LaRedoute.fr - 102 - Всичко за поръчката!

  • 97 346
  • 1 993
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Мнения: 117
Едно се чудя само  newsm78 ,как може да си позволи човек да започне да харчи пари ей така ,без да е абсолютно наясно с цялата процедура по поръчването ,без да е прочел  и да се е запознал подробно със всяка подробност отностно самата поръчка и проблемите свързани с нея.....честно казано и на мен ми писна да чета само едно и също.Аз не съм от редовно пишещите,но от редовно четящите и ако  ми видите публикациите ще разберете че се вкл. единствено ако мога да помогна с нещо.....по простата причина че преди да започна да поръчвам изчетох доста теми назад.Извинявам се за спама,но мисля че веднъж ми е позволено  Peace

# 1 951
  • Мнения: 8 242
Едно се чудя само  newsm78 ,как може да си позволи човек да започне да харчи пари ей така ,без да е абсолютно наясно с цялата процедура по поръчването ,без да е прочел  и да се е запознал подробно със всяка подробност отностно самата поръчка и проблемите свързани с нея.....честно казано и на мен ми писна да чета само едно и също.Аз не съм от редовно пишещите,но от редовно четящите и ако  ми видите публикациите ще разберете че се вкл. единствено ако мога да помогна с нещо.....по простата причина че преди да започна да поръчвам изчетох доста теми назад.Извинявам се за спама,но мисля че веднъж ми е позволено  Peace
Те и аз това се чудя ама  Mr. Green Имат пари хората, харчат си ги ..
Щом съседката може и е в далаверата, що и аз да не съм! Да не съм по-глупава ааааааааааа  Crossing Arms

# 1 952
  • София
  • Мнения: 9 986
Момичета, някой знае ли как точно се изпращат колетите, имам предвид Ларедут какво ползват - френските пощи, някакъв куриер? Нали пратката има някакъв номер та се чудех дали не можем да си я проследяваме. Опитвам със сайта на френските пощи, но засега без успех. Извинявам се, ако е обсъждано или ви се стори глупаво Blush

# 1 953
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Момичета, някой знае ли как точно се изпращат колетите, имам предвид Ларедут какво ползват - френските пощи, някакъв куриер? Нали пратката има някакъв номер та се чудех дали не можем да си я проследяваме. Опитвам със сайта на френските пощи, но засега без успех. Извинявам се, ако е обсъждано или ви се стори глупаво Blush
На този етап няма начин да се проследяват пратките.

# 1 954
  • Мнения: 272
Имам яке в кошницата, снимката на което е изчезнала, но стои налично. Когато го потърся в сайта не го намирам. Дали ще успея да го поръчам? Благодаря ви предварително!  Hug

Поръчвай смело.

Много ти благодаря Алекс!   bouquet  А тениските на Талисиме отговарят ли на номерата на другите тениски. Например, ако от нормалните поръчвам L и от тези ли да поръчам същото?

# 1 955
  • Бургас
  • Мнения: 114
Извинявам се за спама, момичета, но не мога да се стърпя:
Духи, днес Тони си има малък празник - 999 дни. Да ти е жив и здрав!
И евала за търпението ти да го кърмиш толкова време (винаги съм се възхищавала на лентичката ти)

# 1 956
  • Мнения: 8 242
Извинявам се за спама, момичета, но не мога да се стърпя:
Духи, днес Тони си има малък празник - 999 дни. Да ти е жив и здрав!
И евала за търпението ти да го кърмиш толкова време (винаги съм се възхищавала на лентичката ти)
Благодаря  Blush Аз си го оставих за утре, като стане 1000  Blush
А иначе - точно ТЪРПЕНИЕ е точната дума, особено напоследък  Joy

# 1 957
  • София
  • Мнения: 959
Много моля за размерчета,ако някой има 36 номер от лилавите дънки ....  Hug
аз имам 38 номер, ако ти върши работа пиши да меря Peace

Аз искам на 38, моля Simple Smile

# 1 958
  • Мнения: 1 745
Едно се чудя само  newsm78 ,как може да си позволи човек да започне да харчи пари ей така ,без да е абсолютно наясно с цялата процедура по поръчването ,без да е прочел  и да се е запознал подробно със всяка подробност отностно самата поръчка и проблемите свързани с нея.....честно казано и на мен ми писна да чета само едно и също....

И аз това се чудя! Simple Smile Най-малкото заради това,че не ми се вярваше да е толкова лесно,а хубаво-качество,коректност и т.н. Притеснявах се да си пиша данните от картата и т.н.И четох около 1 месец,гледах снимки,коментари.И така!

А за това да сме спокойни за поръчките-както писа и Чоколина-миналата година имаше много малко закъснели поръчки. Rolling Eyes И сега е нормално да сме се сдухали,като не идват пустите колети. Tired Ама ще си чакаме и това е! ooooh!

# 1 959
  • Мнения: 17
Много моля за размерчета,ако някой има 36 номер от лилавите дънки ....  Hug
аз имам 38 номер, ако ти върши работа пиши да меря Peace

Аз искам на 38, моля Simple Smile
Размери на номер 38:
талия-39см.
ханш-50см.
дължина-109см.
дълбочина-21см.
доста са разтегливи

# 1 960
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3995984& … ue&ksource=-1


някой имаше тази блузка.... имаше и реални снимки в нечие албумче... може ли размерчета и кой номер имаше това момиче...  Peace

Тази блуза я имам аз- размер 36 в черно, и съм много доволна..С гръдна 96см съм
ето и снимка: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=338396&pid=10409553

# 1 961
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
shaia би ли дала линк към това долнище

# 1 962
  • София
  • Мнения: 861
Искам да купя протектор за матрак за нормално легло - предстои ни отказване на памперс и прехвърляне от бебешкото креватче на нормалното.
Та се колебая межзу тези двата
http://www.laredoute.fr/vente-protege-matelas-plateau-en-eponge- … 6&prodcolor=1
и http://www.laredoute.fr/vente-protege-matelas-impermeable.aspx?p … 6&prodcolor=1
Моля споделете впечатления, ако сте купували тези или подобни - кой вид е по-удобен, практичен и т.н.
Или ако не сте, кой бихте избрали вие?

# 1 963
# 1 964
  • Мнения: 368
Pepsilight, много много благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт