Какво правите когато сте тъжни...

  • 4 952
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 175
Ривааа..направо хълцам..
Добре, че никой не ме вижда.. #Crazy

Иначе най ми помага разговор с приятелка или ако се престраша да споделя с любимия..
А когато съм сама..си пускам някой филм и си отварям хубаво вино..
После рева заради филма..Wink

# 16
  • Мнения: 2 401
Слушам Slayer и Death.

# 17
  • Мнения: 2 132
Пускам някои любими балади, слагам слушалките и си поплаквам CryЕдна, две песни и ми е минало.Нямам много време за реване.Живота продължава Peace

# 18
  • Мнения: 40
плача, завита под юргана, ако е тежко положението. Ако е в по-лека форма, се гримирам, оправям прическата, сменям облеклото и ми минава   Grinning

# 19
  • Мнения: 1 121
Обаждам се на мъжът ми-винаги ми олеква след като си поговорим. Или се виждам с приятели или отивам на пазар, или се качвам в колата и се пускам по магистралата, шофирането на високата скорост ми действа много добре.

# 20
  • Мнения: 167
Аз пък вземам лист и химикал или отварям един празен прозорец в уърда и плача и пиша, пиша и плача - докато го напиша всичкото - веднъж изкарано от мене вече мога да го победя и да му се усмихна напук...

# 21
  • Мнения: 2 249
скоро не ми се е случвало,но първо си поплаквам за да ми мине и после задължително излизам с компания навън-веднага ми минава Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 136
Намятам един цветен шал,
...кутията цигари и запалката...
И излизам, разчитам винаги на вятъра.
Само той ми помага

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Имам си три основни варианта:
1. Хващам някоя заделена за подобни поводи книга
2. Отивам някъде сред природата и се опитвам да попия позитивна енергия от нея.
3. Пиша стихове

И разбира се всяко едно действие е свързано с изпушването на поне една кутия синьо Виктори  Grinning

# 24
  • Мнения: 3 641
Като всички останали -шопинг, полсе музика, плача и така...

# 25
  • Мнения: 372
Няма спасение, докато не си реша проблема, довел до тъгата /ако е разрешим разбира се/.
Иначе добре ми действа малко плач, разговори с майка ми /горката жена Simple Smile/, приятелка, пазаруване, разкрасяване, разходка с любим човек на любими места. Не обичам да се усамотявам, че става по-зле работата.

# 26
  • Мнения: 2 388
Плача, но не по женски. Грозно, с глас...

# 27
  • Мнения: 919
Едно време плачех и пушех много,сега се разсейвам с приятели в нета и дори те не забелязват че съм тъжна.Така най-добре и бързо си оправям настроението. Grinning   bouquet

# 28
  • Мнения: 64
музика,алкохол,музика след няколко дена ми минава

"това което не ме убива ме прави по силна"

# 29
  • Мнения: 293
Казвам си  ,, Не винаги ще е така ,, казвам си ,, аз съм ценен човек и заслужавам най-доброто от живота,, , правя си силно хубаво кафе, няколко цигари и си ангажирам времето така,че да се разсея...Много трудно плача напоследък....

Общи условия

Активация на акаунт