Нашият отслабващ план начертан е от Дюкан - 156

  • 21 123
  • 619
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Добро утрооо  Heart Eyes

Пу съм на снимката със синята рокля!  Whistling
Тонич - какво е това здрасти-чао  Rolling Eyes Дай отчет как я караш..

Честит Рожден Ден на Дяволица  newsm59   cook
Честит Рожден Ден на Качулска  nbirthday     bigdance2
Много здраве и щастие им пожелавам!

Много гушки и цунки на всички, писали преди мен в новата темичка!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 663
Добро утро момичета и момче !!!
ХУБАВА СЕДМИЦА ...кантара да ви радва , децата да ви слушат , съпруга да не ви ядосва и шефовете да ви се усмихват и ценят !!!!!

аз пак тръгвам на път ....има няма ще отскоча до Долна Митрополия и като се върна направо акостирам в кабинета на зъболекарката да ме почва с тоталната реконструкция на челюстта .... тази сутрин съм 66.7кг ( почти върнала каченото от поредицата гала вечери ) ..нооо както ми се очертава следващите 2-3 дни - пътища тежки срещи път на обратно зъболекар по късни доби .... май ще я карам пак на кисело мляко и някоя друга случайна пилешка пържола ... иии ...ще видим до къде ще я докарам
стига съм мрънкала никой не ми е виновен, че станах 100кила, че зъбите ми са пълна развалина иииии че не искам да работя кротка регламентирана работа с установено работно време .... ако не е така няма да съм аз ...важното е не " ДА НЕ ПАДАМЕ ...А ДА МОЖЕМ ДА СТАВАМЕ СЛЕД КАТО ПАДНЕМ "

# 17
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Grinning. Спорна и минусува семица на всички Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 5 001
Добро утрооо  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ей ма на и мене понеделнишки....хи-хи-хи....

Бях малко болничка,ама кат' се натъпках с лекарства и си стоях на топличко два дена и хоп! Нещата се пооправиха....  Laughing

Вещи,благодаря за новата тема!   bouquet  bouquet  bouquet


Днес ще похапвам:

Яйца с пилешко и гъби (ПЗ)

Пилешко филе се нарязва на ситно.Слага се да се "позапържи" на сух тиган.Добавя се 1 глава стар лук нарязана  на по- едро.Похлупваме.Месото и лука пускат водичка и започва задушаването.Добавяме измитите и нарязани гъби.Пак похлупваме.
Когато гъбите се позадушат,махаме капака,за да поизври водата.
Добавяме разбити яйца и разбъркваме.
Подправки - сол,черен пипер.
При сервиране се полива с Дюканската "сметана" или кисело мляко.



Днес ми е последен ден ПЗ ....Дано от утре вземат да помръднат тез кила,че  Rolling Eyes.....Я дайте по един ритник. Моля!

# 19
  • Мнения: 541
Добро утро, момичета и момчета.

 Дяволица  bdbaloni

Цоци лек път.



На всички спорна седмица и много минуси.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 286
До всички: Бързо пийте нещо режимно!!!!!!

До кърмачките: ей тука прочетете и към режима - най-добре след края на кърменето пристъпете! http://dukanskirecepti.wordpress.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D … 1%87%D0%BA%D0%B8/

До всички новодошли: добре дошли, а книгата прочетохте ли? И едно око тук хвърлете: http://dukanskirecepti.wordpress.com/

До прегрешилите: НЕДЕЙТЕ, БРЕ! ДА НЕ ПИТАТЕ ПОСЛЕ: АМА ЗАЩО ЗАДЪРЖАМ!

# 21
  • Мнения: 2 922
Добро утро!
Успешна седмица ви пожелавам, минуси на свалящите, стабилни кг на 3-тофазниците и умната на 4-тофазниците!  Laughing

Предлагам варненска среща на 7 или 8 март! Моля, помислете кой ден да е, къде, как и т.н. Feelgood Hug да напомни на нашата организаторка  Laughing

Аз отивам да си правя закуска и излизам по задачи.

# 22
  • Мнения: 2 425
Дяволица, честит рожден ден   bouquet
Аз днес съм имала месечинка  Simple Smile. Правя 4 месеца с вас  Flutter
За два месеца и половина - свалени 13 кг.
Влязла в трета фаза - 62 кг.
Вече месец и половина - задържане на постигнатото  Laughing
Почерпка:

# 23
  • София
  • Мнения: 15 467
Здравейте момичета!

Благодаря за топлия прием и всички обяснения,които ми дадохте!Първо ще започна с овесените трици сутрин и ще се консултирам с ендокринолога.Плаши ме това, че пада кръвното, а моето по принцип е много ниско.Съмнявам се също,че диетата ще даде резултат при мен, защото напълняването ми се дължи на премахната щитовидна жлеза и климактериум.Обмяна на веществата нямам никаква, заради което пия таблетки, но хич не действат.Но нищо не ми пречи да пробвам предложението на Цоци, 2 на 2 и да видя как ще ми подейства.Успех на всички пожелавам  Peace!Започвам при първа възможност.

# 24
  • Мнения: 0
Добро утро на всички и честити рожден ден на всички рожденнички

# 25
  • Мнения: 5 001
Тайнееее  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Добре си дошла! Радвам се да те "видя"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 70
добро утрооо ..
пожелавам ви страхотен ден .. стискайте палци, днес имам изпит  ooooh!

# 27
  • Мнения: 0
Добро утро момичето
Честит Рожден Ден на Дяволица,   да си жива и здрава пожелавам те от всичко хубаво по много . bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Честит Рожден Ден на Качулска , да си жива и здрава пожелавам те от всичко хубаво по много  .bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
   bouquet  bouquet  bouquet
Момичета тръгвам на работа следобед ще пиша. Желая ви хубав и слънчев ден. И много доволни  Дюканки.  bouquet
Renka---успех на изпита ние сме с теб

# 28
  • Мнения: 145
Тайна,не се притеснявай за кръвното,аз също съм с много ниско,но за разлика от преди режима,когато ми падаше драстично,и събирах горната и долната граница,сега ми е доста стабилно-90/60,най интересното е ,че преди бях с ускорен пулс,сега и той се "успокои"варира между 60 и 70.Пий си кафе,солен айрян и вода и всичко ще е наред.

# 29
  • Мнения: 120
Добро утро!

Честити празници на всички които имат повод да празнуват днес! Я рожден ден я месечинка. Много успехи на всички!   bouquet Hug


Днес ми е втори ден  ПЗ ат смесения етап. но съм щастлива че не прекалих вчера с хапването въпреки че сега има повече позволени неща от ударния етап.Днес да се отчета -1 кг.

Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт