Какво и кога да започна да използвам нещо против стрии?

  • 4 390
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 268
Благодаря момичета! Hug

# 16
  • Мнения: 216
Мазах се с какво ли не-още откакто разбрах че съм бременна и резултата е нулев.Всичко зависи от кожата ти,мажеш не мажешспоред мен нищо не помага.Познавам жени които не се маэаха с нищо и нямат нито една стрия,аз хвърлих една камара пари и се нацепих цялата точно 5 дни преди да отида да раждам Mr. Green

# 17
  • Мнения: 9 441
Защо всяка седмица има едни и същи теми.Хора,не ползвате ли търсачка?В Гугъл също ще намериш информация по темата!

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
ПОлзвах Дева, веднага.

# 19
  • Мнения: 2 374
За стриите има хиляди теми тук,през ден поне се пускат.Ще го кажа и тук,ако кожата ти е предразположена към появата на стрии неминуемо ще получиш такива дори да се мажеш от преди забременяването,всичко е до кожа.
Иначе колкото по-рано започнеш толкова по-добре,аз ползвах Мустела,Chicco,Vichy и още други започнах късно чак към 6 месец.

# 20
  • Мнения: 826
  По принцип, най-много зависи от еластичността на кожата ти. На въпроса "какво?" - аз се мажа с обикновен боди лосион, с овлажняващ ефект. Всякакви много овлажняващи средства са добре дошли. Другото което си купих е бебешко олио, специално за моето коремче,за щото взе много да се опъва. И така ги редувам (някои дни съвсем забравям, но... Blush) - един ден овлажняващ лосион, един ден бебешко олио. Има и специализирана козметика, но аз лично мисля, че ми е излишна. За "кога?" - бих казала: Веднага!  Mr. Green Хубаво е още от първите месеци на бременността кожата да се подготвя за голямото опъване, което и предстои. Peace

# 21
  • Мнения: 405
Веднага...поне аз започнах веднага да се мажа с Мустелата. Нямам никакви стрии Flutter, освен няколко едвам забележими над белега от секциото, но пъки явно кожата ми е едоста еластична... newsm78. Всичко е адски индивидуално, но започни да се мажеш в скоро време за твое вътрешно спокойствие все пак. Лека бременност ти желая  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 784
с нищо не мажа и нямам стрии.И с първото така
Не разбрах това мнение какво общо има със зададения въпрос?

Защо всяка седмица има едни и същи теми.Хора,не ползвате ли търсачка?В Гугъл също ще намериш информация по темата!
Peace Peace Peace

# 23
  • Мнения: 494
Aз започнах да се мажа веднага като разбрах, че съм бременна, до 7-мия месец нямах стрии и точно мислех, че ще ми се размине и ела да видиш какво става. Изведнъж целите ми бедра и корем станаха на стрии. След като родих се появиха още стрии, сега продължавам да се мажа, но чесно казано не виждам резултат. Пробвала съм всички продукти на пазара и специално за мен нито един не помага, понякога дори се ядосвам, че само си давам парите. Дано на теб ти се размине, че е много гадно

# 24
  • Мнения: 1 103
Мазах се  с какво ли не- бебешко олио и кремове ,но моята кожа не е предразполажена към стрий .

# 25
  • Мнения: 3 294
Започнах от четвъртия месец да се мажа с бебешко олио на Джонсън , но от няколко дена забелязвам че не ми се овлажнява добре кожата и смятам да си взема Мустела . Засега нямам наченки на стрии , дано и така да остане докрая  Peace

# 26
  • Мнения: 17
и аз в момента имам мн въпроси, но за това вече разпитах мои познати, които скоро са раждали и едната ме посъветва да се мажа с разтопена мас(но пък другата ми позната каза че мн мирише и може да ми се гади), а другата ме посъветва да се мажа със зехтин. и двата начина са "бабешки", но и двете нямат стрии след като родиха.

# 27
  • Мнения: 2 172
С първата си бременност не съм се мазала с абсолютно нищо,защото ме мързеше  Embarassed Нямам нито една стрия на корема.Абсолютно гладък и стегнат си беше след това.

Сега не съм толкова мързелива и от 5-тия месец започнах да се мажа с олиото против стрии на Икаров.Незнам дали ще има някаква промяна,но се надявам и този път да нямам стрии,та за всеки случай се и мажа,но да кажем през ден  Peace

# 28
  • Мнения: 219
кога -веднага започнах
с какво -  с какво ли не  Winkвсякакви скъпи и не толкова овлажняващи средства и специализирана козметика,но...ефекта е нулев, може би наистина си е до тип кожа  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 535
и аз в момента имам мн въпроси, но за това вече разпитах мои познати, които скоро са раждали и едната ме посъветва да се мажа с разтопена мас(но пък другата ми позната каза че мн мирише и може да ми се гади), а другата ме посъветва да се мажа със зехтин. и двата начина са "бабешки", но и двете нямат стрии след като родиха.

По скоро са имали късмет с кожата Wink. Аз разчитам на козметика, зехтина го ползвам в салата (рядко), а мас  Sick

И аз когато разбрах още че съм бременна започнах. Първия път не помня - май някакво кремче на Виши бях намериля плюс бебешко олио. Втория си взех крема на Авент, но не бях толкова стриктна.
И двата пъти няма нито една стрия.
Момичетата са казали и преди - зависи си от типа кожа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт