Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 5

  • 36 936
  • 460
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 33
Здравейте,
Досега не съм пазарувала през интернет и искам да ви питам за две от полетата, при попълване на данните за картата.
Става въпрос за Gift Card Number и PIN. Какво трябва да се въведе там? Имам виза електрон.
Предварително благодаря

# 421
  • Мнения: 141

Момичета,някоя от Вас поръчвала ли си е козметика от сайта(по-специално гланцове)?

Beauty rush e страхотен, това за мен е най-хубавия гланц, който съм пробвала  Wink

# 422
  • Плевен
  • Мнения: 1
Здравейте,
Досега не съм пазарувала през интернет и искам да ви питам за две от полетата, при попълване на данните за картата.
Става въпрос за Gift Card Number и PIN. Какво трябва да се въведе там? Имам виза електрон.
Предварително благодаря

Тези полета изобщо не се попълват, защото се отнасят за карти със специален статут (за подарък). Лицето, притежаващо такава карта, има право да пазарува от сайта на ВС до определена стойност. Това, което ти трябва, е да избереш само вида на твоята карта (в случая VISA) , записваш цифрите от лицевата и страна в посоченото поле, срока на валидност, и това е...

# 423
  • Плевен
  • Мнения: 1
Мога ли да си харесам нещо и да ми го доставят на адрес в САЩ?! И кой номер сутиен е 85 Д?!  newsm12

Проблемът ти е никакъв, стига shipping адресът ти да е в САЩ. Освен това си на далавера, защото имат доста кодове за безплатна доставка на стоки до всички 48 щата.
За сутиена се изчислява по следния начин: 85/2,54 + 5 ~38,5", при изборът на чашката няма промяна - Д. От size chart ще се ориентираш.

# 424
  • Мнения: 33
Много ти благодаря, направих поръчка...сега да видим дали съм попълнила всичко вярно, че да пристигне  Grinning

# 425
  • Мнения: 2 414

Момичета,някоя от Вас поръчвала ли си е козметика от сайта(по-специално гланцове)?

Beauty rush e страхотен, това за мен е най-хубавия гланц, който съм пробвала  Wink
И аз,го харесвам и сега с тази промоция-няаправо 6 мисля да взема. Mr. Green

# 426
  • Мнения: 2 414
Лу ,а имаш ли представа дали,ако си поръчам гланцове поръчката ми ще мине през митницата или директно в пощата?  bouquet

Не мисля, че трябва да се притесняваш за съдържанието на поръчката, по-скоро проблемът е в стойността и. По-мое мнение, за да избегнеш митница добре е да се вместиш в рамките на 190 долара (стойността на покупката + доставката до БГ). Ако използваш и кодове за намаление, това видимо намалява тотала.
А тези кодове за намаление с колко долара(приблизително) могат да намалят поръчката?

# 427
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Кодовете за намаление действат ли при артикули, които са в промоция?  Thinking

# 428
  • Плевен
  • Мнения: 1
Лу ,а имаш ли представа дали,ако си поръчам гланцове поръчката ми ще мине през митницата или директно в пощата?  bouquet

Не мисля, че трябва да се притесняваш за съдържанието на поръчката, по-скоро проблемът е в стойността и. По-мое мнение, за да избегнеш митница добре е да се вместиш в рамките на 190 долара (стойността на покупката + доставката до БГ). Ако използваш и кодове за намаление, това видимо намалява тотала.
А тези кодове за намаление с колко долара(приблизително) могат да намалят поръчката?

Зависи от стойността на поръчката. Специално за сутиените в момента все още е активен SP915457, при въвеждането на който, автоматично стойността (на сутиена) се намалява с 10 долара. Отделно на някои от редовните клиенти им изпращат Angel card, която е също за намаление от 10 долара, но действа еднократно и трябва да се използва само в рамките на месеца, за който е издадена. При нея допълнително се въвежда и сертификатен №. Иначе за поръчки до 100 долара (без таксите и т.н.) намалението е 15 долара и т.н. А валидните в момента кодове можеш да намериш в отговор на питане на leidi08. Там съм вмъкнала адреса на сайта.

# 429
  • Плевен
  • Мнения: 1
Кодовете за намаление действат ли при артикули, които са в промоция?  Thinking

Зависи от кодовете, има такива, които се отнасят само до определена група от артикули, тях системата автоматично ги отхвърля, като ти изписва съобщение, че са валидни само за даден продукт. Обаче има такива, които намаляват стойността на цялата поръчка, за съжаление за повечето от тях се изисква ВС кредитна карта.
Повече за кодовете прочети в предходния ми отговор.

# 430
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ако някой скоро мисли да прави поръчка нека ми пише да се включа с нещо  Peace

# 431
  • Мнения: 511
Calypso, кутията ти за съобщения е пълна Tired

# 432
  • Мнения: 9 095
ще пускам днес поръчка, ако някой иска да се включи да пише на лични Peace

# 433
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Малечка-Палечка, благодаря ти!!! Благодарение на теб ще се сдобия с бански  Crazy Остава само да ми стане.
Ако някоя от вас има този бански : http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=2514

да сподели как е. Много се колебаех за размера. За горнище взех XS, че съм много тесногърда  Crazy, а за долнището- S.

# 434
  • Мнения: 0


имало и в София магазин ВС?!  Shocked Знае ли някой къде се намира???


Общи условия

Активация на акаунт