има ли значение образованието

  • 5 659
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 263
Разбира се, dodo_dodo, след като го намирате за уместно. Аз също си тананикам в банята под душа, но не бих оспорвала изучаването на вокална техника. Wink

# 121
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Напоследък върви някаква реклама, в която се казва, че Леонардо е рисувал Мона Лиза в разстояние на 12 г.

А според Уикипедията е рисувана 4 години:

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D0%B0_%D0%9B%D0%B8%D0%B7%D0%B0

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Разбира се, dodo_dodo, след като го намирате за уместно. Аз също си тананикам в банята под душа, но не бих оспорвала изучаването на вокална техника. Wink


Благодаря  Grinning
Уместно, доколкото липсата на образование, което да ме прогласи в художник, ми позволява да изразя мнение.
Не бих си мечтала за по-широко поле на изява на словото си при така поставените обстоятелства, а и вече се опасявам, предвид изострената сетивност на творческия егоцентризъм, който се настанил тук Simple Smile

# 123
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
.

# 124
  • Мнения: 293
Аз пък пиша стихове в свободното си време. Никой по никакъв повод и начин не може да ме накара да напиша нещо. Когато ми дойде ,,музата,, сядам и го пиша.Това е. Не смятам,че за това трябва да имаш образование. Разликата  е,че аз не печеля от това си занимание .

Отплесна се темата.

# 125
  • Мнения: 157
Аз пък пиша стихове в свободното си време. Никой по никакъв повод и начин не може да ме накара да напиша нещо. Когато ми дойде ,,музата,, сядам и го пиша.Това е. Не смятам,че за това трябва да имаш образование. Разликата  е,че аз не печеля от това си занимание .

Отплесна се темата.
ами да, отплесна се.
Образованието ти в тази насока е, за да можеш да определиш кое е амфибрахий и кое дактил. Joy
Не че е нужно, де. Повечето велики поети нямат филологическо образование.

Общи условия

Активация на акаунт