ето нагледно една вкусна рецепта!

  • 4 599
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
 smile3501 smile3501 smile3501 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo newsm62 newsm62 newsm62 smile3525 smile3525 smile3525

# 16
  • Мнения: 4 433
Не ми харесва Naughty, много са им увехнали зеленчуците.
Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 487
Никъде не виждам мас и сол, амаха ако ще готвим, да готвим качествено. Grinning Grinning Grinning

# 18
  • Мнения: 930
това заглавие е много подмамващо и аз пак влязах в темата Joy
с това заглавие     ето нагледно една вкусна рецепта!  - викам си я да я видя тази рецепта, може днес да я направя Crazy
но си нямам детенце още Mr. Green иначе   chef
и отново имаше 5 минути на земята

# 19
  • софия
  • Мнения: 2 140
 newsm62 Много готина рецепта!

# 20
  • Мнения: 337
Тази снимка ми припомня приказката, с която се шегуват хората понякога:
"Като бяха малки децата бяха толкова сладки, но за съжаление порастнаха  ConfusedСега  се чудя защо не ги изядох тогава.  Whistling"

 Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 364
Страшно сладка рецепта newsm51

# 22
  • Мнения: 37
с пожелание много скоро ....... да се радваш на такава " вкусна и сладка гозба "  bouquet

# 23
  • Мнения: 6 713
Сладурско е наистина.
Деси, хайде сега да преместиш рецептата и в твоите "любими рецепти"! hahaha hahaha

# 24
  • Мнения: 2 708
Чудех се, като се появи темата, дали да си кажа мнението, но Селма изрази мислите ми и не се включих, за да не поддържам темата, но след 2 изписани страници, изразяващи възхищение от тази за мен зловеща снимка само ще ви спомена за мой познат - висок, двуметров мъж, който обаче в детството си е бил сложен веднъж, за наказание, от майка си, на подобна възраст като тази в пералнята. Може би ги помните, ония старите перални, като казан, в които се сипваше вода, и с един маркуч отстрани се източваше после водата.......

Този човек имаше страх от пералня, каквато и да е и не искаше да има в къщата си дори....

Вие сигурни ли сте, че такъв род "майтап" за някой, няма да се отрази пагубно върху психиката на друг. Наистина ме ужасява тази картинка, като прибавим и цялостната аранжировка, заглавието на книгата, и ножа върху нея.... Наистина не ви разбирам чувството за хумор....

Смея да твърдя, за себе си, че съм от хората С чувство за хумор, но това никак не е смешно, особено след наличието на новини едва ли не всеки месец за психопати и идиоти, и за "прекрасни"родители, държащи децата си по мазета и т.н.

Бих помолила администратор да заключи темата. Sad

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 22:21 от Krische

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Чудех се, като се появи темата, дали да си кажа мнението, но Селма изрази мислите ми и не се включих, за да не поддържам темата, но след 2 изписани страници, изразяващи възхищение от тази за мен зловеща снимка само ще ви спомена за мой познат - висок, двуметров мъж, който обаче в детството си е бил сложен веднъж, за наказание, от майка си, на подобна възраст като тази в пералнята. Може би ги помните, ония старите перални, като казан, в които се сипваше вода, и с един мъркуч отстрани се източваше после водата.......

Този човек имаше страх от пералня, каквато и да е и не искаше да има в къщата си дори....

Вие сигурни ли сте, че такъв род "майтап" за някой, няма да се отрази пагубно върху психиката на друг. Наистина ме ужасява тази картинка, като прибавим и цялостната аранжировка, заглавието на книгата, и ножа върху нея.... Наистина не ви разбирам чувството за хумор....

Смея да твърдя, за себе си, че съм от хората С чувство за хумор, но това никак не е смешно, особено след наличието на новини едва ли не всеки месец за психопати и идиоти, и за "прекрасни"родители, държащи децата си по мазета и т.н.

Бих помолила администратор да заключи темата. Sad

Сравнението ти е абсолютна нелепо!  ooooh! Ако имаш страхове- твои са си.

В случая, който си описала има и наказание, и насилие, и забрана, детето е било затворено. Сравни описаното от теб с веселата снимка на бебето- очевидно, че тук няма насилие, детенцето си бърка в тенджерата, играе си...

Много по-жестоко лично на мен ми се вижда онзи ужас с тирантите, дето е измислен за да проходи детето...

Но не драматизирам излишно.  ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 708
Аз и ти ако не виждаме насилие, то е пълно с хора с болни мозъци, които в даден момент биха реагирали по подобен начин и то въобще да не е безобидно. Просто да решат да се забавляват и да прескочат границата. Но както и да е - хора разни, за едни е забавно, за други не Peace
В интерес на истината, забелязвам, че теми се заключват, или мнения се трият, само ако предизвикат недоволство в админите, демек само тяхното мнение е меродавно като изразяващо АБСОЛЮТНАТА ИСТИНА. Peace Нооо, пак хора разни..... Убедена съм (за себе си), че ако потребител като Ксения пусне такава тема, ще я изядете с парцалите, просто защото е тя, (далеч съм от мисълта да я идеализирам, просто давам пример), и даже може и бан да й наложите, че призовава към насилие Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Крисче, радвам се, че споделяш мислите и вълненията си относно действията и похватите на модераторите (администраторите са съмсем друга класа, не ги бъркай  Wink ), макар и не на точното място. Пробвай в подфорум "Правила"  Simple Smile

Относно болните мозъци- има болни хора, които се превъзбуждат от вида на паметници например (да, има си медицинско име това състояние), как ли трябва да процедираме в Туристическия подфорум?  Thinking

Продължавам да смятам, че не си права, както и по-голямата част от разписалите се в тази тема. Няма начин само заради теб да я заключа, пък дори и Ксения да я беше пуснала.  Grinning

С най-добри чувства и се надявам да се засечем някъде, където ще бъдем на едно мнение.  Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 117
На мен пък ми е смешна тая снимка..не страшна.  Joy

# 29
  • Мнения: 2 708
Не съм си и представяла, че ще бъде заключена, беше като изразяване на предложение по скоро.

Аз спирам до тук и пожелавам приятно забавление на всички, на които тази снимка им е забавна.

И се надявам, да не срещам същите забавляващи се из други теми, в които да се вайкат, защо или как видиш ли еди какво си се било случило, когато то е реално и тръгнат да го дават по телевизията и се пуснат поне 3 теми по повода в Клюкарника, как е възможно това да се случи Peace Peace Peace На мен поне, ще ми изглежда лицемерно Wink

По повод на следващия пост - не, не съм си и помисляла да се спира или забрани интернет - никога не би ми хрумнало. Но тук все пак е форум БГ МАМА. За мен има някаква разлика. Това е форум на майки все пак Simple Smile
, под форума е готварски, което значи, че си говорим за готварство, кое как се готви, рецепти и т.н. и обикновено теми, които не пасват на готварския като тематика биват местени или заключвани. Изведнъж се оказва обаче, че тема която според скромното ми мнение няма нищо общо с готварството е много добре приета тук. Казвайки, че темата е нормална, а аз лудата, която иска да се премахне интернет, значи казвате, че мястото й е в готварския и обект на темата е нещо, което да сготвите. От друга страна заявявате, колко било смешно и да не влагам друг смисъл.
Според мен се получава противоречие, което явно само аз виждам. Както вече споменах, за мен това е форум за МАЙКИ, под форум готварски, а не как да сготвим детето си, или какви зеленчуци вървят на прясно бебешко - извинявайте, но на мен ми е отвратително, или може би съм сбъркала форума.

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 18:21 от Krische

Общи условия

Активация на акаунт