Клиника в Тутракан

  • 145 354
  • 760
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
И аз да се запиша. Предстои ми лапаро на 29.06.09г.диагностична.Правена ми е ЦС при д-р Л.Бойчев. Доктора каза, че от нея се виждало, че тръбите ми са били леко нагънати. Последваха две инсиминации, но за съжаление не успешни и така се стигна до лапарото.

# 46
  • Мнения: 7
Здравейте момичета отново! Не Ви познавам, но като чета форума разбирам, че не съм единствената която явно има проблем с така очакваното чудо. Аз всъщност незнам какво ми има.Правиха ми изследвания в Тутракан, които са добри, последваха две инсеминации, но без резултат. Спермограмата на мъжа ми според доктора е добре.Д-р Л.Бойчев ми прави и цветна снимка на която се оказа, че двете тръби са пропуснали течността. Мнението на лекаря е, че трябва чрез лапароскопия да провери наистина къде е проблема. Ох, колкото наближава деня за ниея се претеснявам още повече. От самата операция и от това какво ще докаже тя. Надух Ви главата, но........

# 47
  • Мнения: 101
Много се извинявам, но щом са ти проходими тръбите защо ще ти правят операция, лапаро се прави за отпушване на тръбите. Какви са тези операции, какви са тези глупост, я не се подлагай на такова нещо. Ако имаше запушване да , но при теб няма. Моята препоръка е да не си правиш тази операция. Понякога докторите се чудят кого да навият та да си правят експерименти, независимо, че за тези Бойчеви са много добри като доктори. Това е от мен късмет

# 48
  • Мнения: 7
Става въпрос, че били леко нагънати и въпреки това са пропуснали течността.

# 49
  • Мнения: 14
Здравейте,
Аз не съм толкова компетентна , но доколкото съм запозната , в случаите когато има пропускане на течността лекото нагъване на тръбите пак може да е проблем. Все пак проходимостта е установена когато тялото и всички мускули не са под напрежение. Вероятно това нагъване може да пречи и затова д-р Бойчев да е препоръчал диагностична лапароскопия. Но в крайна сметка всеки сам си решава. Надявам се да вземеш правилно решение.

# 50
  • Мнения: 7
Аз вече реших, ще отида и каквото стане.Просто ме притеснява резултата.Какво ще се открие и дали се лекува.Е, не че не ме е страх, но какво да се прави, явно трябвало да се подложа и на това .Надявам се да се запознаем скоро.

# 51
  • Мнения: 657
Момичета, вчера бях на преглед за пръв път в Тутракан - очарована съм от д-р Бойчев.Обстоен преглед, търпелив ,усмихнат - това е моят Лекар. Simple Smile С удоволствие пак бих отишла.За мен беше удоволствие да се запозная.Успех на всички.

# 52
  • Мнения: 123
Много се извинявам, но щом са ти проходими тръбите защо ще ти правят операция, лапаро се прави за отпушване на тръбите. Какви са тези операции, какви са тези глупост, я не се подлагай на такова нещо. Ако имаше запушване да , но при теб няма. Моята препоръка е да не си правиш тази операция. Понякога докторите се чудят кого да навият та да си правят експерименти, независимо, че за тези Бойчеви са много добри като доктори. Това е от мен късмет

По принцип има неща които не могат да се установят само чрез преглед и изследвания,едно от тях е ендометриозата,затова се налага диагностична лапароскопия,а също така може да има сраствания,които също не могат да се видят по никакъв друг начин.Щом има неустановен проблем винаги се налага лапаро.

# 53
  • Мнения: 14
Аз също се надявам да се видим скоро
 Simple Smile


Аз вече реших, ще отида и каквото стане.Просто ме притеснява резултата.Какво ще се открие и дали се лекува.Е, не че не ме е страх, но какво да се прави, явно трябвало да се подложа и на това .Надявам се да се запознаем скоро.


# 54
Здравейте момичета, имам един малко странен въпрос - от 1,7 година правим опити с мъжа ми и все не става, ходих при моята генеколожка и тя ми каза че нищо ми нямалко и нямало смисъл да си правя изследвания! Но аз мисля че не е нормално толкова време и за това съм решила да отида в клиниката в Тутракан! Исках да ви попитам там какви изследвания се правя само на жената или може и на мъжа.Всмисъл трябва ли предварително да сме направили спермограма и други изследвания или ако е необходимо там ще му направят на мъжа ми?  Confused И като се обадя по телефона само за себе си ли трябва да запазя час?
 

# 55
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, имам един малко странен въпрос - от 1,7 година правим опити с мъжа ми и все не става, ходих при моята генеколожка и тя ми каза че нищо ми нямалко и нямало смисъл да си правя изследвания! Но аз мисля че не е нормално толкова време и за това съм решила да отида в клиниката в Тутракан! Исках да ви попитам там какви изследвания се правя само на жената или може и на мъжа.Всмисъл трябва ли предварително да сме направили спермограма и други изследвания или ако е необходимо там ще му направят на мъжа ми?  Confused И като се обадя по телефона само за себе си ли трябва да запазя час?
 
Здравей ,
Първо си записваш час за преглед. Аз бях с направление и чаках около 2 месеца за час , но съм много доволна от прегледа.Предварително бяхме направили спермограма на съпруга ми , и от прегледа се оказа че на мен трябва да ми се направи снимка.Така че според мен е добре , да направите спермограма , така ще сте една крачка напред. А като се обадиш по телефона ще запазиш час само за себе си , но е хубаво и съпругът ти да е с теб.

Успех

# 56
  • Свищов
  • Мнения: 209
Всмисъл трябва ли предварително да сме направили спермограма и други изследвания или ако е необходимо там ще му направят на мъжа ми?  Confused И като се обадя по телефона само за себе си ли трябва да запазя час?
За теб не прави нищо-само си носи ако имаш някакви предни изследвания. Иначе там правят и спермограми. Ако си запишеш мъжът два часа по-рано от твоя преглед и тъкмо като влезеш ще имат резултатите. Питай като се обадиш на регистратурата така да ли е удобно?

# 57
Kalimera много ти благодаря за отговора! Още днес ще се обадя!

# 58
Всмисъл трябва ли предварително да сме направили спермограма и други изследвания или ако е необходимо там ще му направят на мъжа ми?  Confused И като се обадя по телефона само за себе си ли трябва да запазя час?
За теб не прави нищо-само си носи ако имаш някакви предни изследвания. Иначе там правят и спермограми. Ако си запишеш мъжът два часа по-рано от твоя преглед и тъкмо като влезеш ще имат резултатите. Питай като се обадиш на регистратурата така да ли е удобно?

Благодаря за отговора! От толкова време све се каня да звънна.....

# 59
Здравейте, момичета днес вече се обадих в клиниката и си записах час, но при Богомил Бойчев. При Л.Бойчев имаше час чак за ноември а аз не искам да чакам до тогава вече близо 2 години чакам...... Sad Можете ли да ми кажете Б.Бойчев добър ли е по темата за пролемното забременяване или трябваше да си запиша час при другия Бойчев?

Общи условия

Активация на акаунт