Издирвам координатите на д-р Албена Ангелова - дерматолог

  • 28 827
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 250
Здравейте, някой знае ли дали д-р Ангелова работи със Здравната каса и приема с часове ли е или може веднага да се отиде, благодаря Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 970
Да- работи със здравната каса. Приема и с предварително записан час и без такъв( но трябва да изчакаш " дупка" )

# 17
  • Мнения: 250
Благодаря   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 6 680
Само да кажа - вчера отидох без да се обадя при д-р Ангелова и на вратата имаше бележка, че на 8 юни ще е там - не се разкарвайте напразно.

# 19
  • Мнения: 250
До тогава няма да я има ли ?

# 20
  • Мнения: 4 970
До тогава няма да я има ли ?
Е- то до тогава е само днешния ден Simple Smile 8-ми е в понеделник

# 21
  • Мнения: 250
 Laughing аз чета до юли  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 6 680
 Grinning Днешния, да, но на мен ми трябваше вчера.

# 23
  • Мнения: 4 970
Grinning Днешния, да, но на мен ми трябваше вчера.
И на мен така Rolling Eyes Явно додта хора сме се разходили напразно в4ера Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 6 680
Искам само да изразя възхищението си от отношението на д-р Ангелова: Вчера вечерта й звъннах, защото в четвъртък не успях да я видя, и отидох при педиатърката, която постави диагноза и предписа лечение. Педиатърката ми е добра и много я харесвам, но явно за специфични случаи трябва да се търси специалист. Както и да е, положението при нас се влоши, и снощти звъннах на Ангелова. Вдигна ми телефона, изслуша всичко, каза какви мерки да предприема (без да назначи лечение, само каза да спрем да мокрим мястото и да мажем), и помоли да й изпратя снимки по мейла, защото до понеделник не е в София, иначе щяла да ни види извънредно събота-неделя. Чакам сега да отговори на мейла със снимките, много бях притеснена, сега съм по-спокойна, че ще реагира до понеделник, когато все пак ще заведа детето на преглед. Честно казано, не ми се е случвало такова отношение от лекар, при когото дори не ходим редовно, само веднъж я използвах при друг проблем.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт