Заради мостовете на Медисън

  • 15 896
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 673
  Аз съм го гледала /Мерил Стрийп ми е една от любимите актриси/. Абе, сега като пиша, честно да си призная съм по-склонна да отговоря с НЕ!, вслушвайки се в здравия разум. Но понякога на човек му се иска да направи нещо диво и безумно, да излезе от релсите, да почувства свободата си. Може би ,ако попадна в реална ситуация, в която да трябва да слушам сърцето си- да...може би ще се изкуша. Никога не казвай никога...,човек не знае какво му е приготвила съдбата.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Доколкото се познавам, бих постъпила както героинята във филма.

# 17
  • Мнения: 4 892
Мисля, че не бих.
Но също мисля, че ако реша да го променя, ако нещо ме разлюлее, то значи нещата не са се подредили достатъчно добре.

# 18
  • София
  • Мнения: 978
Няма да променя живота си. Нали аз съм си го създала такъв. Може мого да ми се иска, но няма да го направя и не бих съжалявала.

# 19
  • София
  • Мнения: 175
За първи път гледах филма когато бях на 15 години и не разбрах героинята въобще. За мен тя беше предателка към семейството си. Предполагам, че съм я отъждествявала с моята майка и как бих се чувствала, ако майка ми постъпи по този начин. Когато го гледах наскоро имах чувството, че го гледам за първи път. Филмът много ме развълнува, често си мисля как бих реагирала в подобна ситуация. Мисля, че бих изживяла тази късна любов, също като героинята на Мерил Стрийп, но не съм сигурна дали бих я захвърлила в името на семейството. Каквото и да избера, след това ще съжалявам, че не съм избрала другото.

# 20
  • Мнения: 2 161
Всеки път,когато го гледам си казвам-да,бих постъпила така,не,не,глупости,не бих,да,не...Ето така си отговарям всеки път.

# 21
  • Мнения: 4 892
Всеки път,когато го гледам си казвам-да,бих постъпила така,не,не,глупости,не бих,да,не...Ето така си отговарям всеки път.

Това е добре.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 161
Мисля,че е най-естественото чувство,докато не ти се случи.

# 23
  • Мнения: 197
Мисля си, че понякога има неща по - силни от нас, неща на които не можем да устоим, предопределение ...или не знам ...Когато просто ще умрем, ако не сторим дадено нещо, когато просто не можем да не го направим....

# 24
  • Мнения: 2 161
Красиви думи,но не е така.Всяка ситуация може да се контролира,ако поискаш.От любов не се умира,но от угризения,мисля,че да.

# 25
  • Мнения: 2 388
...Когато просто ще умрем, ако не сторим дадено нещо, когато просто не можем да не го направим....

Не мога да се съглася. Главата ми много силно контролира желанията ми.
Което не значи, че взетото решение от мен винаги е правилно.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мисля си, че понякога има неща по - силни от нас, неща на които не можем да устоим, предопределение ...или не знам ...Когато просто ще умрем, ако не сторим дадено нещо, когато просто не можем да не го направим....

Време ли е вече да споменем "Птиците умират сами"?  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 161
А,не,само не този педалски сериал за птичката,от чийто бюст капе кръв.

# 28
  • Мнения: 4 892
Красиви думи,но не е така.Всяка ситуация може да се контролира,ако поискаш.От любов не се умира,но от угризения,мисля,че да.

Да, особено ако ефуфорията отмине бързо, а не продължи вечно или докато на човек му свършат дните. От всичко рано или късно се изтрезнява. Кофти ако те "боли главата" после. Значи опияняващия елексир може да е бил менте.

От друга страна, Chanel, има хора, които са имунизирани от угризения. Не казвам, че са дебелокожи, може пък и да са мъдри.  

# 29
  • Мнения: 2 161
Или са прости.Само безкрайно глупав човек може да живее без угризения.

Общи условия

Активация на акаунт