Клиника в Тутракан

  • 145 346
  • 760
  •   2
Отговори
# 570
  • Мнения: 255
А като цени как са? Аз имам час за 4д...Много моля някой да сподели

Марсинка, аз миналата седмица бях на 4D при д-р. Л. Бойчев и платих 50лв. Дават ти и дискче със снимчици и мн, мн кратки клипчета. Simple Smile  Грубо 25-30 минути като продължителност.
Иначе аз си следя бременността при него също и за ултразвук, след изчерпването на тези по ЗК, взима 20лв.

Дано да съм ти била полезна!  Heart Eyes

# 571
  • Мнения: 100
А като цени как са? Аз имам час за 4д...Много моля някой да сподели

Марсинка, аз миналата седмица бях на 4D при д-р. Л. Бойчев и платих 50лв. Дават ти и дискче със снимчици и мн, мн кратки клипчета. Simple Smile  Грубо 25-30 минути като продължителност.
Иначе аз си следя бременността при него също и за ултразвук, след изчерпването на тези по ЗК, взима 20лв.

Дано да съм ти била полезна!  Heart Eyes

Много ти благодаря за инфото Simple Smile

# 572
  • Русе
  • Мнения: 571
На 10ти февруари бях на ФМ и 4Д при д-р Богомил Бойчев, платих 50лв, получих и диск. Аз се следя изцяло при д-р Богомил Бойчев, не само платените прегледи, но и по ЖК.

# 573
  • Мнения: 0
Здравейте, някой може ли да ми даде прясна информация колко пари е лапароскопията при д-р Л.Бойчев.

# 574
  • Мнения: 255
Здравейте, някой може ли да ми даде прясна информация колко пари е лапароскопията при д-р Л.Бойчев.

Здравей,
аз за съжаление не мога да помогна с подобна информация...
Може да звъннете на телефончето им в мед. център, сигурна съм, че няма да има проблем да кажат колко се заплаща. Тел.: 0866/60560

# 575
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да попитам някой правил ли си е цветна снимка при Б.Бойчев? Колко струва и как протича процедурата?Остава ли се в болницата или само отиваш за няколко часа?

# 576
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Аз съм правила снимка при Л.Бойчев. Беше 150лв., с пълна упойка. Снимката се прави в болницата, а не в медицинския център /където няма рентген/. Веднага след това си тръгваш, предписват ти и лекарства.

# 577
  • гр Шумен
  • Мнения: 47
Аз вчвра бях на 4 д при Б. Бойчев Много добре ми обясни всичко и ми го показваше кое какво е. За моя голяма радост момченцето ми се развива идеално и много ме успокои,но има едно малко "но" имах контракции бебчо се беше свил и и неможахме да го видим триизмерно Sad Но това не е по вина на доктора естествено,ноди човека ми взе само 40 лв вместо 60 лв.Отношението му беше чудесно,жалко че съм от шумен ако бях по наблизко бих родила при него Simple Smile

# 578
  • Русе
  • Мнения: 571
cvetenceto999 , аз мисля, че не е проблем да раждаш при него. Когато бъдещата мама е от по-далече, съм чувала, че я приемат по-рано в болница, за да може да я следят, а не да се притеснява дали ще може да стигне навреме там за раждането. Аз съм от Русе, нищо че е на 45 минути път само, мисля да говоря с доки като наближи времето и мен да ме приеме по-рано в болница, че ме е страх да пътувам в последния момент. Доктора е невероятен, изцяло се следя само при него и искам той да ме изражда. Живот и здраве, дано устискам до 9ти месец, се надявам бебенцата си там да ги родя.

# 579
  • гр Шумен
  • Мнения: 47
А дали трябва да платим за цял екип или може и само лекар да изберем и дали няма да коства повече пари едно по ранно приемане? Казвам го защото ние сме на едно малко по ниско от средно финансово ниво и незнаем дали ще можем да си го позволим ! Sad

# 580
  • Русе
  • Мнения: 571
cvetenceto999 , трябва да зададеш този въпрос на доктора. Но доколкото си мисля, че няма деление за плащане на доктор или на екип, те са едно цяло. Подразбрах от друга мама, че 350лв е секциото с упойката. За нормално раждане не знам. Най-добре питай доктора за това, а и той е много разбран и може и да не ти се наложи да плащаш за екип и да те изроди. Аз като правих хистероскопия при него, не ми взе нито стотинка, а ми пусна направление. Така, че говори с него за това. А за ранния престой в болница, не се плаща нищо. За бременни престоя в болница е безплатен, аз лежах декември месец за задържане в болницата и не платих нито стотинка, моя приятелка роди там в големия студ и сняг, когато бяха затворени пътищата, беше влязла по-рано в болницата и също не е платила за престой там. Ако искаш просто си поговори с доктора за тези неща, той ще ти обясни всичко, а ти вече ще си решиш дали там или другаде да раждаш.

# 581
  • Мнения: 4 412
Петя, с контракции на 4 минути тръгнахме за Тутракан. Рисковано беше (в предвид, че родих в 32г.с.), но важно е, че стигнах на време. Това ти го пиша само за инфо, да знаеш, че не е невъзможно да се стигне до там в сюблимния момент.

Цветенцето, ако не държиш точно някой от двамата братя да те изражда няма да платиш и стотинка за самото раждане и престой. По принцип те са сутрин на смяна в болницата, а после идват при проблемни раждания (каквото не ти пожелавам естествено). Останалия екип в болницата също е достатъчно компетентен и мил. Няма да поемат риск, при появил се проблем веднага ще извикат лекаря ти (за което пак няма да платиш нищо). Това ти го казвам от моя опит в болницата.

Леко раждане пожелавам и на двете ви.

# 582
  • Русе
  • Мнения: 571
Съгласна съм с теб deskatta , а и мен ме е страх да тръгна в последния момент към Тутракан да раждам. Дано нещо не ме изненадат по-рано бебетата, ще обсъдя с доктора именно по-ранно приемане в болницата, така ще съм по-спокойна. Мерси за пожеланията.  Hug

# 583
  • гр Шумен
  • Мнения: 47
Много ви благодаря за полезната информация от тук нататък вече аз ще се справя,наистина много полезно беше инфото Simple Smile

# 584
  • Мнения: 2
Искам да попитам лежалите в болницата в Тутракан няколко неща, понеже ми предстои раждане там след около месец. Има ли безплатен Wi-Fi ? Трябва ли да си нося тоалетна хартия? топла вода има ли постоянно или само в определени часове?Монети за ТВ - трябват ли и колко горе долу на ден?
Към deskatta- виждам , че си родила преждевременно- доволна ли си от неонатологията там, специалисти, грижи?Тук от родилното най-вече с това плашат-че там нямали условия за проблемни бебенца и ги карат пак тук в Русе.
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт