Клиника в Тутракан

  • 145 520
  • 760
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 255
Знае ли някой дали клиниката ще почива в някой момент през летните месеци.... Thinking

Миналата година почиваха вторите 2 седмици на м. август. За тази година, преди седмица като ходихме там, едно момиче питаше, но казаха, че още не знаят.

# 631
  • Русе
  • Мнения: 571
daria_66, мисля че доктора беше споменал някъде около 1 000лв, но ние така и не успяхма да направим икси на ЕЦ, така че не мога да ти кажа точно.

deskatta, bebe87 , аз доколкото разбрах, от към техника и неонатолжка са добре. Проблема е в това до каква степен ще са недоносени бебета. Каза чи, че в някои случаи могат да ги поемат, но в други случаи не и тогава се налага да ги изпратят или в Русе или в Силистра и затова реши, че ако стане нещо преди 34г.с директно в Русе да раждам. Защото ако тръгна да раждам при тях, чак като се родят могат да преценят дали ще могат да ги поемат или не, и ако се наложи да ги изпратят в Русе, то се губи време. Нещо свързано беше с дишането и някакъв газ който трябва за кувьозите.
Но както казах, тайно се надявам и моля, да мина тази рискова седмица, та дори и да си вляза в 9ти месец и да родят при тях, при д-р Богомил Бойчев. Аз дължа всичко на него, той ми направи опита икси, благодарение на него е подписа ми отдолу, той ми следи изцяло бременността и искам и той да ме изражда.  Praynig

# 632
  • Мнения: 4 420
Петя, именно дишането е фактора, който играе роля дали ще останат там или ще се пращат в друг град. Нямат сърфактант (това е необходимо за разгръщането на белите дробове). Малко ти остава да минеш рисковата седмица и се надявам наистина да родиш там  и после да се похвалиш само с хубави новини. Hug

# 633
  • Мнения: 23
Благодаря ви за бързите отговори... Hug

# 634
  • Свищов
  • Мнения: 209
През 2009 г. родените двойки близнаци бяха 11. Нашите са едни от тях. Знам това, защото бяхме включени в една статия в Тутракански глас Grinning. И нашата уговорка беше такава-след 34 г.с. при тях. Родих края на 37 г.с. и въпреки всичко едното бебе беше с инфекция и я пратиха във Варна. Реагираха адекватно. Слава на Бога имаме си две еднакво развиващи се и здрави момиченца.
Петя ще се справите и вие. Знам колко е хубаво да родиш при лекаря на когото имаш доверие Peace.

# 635
  • Русе
  • Мнения: 571
Благодаря ви момичета. Дано Господ е с нас и всичко се развива добре и да си влезем в 9ти месец, да се родят живи и здрави бебенцата. Praynig

# 636
  • Мнения: 300
Петя, колежке, Grinning всичко ще е наред и ще си родиш при твоя доктор!
Аз на 15. 05  съм на преглед в Тутракан, после незнам през колко време ще ме вика, щом съм решила при него да раждам?

Цвете от кристал, то при теб не останало, и ти си на финалната права, стискам палци раждането да мине леко и ще чакам да пишеш после, че и аз ще раждам при Л. Бойчев, живот и здраве през юни!

# 637
  • Мнения: 1
zdraveite,na vsi4ki v saita ,as  iskam samo da popitam,sled 10 godin  mlka ,predi edin mesec hodih na pregled pri dok-zarzalanov   v ruse ,tam mi napraviha  isledvaniya ,koito sa nujni  i  cvetna snimka  ,ot koyato imah silnni bolki beshe mnogo bolezna,doktora kaza 4e lekarstvoto e minalo dobre i zatova me bolyalo,okazase 4esa prohodimi,no zarzalanov me prashta direktno za invitro ,vav tutrakan,as po princip imam zapisan  4as pri -  ludmi  boi4eb,za 17 mai,i se 4udya kakvo da napravya ,dasi vzema cvetnata snimka i isledvaniyata  i da otida vav tutrakan mai shtee nai dobre,sled cvetnata snimka ,ve4e cyala sedmica mina imam vse   oshte ,bolki vav korema  i yai4nicite,i malkko mi za capva ,imee strah ,neznam zashto me prashta direkno za ivitro sled kato sami otpusheni trabite,zarzalanov mi kaza 4e moji da imam strastvaniya po trabite no vanshno   i toi nemoji dagi vidi osven sas ,laparo skopiya,no men ve4e mee strah ot operacii do sega sami napravili ,3,laparoskopii za kisti na yai4nicite, i poslednata e plstika na trabite,vav sofiya mai4en dom ,predi 2,godini ve4e i vse oshte nyama bebi,neznam na kogo da vyarvam ve4i mnogo sam ot4ayana,i me strah of,boje dano gospod na vseki da dade da stane maika i dasi ia po edno ili dve prekrasni de4ica ,blagodarya za fnimanieto deto mi obarnahte zada pro4etete moita  bolka koyato ispitvam vee 10  godini,stiskam palci na vsiki vas,moite uvajenieya

# 638
  • Свищов
  • Мнения: 209
aneliya78  пиши на кирилица-много трудно се чете така. Личи, че си объркана. Върви при д-р Бойчев със всички изследвания и епикризи и той ще ти обясни следващите стъпки. Освен твоите са необходими и изследвания на съпруга ти/спермограма и др./.

# 639
  • Мнения: 255
linko5, мс за пожеланията. Дано всичко е наред с нас и другите бъдещи мами. Ще драсна няколко реда задължително.

Относно прегледите - мен продължи да си ме вика на месец по веднъж. С разлика да речем, да не са точно 30 дни, ами примерно 25. Сега на 15.05 съм пак за уж последния УЗ и после не знам какво ще каже.  Rolling Eyes

# 640
  • Мнения: 300
Цветенце, и аз съм на 15 май, часът ми е 15.20ч, може да се засечем там, твоя час кога е?

Вчера разбрах, че Петя 78 е в АГ в Русе, лежи под наблюдение, че имала проблем с водите на едното бебче, дано всичко е наред и забавят още малко раждането, а от нас едни стиснати палчета  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 641
  • Мнения: 255
Цветенце, и аз съм на 15 май, часът ми е 15.20ч, може да се засечем там, твоя час кога е?

Вчера разбрах, че Петя 78 е в АГ в Русе, лежи под наблюдение, че имала проблем с водите на едното бебче, дано всичко е наред и забавят още малко раждането, а от нас едни стиснати палчета  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Аз съм за 14:10ч.  Simple Smile
Може да се засечем, да. Да си срещнем големите коремчета.  preggo Two Hearts Особено както си чакаме по най-малко 2часа  Mr. Green Mr. Green


Стискам палчета всичко да е наред с Петя  Hug Hug fingerscrossed

# 642
  • Мнения: 1
aneliya78  пиши на кирилица-много трудно се чете така. Личи, че си объркана. Върви при д-р Бойчев със всички изследвания и епикризи и той ще ти обясни следващите стъпки. Освен твоите са необходими и изследвания на съпруга ти/спермограма и др./.
.здравеи,ок 6те  отида вав тутракан да опитам и там какво 6теми кажи.благодаряа за вниманието,

# 643
  • Мнения: 5 391
Аз вчера бях в Тутракан, утрепахме се от чакане, около 4 часа имаше закъснение, но пък чакането там винаги си заслужава и излизам ухилено-заредена Grinning

# 644
  • Мнения: 300
В понеделник в 7ч сутринта Петя 78 е родила близнаците Мирослав-2150гр и Цветомира-2480гр.
Раждането е било в русенското АГ. Да са живи и здрави малките душички!!!

цветенце, дано се видим там , как ще се познаем само незнам  newsm78 аз май ще си тръгна с анцунга, че ми е най-удобен  Mr. Green

Лейди, стига бе 4 часа, много Shocked аз с тоя корем и два са ми много, но си права важното е новините да са добри!

Общи условия

Активация на акаунт