Колко плащате на чистачката във входа?

  • 15 598
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 296
Благодаря на всички за отговорите!
Хубав и успешен ден за всички!

# 16
  • Мнения: 1 006
Явно и питащата и отговарящите сте от София само newsm78

На мен ще ми е интересно за другите градове да прочета....щото ние сме по.малко от 10 семейства все още и нямаме чистачка, но предстои да се захванем и с това. Сега си тънем в мърсотия, ако някоя от нас не се сети да почисти. Общов взето, май само аз мия асансьора, мъжа ми го плаща - абе...... Naughty

 Thinkingта, ако има от други градове - я кажете как е при вас?

# 17
  • Мнения: 2 388

 Thinkingта, ако има от други градове - я кажете как е при вас?

Аз съм отговорила за Бургас, но пак казвам, че сумата, която плащаме е недостатъчна.

# 18
  • Мнения: 721
и аз съм отговорила за Бургас,но и при нас сумата е ниска предвид големината на блока и работата на жената.в съседен блок също 18 етажен плащат 150,00

# 19
  • Мнения: 40
При нас  - 5 етажна кооперация, 13 апартамента (2 не се ползват), почистване 2 пъти седмично и 2 пъти годишно прозорци, срещу скромната сума от 35 лева на месец. За Бургас става въпрос

# 20
  • Мнения: 5 701
Явно и питащата и отговарящите сте от София само newsm78

На мен ще ми е интересно за другите градове да прочета....щото ние сме по.малко от 10 семейства все още и нямаме чистачка, но предстои да се захванем и с това. Сега си тънем в мърсотия, ако някоя от нас не се сети да почисти. Общов взето, май само аз мия асансьора, мъжа ми го плаща - абе...... Naughty

 Thinkingта, ако има от други градове - я кажете как е при вас?
А само за асансьора колко плащате?

# 21
  • Мнения: 24
Във нашия вход /6етажа/плащаме 50 лева за чистачка /за асансьор отделно се плаща/ за метене 2пъти седмично и миене 1 път.Друг е въпроса, че  жената която чисти се вясва  1или два пъти седмично и мете нещо уж а за миене  да не говорим.Предстои ни да се местим в 14 етажен блок  с по 4 апартамента  на етаж и не смея да си помисля как ще е там  ooooh!Чудех се дали не е по удачно в такива огромни входове да има две чистачки всяка да чисти 7етажа  като на тази поддържаща долните етажи да се плаща малко повече за почистване и пред входа Thinking ,че явно е трудно за само човек да поддържа толкова голямо пространство.Вие как мислите?

# 22
  • Мнения: 142
При нас чистачката взима по 15 лв. на идване за 7 етажа, идва веднъж седмично. Това прави по 60 лв. на месец и 75 лв. при по-дългите месеци. Средно годишно по 65 лв. месечно и иска увеличение.

# 23
  • Мнения: 59
Нашият вход е 12 етажа по 5 апартамента ,100 лева на месец и плащат фоайето го мие 2 пъти в седмицата ,а нагоре някой път и по месец не  минава и иска увеличение ,за парапети и прозорци изобщо не пипа ,плащаме по 2 лева на човек на месец за всички входни разходи.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 430
По 4лв на човек!Малко множко ми се струва!
Писна ми  да се разправям и да изглеждам дребнава.Сега живот и здраве ми е чудно с какви очи ще ми искат още 4 лв за бебето!

# 25
  • Мнения: 721
и за бебчетата ли.....?и ние плащаме по 4лв на човек и по 1,00лв за дом.любимец,но за деца до 3 год -не.нашето семейство даваме по 17,00лв на месец

# 26
  • Мнения: 735
Ние за седем етажа и ощо 21 апартамента плащаме по 20 лв. на месец за чистачка.Става въпрос за Сливен.

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
Плащаме по 3 лева на човек на месец. За детето още нищо не са ни искали.

# 28
  • Мнения: 2 259
5 етажа,14 апартамента ,по 2.50лв.  на човек.Плащам 35лв. от този месец,досега беше 30лв.

Няма прозорци и асансьор ,само стълби и  безистен , задния двор  от време на време.
В седмицата се мете два пъти ,като в единия се и мие.
С останалите пари плащам текущи леки ремонти и осветление на входа.

# 29
  • Мнения: 3 641
По 2.50 на човек.

Общи условия

Активация на акаунт