Заглежданките на мъжът!!!

  • 28 654
  • 181
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 390
Да,май и аз се дразня по-скоро на "демонстрративното поведение"

# 121
  • Мнения: 212
Всеки мъж ,би загледал друга жена ,на улицата ,в заведение и т.н,но коя трябва да си ти ,за да направиш драма от това newsm78Просто всичко е до самочувствие. Той да си гледа ,важното е да не е  просташки ,подсвирквания и  newsm81 но не говорим за простаци  bouquet  А да му проверявам телефона smile3516значи ,че не обичам себе си
Точно така newsm10

# 122
  • Мнения: 15 619
Бих се притеснила ако не заглежда жени. 
 Mr. Green

# 123
  • Мнения: 242
Не се заглежда докато сме заедно,но аз  пък като видя хубав мъж се обръщам даже!!! Mr. Green

# 124
  • Мнения: 308
   Досега, когато сме били заедно не съм забелязала да се заглежда, но когато е сам може и да  го прави. Да поясня, че за мен заглеждане не е поглеждане, а задържане на погледа върху дадена жена. Радвам се, че когато е с мен не се заглежда. Бих се обидила иначе. Може би, защото ще е нещо ново за мен. Ако го правеше това, от както сме се запознали, сигурно щях да съм свикнала и да го приемам като нещо нормално, но сега, след 12г. заедно - не.

# 125
  • Мнения: 2 153
Всеки мъж се заглежда! Това им е генетично заложено!!! Която каже, че нейният не се заглежда, значи лъже!!! Аз не се сърдя и не ми  е неприятно, още повече защото знам, че той не го прави нарочно!!! Така само разбира колко ценна съм аз за него!!! А като не демонстрирам ревност и не се цупя само му показвам колко готина мога да бъда и ме обича повече!!! Wink

# 126
  • Мнения: 647
Здравейте!Искам да ви попитам вашите мъже заглеждат ли се по  други жени и вие дразнители се от това?Аз много се измъчвам,защото моят съпруг от време на време се заглежда по други жени и когато му направя забележка винаги отрича ,дори се заклева ,че не го прави.Никога не съм го хващала да ми изневерява,проверявам му телефона,няма  улики за изневяра ,но все пак аз съм под постоянен стрес.Според вас трябва ли от нещо да се притеснявам или е съвсем нормално?Благодаря Ви предварително за оказаната помощ.

Случва се да се загледа след някоя с ултра къса пола, но това е в реда на нещата, според мен.

# 127
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Цитат
Не фона на това би било много грубо и проява на пълна нетактичност от страна на съпруга ми да се прибере и вместо да поиграе с детето и да ме гушне.....да седне да възхвалява перфектния маникюр на някоя колежка.

Ако мъжът ми забележи нечий маникюр, ще го помисля за гей. Съвсеееем другаде по колежките гледат нормалните мъже. Laughing

Нормално е да гледа колкото си иска, коментарите в мое присъствие, които прави обаче имат значение, както и някакво тъпо поведение на кокетничещ мъж пред секси сервитьорка е много смешно та чак жалко.
Много мъже държат на маникюра и педикюра на една жена,а на повечето им е фетиш-нормално Money е там да гледат първо Peaceимам познат ,които лятото заглежда жените само по ноктите на краката ,а през зимата на ръцете...и не е гей

# 128
  • Мнения: 387
Бих се притеснила ако не заглежда жени. 
 Mr. Green

и аз така...един път накарахме моя мъж да види гаджето на една приятелка дали ще се загледа по жени докато са само двамата, щото като са двамата с приятелката ми той си гледа само в краката...е загледал се беше... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

по принцип като видя хубава жена веднага му казвам...заглеждаме се и двамата...а като бяхме на морето двамата се опитвахме да видим хубави мъже...имаше само двама за десет дни...единия той ми го показа...

мисля, че е съвсем нормално мъжете да се заглеждат по жени, а жените по жени и мъже...просто мъжете нямат добро периферно зренение и затова обръщат глави обикновено...докато жените го правят, но по прикрито...

# 129
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Това с периферното зрение е супер,а и това че са малко мъжете с които да си оплакнеш окото е вярно  #Cussing out Втоя случай мъжете печелят,кривят вра Mr. Greenтове повече от нас ,и не ни се налага да им правим масажи ,само те на нас

# 130
  • Мнения: X
а като бяхме на морето двамата се опитвахме да видим хубави мъже...имаше само двама за десет дни...единия той ми го показа...

Е на морето, ако не обсъдиш всичко по плажа - кое с какви прашки е, какъв целулит има, плочки ли са това на младежите, депилацията има ли почва у нас или какви лисичи муцунки има вместо силикон, какъв е кефът от плажа.  Laughing Защото аз не намирам нищо забавно в това, да се дебнем кой, кво погледнал. Друго си е да си вземеш една бирюха под чадъра и да се отдадеш на воайорстване и клюкарене.  Grinning Grinning Grinning Grinning

# 131
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
а като бяхме на морето двамата се опитвахме да видим хубави мъже...имаше само двама за десет дни...единия той ми го показа...

Е на морето, ако не обсъдиш всичко по плажа - кое с какви прашки е, какъв целулит има, плочки ли са това на младежите, депилацията има ли почва у нас или какви лисичи муцунки има вместо силикон, какъв е кефът от плажа.  Laughing Защото аз не намирам нищо забавно в това, да се дебнем кой, кво погледнал. Друго си е да си вземеш една бирюха под чадъра и да се отдадеш на воайорстване и клюкарене.  Grinning Grinning Grinning Grinning
Joyаз за това го водя на плаж ,а най -често се караме за жени ,като не съвпаднат мненията Sick #Crazy newsm78

# 132
  • Мнения: 15 619
а като бяхме на морето двамата се опитвахме да видим хубави мъже...имаше само двама за десет дни...единия той ми го показа...

Е на морето, ако не обсъдиш всичко по плажа - кое с какви прашки е, какъв целулит има, плочки ли са това на младежите, депилацията има ли почва у нас или какви лисичи муцунки има вместо силикон, какъв е кефът от плажа.  Laughing Защото аз не намирам нищо забавно в това, да се дебнем кой, кво погледнал. Друго си е да си вземеш една бирюха под чадъра и да се отдадеш на воайорстване и клюкарене.  Grinning Grinning Grinning Grinning
Joyаз за това го водя на плаж ,а най -често се караме за жени ,като не съвпаднат мненията Sick #Crazy newsm78
да, да, да!!!! Тази, която е харесана от мен, за него е грозна... Shocked Абе, ей, ти мене как ме взе!?!?! Rolling Eyes Mr. Green Wink

# 133
  • Мнения: 2 153
По- добре да заглежда жени, отколкото мъже, нали?

# 134
  • Мнения: 308
По- добре да заглежда жени, отколкото мъже, нали?

   Това един вид успокоение ли трябва да е?    Laughing

Общи условия

Активация на акаунт