Въпроси за Ангина моля помагайте!

  • 2 743
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 511
За налепи и червено гърло давам прясно мляко с малко сода за хляб на глътки
не е приятни,но содата обира налепите,това ми го е казала педиатър като имаме проблем
използвам го и за нас когато ни боли гърлото,може да се прави и мед със сода

# 16
  • Мнения: 371
Sumetrolim сироп, винаги ни помага!!! За бактериални инфекции е!
Sumetrolim представлява комбинация от лекарствени вещества, която има антимикробиален ефект. Лекарственият продукт се използва за лечение на различни инфекции.

- Инфекции на дихателните пътища: хроничен бронхит, бронхиектазии, пневмония, синуит, възпаление на средното ухо. Също и за повлияване на инфекция с пседомонас, при пациенти с кистична фиброза.

- Инфекции на стомашно-чревния тракт: причинени от салмонела, "диария на пътуването" и др.

- Инфекции на пикочната система: бактериален неусложнен остър цистит, за профилактика на рецидивиращ цистит, хроничен цистит, остър синдром на уретрата, уретрит, хроничен простатит и остър пиелонефрит, след изследване за чувствителност.

# 17
  • Мнения: 1 163
Изписаха ни Аугментин. От събота след обяд го давам. Температура вече няма. Имаше и зелени секрети от носа сега вече са по-малко. Но ме притеснява това че от неделя не иска да се храни. Верно е че тя като пие антибиотик апетит никакъв но все пак нещо да сложи в устата си. Незнам какво да я правя. Все не ми харесва вида на манджите в градината били по хубави.

# 18
  • Мнения: 478
аз лично мразя пеницилиновите АБ какъвто е Аугментин, но на вас явно помага засега, дано само да е достъчно време курса...предполагам мин. 7-10 дни.
аз лично като възрастен човек си мажа по венците една паста без изплакване и тя чисти всички гадове от гърлото, казва се Пародиум parodium и шокиращото е че съдържа формалдехид.

за зелените сополи позлвам продуктите vibrocil виброцил..от тях назалният гел ми помага най-добре..двете основни съставки са противовъзпалителна и противоалергична, никакви други капки не ми помагат при синузит/алергичен ринит..а така със зелените сополи съм почти всеки месец...вкл. лятото. ако не отпуша носа температурата се качва много.
едно време имаше едни капки които се водят за синузит..та те бяха яко дрога..съдържаха успокоителна съставка като във Димекс сироп за кашлица - дифенхидрамин хидрохлорид...няма да забравя как ги смесих от незнание с димекс сироп че са двойно успокоително.
за зелените сополи помага платнена торбичка с загрята морска сол, торбичката се слага в зоните на синуси, докато е много гореща се подлага допълнително кърпа да не се изгорите хей!

Общи условия

Активация на акаунт