Седмичен фотошопски конкурс

  • 3 164
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Този път мисля да участвам и аз!
Много хубава темичка, абонирам се.  Simple Smile
И да попитам по всички задачи ли трябва да се работи ако искам да участвам или по която от задачите си избера. Thinking

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 14:02 от Aetera

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Аз има въпрос към първа задача. До колкото разбрах не трябва да се смесват двата кита, нали, а и да се добавят други елементи, в това число и надписи? Кажете докато има време Hug
Погледнете картичките з а1 март, дали всичко си е там, дано не съм затрила нялоя Embarassed

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Готова съм.. ама не знам как да си кача сега работата?
Трябва да я пратя на някого или ?  Rolling Eyes

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Готова съм.. ама не знам как да си кача сега работата?
Трябва да я пратя на някого или ?  Rolling Eyes
Влизащ в съответните албуми показани след всяка задача с име и парола mamite 08 i mama и с add, което се намира някъде отдолу си пъбликуваш творбата, като редактираш само номера със съответния пореден.
Ако ти се стори сложно  и не успееш пиши пак тук , все някой ще ти помогне Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз има въпрос към първа задача. До колкото разбрах не трябва да се смесват двата кита, нали, а и да се добавят други елементи, в това число и надписи?
Румка  и аз така разбрах. Единствено надписи мисля, че са допустими, когато са си просто надписи и са собствено производство. Лично аз използвах и четки и гуми т.к. смятам, че могат да се използват освен кита и всички ресурси на ФШ. Струва ми се обаче, че освен картички със смесени елементи, което не би трябвало да е проблем, въпреки че не отговаря на условието, има и картички с елементи, неприсъстващи и в двата кита.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Аз има въпрос към първа задача. До колкото разбрах не трябва да се смесват двата кита, нали, а и да се добавят други елементи, в това число и надписи?
Румка  и аз така разбрах. Единствено надписи мисля, че са допустими, когато са си просто надписи и са собствено производство. Лично аз използвах и четки и гуми т.к. смятам, че могат да се използват освен кита и всички ресурси на ФШ. Струва ми се обаче, че освен картички със смесени елементи, което не би трябвало да е проблем, въпреки че не отговаря на условието, има и картички с елементи, неприсъстващи и в двата кита.
Лекси, да и на мен ми направи впечатление, но дано грешим Peace

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Предполагам на всеки е направило впечатление.
И все пак, имаме ли право да обсъдим тук кои са тези творби, които са ни направили впечатление, че използват "външни" елементи?
Между другото, не забелязах смесване на китовете  newsm78

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Готова съм.. ама не знам как да си кача сега работата?
Трябва да я пратя на някого или ?  Rolling Eyes
Влизащ в съответните албуми показани след всяка задача с име и парола mamite 08 i mama и с add, което се намира някъде отдолу си пъбликуваш творбата, като редактираш само номера със съответния пореден.
Ако ти се стори сложно  и не успееш пиши пак тук , все някой ще ти помогне Hug
Супер! Благодаря ти.   bouquet
Успях да си го кача.  Simple Smile

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Предполагам на всеки е направило впечатление.
И все пак, имаме ли право да обсъдим тук кои са тези творби, които са ни направили впечатление, че използват "външни" елементи?
Между другото, не забелязах смесване на китовете  newsm78
естествено,че сега е момента, за да не стане чул, не разбрал при гласуването после.  Peace
Сега е хубаво е коментираме тези неща, както Ани напомни за условията за картичката. Лично аз направих тази грешка, но увлечена от другите картички, я допуснах Embarassed
Но правилата са си правила, именно да ги спазваме Peace

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 21:05 от She_R

# 39
  • Мнения: 1 400
Предлагам този, който ще пуска анкетата просто да не включва тези , които не отговарят на условията. Малко грубичко, но пък справедливо...Така ми се струва. После може да се коментира всичко наред....Не знам и аз... ooooh!

# 40
  • София
  • Мнения: 7 242
Да, ама те може  да не знаят, че не отговарят на условията. Затова нека сега обсъдим тези рамка, за да имат време авторите да ги коригират. Поради липса на място на компа ми, съм изтрила вече скраповете и може и да бъркам, но ми се струва, че при рамки 20,21,24 /които според мен са на един автор/ има използване на елементи и от друг скрап на doniar, а не само от зададения. На 32 русалката също не е от скрапа на Ани.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Лекси, съгласна съм с теб Peace
Смесване на китовете виждам в 4, 30-облаците newsm78 и 7-лебедите. Поправете ме ако греша Peace

# 42
  • Мнения: 2 270
Момичета-ще може ли някой да поеме анкетата за рамките вместо ma cherieзащото тя няма възможност,а на мен ще ми станат много и няма да успея.

Относно рамките-трябваше да се ползват елементи от ЕДИН ОТ ДВАТА КИТА,а не от двата общо.Сами по себе си скраповете са доста богати . Относно надписите не съм го написала в условието ,но досега винаги са си ползвани без проблемно.Относно четките и другите атрибути на фотошопа може би трябва да се замислим за другите конкурси,защото с една проста четка може да се нарисуват многоооооо неща.
Аз понеже не съм правила рамка и нямам представа какви елементи има в единия от китовете,затова вижте ако има нередности кажете сега за да може авторите да си ги коригират

Относно картичките - мама писана беше помолила в условието да се запише/без снимка/.Нека тя определи кои картички не отговарят на условието

при другите 2 категории всичко си е наред

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ако позволиш Ани, бих пуснала анкета без проблем. Ще ударя едно рамо, нали сме за това Hug

# 44
  • Мнения: 2 270
Ако позволиш Ани, бих пуснала анкета без проблем. Ще ударя едно рамо, нали сме за това Hug
.
Не аз а ma cherie трябва да позволи Joy.
Пускай естествено.Незнам проблема с компютъра и  дали е разрешен,защото видях рамки от нея онзи ден newsm78

Общи условия

Активация на акаунт