Клиника в Тутракан

  • 145 649
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 255
Братя Бойчеви в болницата НЕ дават смени!
Сутрин минават само на визитация, после са дамите със секцио, след което са лапаро и хистеро-скопиите и всички по-малки интервенции и си отиват в МЦ!
Ако имаш уговорка с някой от тях и ще раждаш - звъниш им или, ако си приета в болница - те им звънят. Ако нямаш такава те изражда някой от останалите АГ!

# 706
  • Мнения: 5 391
Др.Георгиева отдавна не е в отделението.

# 707
  • Мнения: 18
Здравейте настоящи и бъдещи мами.

Нямах възможност да изчета цялата тема, затова ще съм ви благодарна ако ми предоставите телефони за връзка с братя Бойчеви.

Бих искала да ви попитам също и за ФМ при кого от двамата смятате, че е по-добре да се насоча и какви парички трябва да приготвя.

Благодаря ви отново   bouquet

# 708
  • България
  • Мнения: 988
Нямах възможност да изчета цялата тема, затова ще съм ви благодарна ако ми предоставите телефони за връзка с братя Бойчеви.


0866/60560 - тел. в мед. център

# 709
  • Мнения: 18
тортичка, благодаря много  Peace

# 710
  • Мнения: 64
Здравейте на всички!

С риск да понеса страхотни критики, може ли някой да ми каже колко ще ми струва аборт при др. Бойчев? След като изчетох една камара мнения реших че там ще е най добре, но не искам да се шокирам ако питам по тел. и да запецна... Благодаря ви много!

# 711
  • Мнения: 2 352
Здравеите и от мен, предстои ми да раждам и обмислям Тутракан като вариант, искам да попитам раждалите там мами, понеже чета едва ли не само положителни мнения за там, ако иам проблем с бебетата какво се случва. Според мен, поне аз така си обяснявам нещата, при едно добре проведено раждане, не би следвало да възникнат проблеми, но там се правят и секцио операции. И понеже там като че ли е по добрия вариант както за нормално раждане, така и за секцио - така ли е наистина?

# 712
  • Мнения: 2 352
Видях отговор на въпросите си по назад в темата, да попитам обаче нещо друго - има ли друг телефон, видях че е само този оставян на клиниката, касае се за раждане и ми е малко спешно, за това питам, и дали някой знае работи ли клиниката през август или почиват?

# 713
  • Мнения: 82
Обади се в клиника, там ще ти отговорят на въпросите или ще ти дадат номера на болницата. В понеделник бях там, клиниката е отворена от 10,00, мисля.  
Раждах там нормално с избор на екип-Богомил Бойчев в началото на юли. Направиха всичко възможно за да се чувствам добре аз и бебето. Много съм доволна и все пак мисля, че избор на екип ти носи доста привилегии като отношение. Иначе те изражда лекар, който на мен лично не ми допада.

Последна редакция: ср, 15 авг 2012, 13:59 от atera

# 714
  • Мнения: 2 352
Успях да се свържа с тях, но телефонът им не работи, намерих мейл и писах, благодаря.

# 715
  • Мнения: 2 755
Телефонът работи, но започват работа след обяд

# 716
  • Мнения: 255
Привеет!

Номерчето в медицинския център е 0866 60560 и си работи още от 7 сутринта. Simple Smile

# 717
  • Мнения: 2 352
Работи си принципно, просто днес, поне до преди обяд, имаше повреда. Даваше или заето или свободно без да се вдига.

# 718
  • Мнения: 2 755
Започват след обяд заради отпуските, дава ти заето защото и други хора звънят

# 719
  • Мнения: 62
Здравейте и от нас да се присъединим и ние.Бременна съм с близнаци ин витро,и ние мислим да раждаме в Тутракан.Моля се само да мина 34 седмица че в 32 седмица гостувахме на болницата Grinning изтичане на води но много малко и благополучно се прибрахме на 5ят ден.Сега си стоим легнали и се пазим.Дано всичко мине добре да си дочакме седмиците.Хубав ден на всички ви. newsm51

Общи условия

Активация на акаунт