  • Мнения: 2 388
No Problem!
А, че ти е и реална приятелка си личи от Въх-а  bouquet

Така сме разкостителките.
Поне не ни се налага да влизаме, като гости, защото ни е страх иначе да си напишем мнението от профилите ни.

# 29
  • Мнения: 476
Имала съм такава ситуация с човек, който ми беше близък приятел. Вече не подържаме никакви отношения. Той реши, че ще се справи по-добре така и аз го подкрепих. Но е неприятно и за двамата, няма две мнения....

Общи условия

Активация на акаунт