Чай на Хип

  • 2 264
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 131
Може.
Аз давах на Алекс в началото чая на Хип за успокояване на коликите, след това - чая за "успокоение и удължаване на съня". Харесваха му, не помня кога спрях да му давам такъв чай, но беше доста преди годинката.

# 16
  • Мнения: 681
Разбира се,че можеш  Peace

# 17
# 18
  • Мнения: 7
искам да попитам от кой месец може да се дава чая за успокоение и удължаване на съня. Ние сме на 4 месеца и от нощно време е много неспокойна.

# 19
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
geri_ml на чая за успокоение пише че за над 1месец
http://www.papa-bebe.com/tea.html

# 20
  • Мнения: 2 013
tanq_mt благодаря за полезното линкче!   bouquet
Смятам да купя такива чайчета на моята мишка!

# 21
  • Мнения: 7
хиляди благодарности, ще го купя и дано да ни помогне. От тези безсънни нощи вече не знам на кой свят се намирам.

# 22
  • Мнения: 344
Моето така и не пропи чай.Едва преди два дни изпи 60мл вода LaughingНа АМ е , ако това има значение.

# 23
  • Мнения: 1 372
Аз тези чаьове така и не ги долюбвам. Не ги давам на детето. Опитах да и давам този на Хип против колики, но тя категорично отказа. Ако трябва да давам чай, бих предпочела да е лайка. Като цяло предпочитам само преварена вода. Иначе не виждам проблем да даваш чай и без да си захранила.
Лично аз не държа на изпито количество вода. Предлагам вода и ако му се пие на детето да пие колкото иска, ако не желае я оставям. Не гоня нормативи.

# 24
  • Мнения: 209
Моята бебка не можах да я накарам да пие нито чай ни вода, а сме на изкуствено хранене и въпреки ,че се захранваме пак не иска да пие.

# 25
  • Мнения: 194
Можеш, разбира се. Аз давам и сега чай, вместо вода  Peace

# 26
  • Мнения: 4 070
А има ли значение колко чай на ден?? Като количество - за новородено, ние сега се опитваме да разредим малко яденетата и доки каза с чайче и освен това като го мъчи корема му давам малко да пийне, но колко мога на ден като количество????

# 27
  • Мнения: 577
давах и давам колкото му се пие. Щом пие значи има нужда. Не съм мислила колко трябва

# 28
  • Мнения: 4 070
А доки днес ми каза не повече от 60 мл, да не му се пълни корема и да не иска да яде.

# 29
  • Мнения: 577
това го знам за соковете. Ти няма да го даваш чая преди хранене а м/у храненията. Несериозно ми е някой да определя колко течности да се приемат всеки има различни нужди. Някои деца не пият вода,чай и сокове други пият 200-400мл. като сина ми

Общи условия

Активация на акаунт