Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 295
ina_lemon зърнените закуски и разни мюслита мисля че бяха за въглехидратния ден. Peace
elenna_dim за пицата виж в предната тема Stelxen писа за пица с бутертесто, има и снимчица(стр.26).
Лека и спокойна на всички  newsm46

# 16
  • Мнения: 484

Аз днес приключих с прегрешенията и от утре почват втората 14-дневка на другата диета.Аз бях доста несериозна през първите 14 дни,но сега се взимам в ръце и ще съм стриктна,че ще се бия сама вече  Banghead

Какви са тези 14-дневки Blush

Аз съм на "Страхотната диета",но там почти не пиша,а само тук.Аз изкарах два месеца на тази и свалих 7 кг,но ми се наложи да я прекъсна че имах здравословни проблеми,после дойдоха новогодишните празници и си за един месец си върнах 2.5 кг,почнах диетата наново,но продължих да си стоя на същите кг и затова минах на другата диета.С нея успях за 14 дни да сваля върнатите кг и сега ще боря последните няколко килца.Но продължавам да си пиша тук,защото ми е много приятно с всички вас и всички сте ми много мили  Hug Има и дюканки дето пишат тук  hahaha

# 17
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Звезди,  Hug
Елииии, Mr. Green Айде от мен да мине, ще дам и аз едно рамо. Питай, питай, каквото ти душа иска.  Mr. Green
aDaMaNt, спокойно, 14-дневката няма нищо общо с настоящия режим. Иринка в момента е на друга диетка. Ама като съм й виждала снимките, хич незнам какво още има да сваля.  Thinking Heart Eyes
Жани, едно огроооооомно гуш и от мен!  Hug Hug Hug Hug Hug Хайде, пък аз тази седмица ще похапна малко зеленце и тъкмо като ти се оправи настроението ще ти кажа дали има смисъл от него. Че на мен определено ми трябва някакво разтоварване, щото тия дни голямо освинване падна. Не съм се качвала на кантара да видя какво е положението и утре със страх ще трябва да се метна, че да знам какво съм си докарала на главата от пустата ми лакомия. Mr. Green
Оппа, тя, Иринка вече отговорила.  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 378
А ясноо, аз щото викам да не би да съм пропуснала някаква част  Grinning
така и така пускам пост...нека да задам и още един въпрос Blushнеща от типа на сирене и кашкавал...през всички дни ли се ядат или си седят само при белтъчния ден  Hug

# 19
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Здравейте и от мен какво правите бе момичета един ден не съм влизала и вече има нова тема.Добре дошли на всички нови.Пожелавам на всички много минусчета през предстоящата седмица.
Цитат
...нека да задам и още един въпрос неща от типа на сирене и к ашкавал...през всички дни ли се ядат или си седят само при белтъчния ден  lulumba сиренето и кашкавала са само за белтъчния ден

# 20
  • Мнения: 54
Адамант^ сирене и кашкавал само в белтъчния ден Peace
Айде да си призная ли снощи каква гала вечеря имаше, приятеля ми ме заведе на ресторант с куверти ала бала  Embarassed много здравословно, но смесих всичките дни в тая вечеря  Rolling EyesЧак ми стана тежко, въпреки че не съм изяла голямо количество... ааа пийнахме и вино 1 чашка за повода  Crossing Arms Днес сутринта след Св. Валентин тъкмо килото дето го свалих предния ден го върнах пак, ама добре че е само това, пак ще го сваля тия дни. Praynig Такаааа, признах си  #2gunfire
Момичета мен ми хрумна друго пък, нали във въглехидратен ден мога да хапвам например обикновенни солети когато съм на лекции? И също в този ден мога да си правя макарони на фурна нали?  newsm78

# 21
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Petinka солети може ама макароните на фурна трябва да ги правиш без яйца,защото яйцата са белтъчини

# 22
  • Мнения: 2 185
Солетите се правят с яйчен прах, та и те са под въпрос...
Много пишете бе момичета, не мога да ви насмогна. Днеска съм в бобов ден, хапнах на обяд картофки и задушен грах, а следобеда между храненията едни ягодки ( 4-5 бр) и така ми стана зле от тея пусти ягодки, само дето не колабирах. Не знам защо така, ама още ми е зле от тях  Sick .
И аз мисля за утре да пробвам пица да си направя, но аз не ям бяло брашно, ще пробвам с пълнозърнесто  Peace

# 23
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Ами аз си мисля ,че бялото брашно не е забранено но щом не го обичаш опитай с пълнозърнесто предполагам че ще се получи

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 03:36 от rosi_72

# 24
  • Мнения: 188
Добро утро!

Аз пак започвам от днес, че много се отпуснах  вече, но ще изкарам малко на Дюкан и после на 90 дневната Hug
Хубав отслабващ ден на всички Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 910
Добро утро!
аз започнах диетата на 2.02. надявам се с нея да смъкна последните 4 килограма(въпреки че първия път когато я правих за 1 месец бях -3кг и затова я спрях), засега съм -1кг , но този път съм решила да я изкарам до края.
Лек ден! Hug

# 26
  • Мнения: 372
извинете, може ли за 2-я ден варено жито или то е повече за въглехидратния ден?

# 27
  • Мнения: 193
Да бе, верно кажете за житото, че и аз имам в хладилника една купичка варено, незнам откъде ми е , ама седи там. Кога може да се гъчи то?

# 28
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте мацки! Аз отдавна не съм писала защото пак си имах неприятности. Аман вече от тях. Вече ще съм стриктна. Зарибих на режима и брат ми и вуйна ми. Ина аз мисля ,че жито може във въглехидратния ден. Но нека опитните момичета да кажат. Десс, успех ти желая от сърце! днес съм на протеинов и съм си приготвила яйчицата и месцето. Желая ви много минусов ден днес!

# 29
  • Мнения: 910
mozila , благодаря и на теб успех и повече никакви неприятности Hug
аз мисля също че житото е във въглехидратния ден.

Общи условия

Активация на акаунт