Нашествие от МАРТенчета идва и не пита, бебчо в легълцето си ще рита!

  • 14 864
  • 299
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 187
Eдна петлистна детелина за Зеленото,хубава дата си е избрал бебо! Wink

# 271
  • Мнения: 18
Мили момичета  Тони и Зеленко  Hug ,  късмет  и дано всичко да е ок!  Heart Eyes

Dez-много сте готини всички от вашето семейство, много ме кефите, а на коледната снимка ти изглеждаш чудесно  Heart Eyes(много ти отива да си бременна Peace)!

 Абе мацки , кво ги правите ваште майстори? Давате ли им  ядене? Щото нашия майстор вчера и  онзи ден си тръгваше в 13.30ч и не му давах , ама днес като го питах кога ще си ходи и той вика към 15-16ч. И до сега  му правих обяд  и той не отказа , седна си изяде си всичко , и кафенца и чай му правя ! Егати длъжна ли съм?  newsm78

# 272
  • Мнения: 422
Едно въпросче пак от мен - Вярно ли е, че докато се кърми бебето не трябва да се спортува???

# 273
  • Мнения: 361
оле Дума, закъсала си го.
При нас като имаше майстор за анята беше ад, то и затова толкова време ни я прави. Идваше към 8 и 30, кафенце до 9 и 30 (а и пушеше), после от 14 до 16 обяд, после пак кафенце. Аз бременна жена му слугувах. Ама първо познат на мъжа ми, после бабето все го караше да яде и да си почива, ама тя не висеше при него нито пък тя му сервираше. Ужас.
След това дойде едно друго момче да оправи вратите в спалнята- за 3 дни по 3-4 часа. Нищо не искаше. Него ще го пазарим за хола и кухнята, щото нямам намерение да пренасям кафета и ядене с големия корем. Те хората са го казали- да не ти влезне майстор вкъщи

# 274
  • Мнения: 1 187
Едно въпросче пак от мен - Вярно ли е, че докато се кърми бебето не трябва да се спортува???

Kак ще спортуваш,нали ще се пресече млякото..! Mr. Green

Прочети ТУК

# 275
  • Варна
  • Мнения: 222
За миенето под чешмата май ще ми трябва миещо блокче  newsm78 ? Аз не съм предвидила. Само с измиващото гелче няма да стане, така ли?

До ден днешен не съм ползвала миещо блокче за "баткото". Само гела за измиване.

# 276
  • Мнения: 18
оле Дума, закъсала си го.
При нас като имаше майстор за анята беше ад, то и затова толкова време ни я прави. Идваше към 8 и 30, кафенце до 9 и 30 (а и пушеше), после от 14 до 16 обяд, после пак кафенце. Аз бременна жена му слугувах. Ама първо познат на мъжа ми, после бабето все го караше да яде и да си почива, ама тя не висеше при него нито пък тя му сервираше. Ужас.
След това дойде едно друго момче да оправи вратите в спалнята- за 3 дни по 3-4 часа. Нищо не искаше. Него ще го пазарим за хола и кухнята, щото нямам намерение да пренасям кафета и ядене с големия корем. Те хората са го казали- да не ти влезне майстор вкъщи

Ама  Ели- точно е така! Той и нашия е някакъв познат - той на свеки прави ремонта и сега на нас. Аз не мога да разбера кви са тия хора , ще отидеш на  чуждо място и ще чакаш да те хранят и поят. Нали взимаш пари за това , пък жените кви са им - няма да им сложат един сандвич да ядат  ooooh!! Просто нямам думи- егати хората. Той не е искал нищо , ама може ли да не му предложа да яде , то па и това е нечовешко , пък нали и аз трябва да хапна нещо, не върви.

За миенето - аз съм го мила мойто дете при всяка смяна на пелени или памперс. Първо докато беше по студено носех леген с вода в сатята и  от легена с канче си отделях чиста вода за накрая , и мия във легена със сапун и накрая с канчето обливах. А бебто го държа през гърдите и то като го потопя и даже самичко  си кляка като опре до дъното. Топя го  само до кръста. Хавлията предварително съм я постлала на леглото и веднага го завивам с нея . Много е  лесно и приятно. А с кърпи само ако нещо не предвидено  и ако сме навънка- иначе не.

# 277
  • Мнения: 105
Стискам палци на Зеленкото, на Тони и на други майки, които вече са на път да се срещнат с рожбите си  Praynig
Бодливка, честит ти рожденник. Много да те слуша и обича.
Зори, много неприятно е това с даването на пари под масата. Моя мъж много мрази така. То с тия пари ще ти излезе колкото и в частна болница. За сушилнята, ако нямаш упътване на БГ език, то в сайта на електролукс има, така че можеш да си свалиш. Аз суших нещата на бебка на памук за в гардероба  (вкл. и поларени и космонавтчета, които са шушкави отвън). Май една пералня суших на синтетика, че ме беше страх да не се свият. Дано бебето постои още малко на топло и да не бърза да излиза.
Аз днес бях на запис на тонове. ОК са и другия четвъртък на 26ти директно ще ходя за секциото. Искат ме в 9ч във Вита,а операцията щяла да е към 14ч. Да спра храната от 18ч предния ден. Таткото не можело да присъства (а ние много искахме, знам в други частни клиники пускат и на секцио и да пререже пъпната връв). Щял да ме чака отвън, а после в стаята ми. Докторката обесни, че сме щели да сме разделени 40мин. докато трае самата операция.
А и да ви кажа и аз съм от мързеливите мами...

# 278
  • Мнения: 267
dyMa,  а до каква възраст си мила така след всяка смяна?
И така като го описваш звучи много по-лесно, дори и по-удобно от банята, защото в на топличко и на удобно, без да го разкарваш по стаите. Аз тъкмо си мислех, ако няколко пъти на ден трябва да прескачам с голо бебе до банята, то трябва постоянно да е включено парното там.

# 279
  • Мнения: 4 428
Зеленко, стискаме палци и ние всичко да мине по мед и масло  Hug

Аз вече с всяко влизане тръпна да не се е появило ново бебче  Grinning  baby_neutral

# 280
  • Мнения: 18
Nagaina -някъде до юли месец , после то беше много топло през лятото  и вече в банята, но пак с леген върху тоалетната чиния. А после смених легена с по-голям , дори и когато стъпваше  пък прав го миех. В мивката съм пробвала , но порцелана е студен и като се опре в него и инстинктивно се отритва с крака и така подскача , че ме е било страх да не го изпусна, пък и те си стават тежки и как само с една ръка да го държа? Със сегашните мивки пък съвсем не знам дали ще може щото са толкова ниско батериите , че ми се струва невъзможно да го навреш вътре.

Мале  кво ли правят наще мами- Тони и Зеленкото?  Цял ден ги мисля , айде Тони може и да не е днес , но сигурно Зеленкото вече е родила. Heart Eyes Дано не я мъчат тези гадове  да ражда нормално.  Praynig

Веси - браво, че е минало всичко добре с детето! Hug

# 281
  • Мнения: 699
Хиляди благодарности на зеленото човече за лекциите!
 newsm20

# 282
  • София
  • Мнения: 9 140
Зеленкото е родила момченце- със секцио.
Не знам повече подробности.
Да им е живо и здраво бебчето и да ги прави много щастливи   bouquet  Hug.

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 16:34 от zazu1

# 283
  • Мнения: 88
4ЕСТИТО БЕБЧЕ ЗЕЛЕНКО! ДА Е ЖИВО, ЗДРАВО И МНОГО УСМИХНАТО!     bouquet

# 284
  • Мнения: 660
Леле, стискам палци на зеленкото... Браво!!!!! Зеленко, даде ми кураж!!!! Жив и здрав новият ни мъж!!!

Като се знам, че и аз съм на почти същия хал... ooooh!

Аз още съм в къщи... в очакване...
Имам някакви дребни контракции, ама не знам дали са дребни... т.е леки са като при болки от цикъл...уж били началните... на различни интервали са от 4 мин. до 20 мин. и ми е много странно, щото нищо не мога да определя по тях.

След малко ще звъня в Токуда и срам не срам ще потам да тръгвам ли натам - много съм объркана.... води още нямам изтекли, само тази пуста тапа ми зацапва леко ежедневните превръзки и съм в шах. Thinking ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт