Какви изследвания да искам?

  • 1 859
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Лекси, аз те подкрепям за "Св.София". Вярно е, че при Щерев казват, че са най-добрите специалисти, но в "Св.София" също са много добри. Аз поне съм много доволна и благодарна. Особено на д-р Йорданов. Ако ще ходиш там - най-добре си направи там изследванията. Добри са. И при добри хормони, тръби, овулация и спермограма - действайте.
Аз вече 3-та година ходя там, но си давам почивки. Правила съм 3 инсеминации без успех, но сега септември ще отивам за инвитро. През лятото избягват да правят такива процедури, защото има по-малка успеваемост, но за инсе може и да правят. Попитай и можеш да започнеш с изследванията. Препоръчвам ти д-р Йорданов и д-р Вакрилов. Щом аз от Стара Загора пътувах всеки месец, за да ме видят, да решат какъв стимулатор да ми дадат, след това да ми видят фоликулите и дали ще се пукат и чак тогава - инсе, значи съм решила, че може да им се гласува доверие. Опитай!!! Simple Smile Успех! И вярвай.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Светулке, точно Вакрилов е близък приятел на мой роднина. При него ще сме Grinning
И ние ще ходим от средата на септември Grinning

# 17
  • Мнения: 1 951
Мерси, Лекси, успех ти желая, дано да стане най сетне   ylinfant
ИнаЧе като ви слуШам момиЧета и zапоЧвам много да се zамислям  newsm78 На мен доста бърzо ми прдложиха инсеминация (веЧе имам две неуспеШни), но не са ми правили нито цветна снимка нито неЩо друго zа докаzване проходимостта на тръбите. Овулация имам но никога не е била проследявана ...
Май и аz трябва да сменям доктора макар Че това тук никак не е лесно.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 363
На мен доста бърzо ми прдложиха инсеминация (веЧе имам две неуспеШни), но не са ми правили нито цветна снимка нито неЩо друго zа докаzване проходимостта на тръбите. Овулация имам но никога не е била проследявана ...
Май и аz трябва да сменям доктора макар Че това тук никак не е лесно.

е как ти правят инсеминация без да ти проследяват овулацията!?

# 19
  • Мнения: 4 399

Май и аz трябва да сменям доктора макар Че това тук никак не е лесно.


И защо пък да не е лесно, кое по-тоЧно му е трудното? Аз смених трима без никакъв проблем.
А ако искаш да правиш инсеминация, най-добре е да отидеш в специализирана клиника. Мониторинга там се прави абсолютно професионално. След десетия ден всеки ден се мерят фоликули, правят се хормони и ти определят овулацията с много голяма тоЧност.

# 20
  • Мнения: 1 951
Jam,  и аz това се Чудя веЧе. Пъвия път като правих се слуЧи тайа Че просто бях в овулация и докторс каzа ако искам да тиЧам да събирам "материал" от мъжо ако искам...
То сигурно и zатова толкова са били успеШни   Cry

Vjara, в едно тримесеЧие доколкото zнам може да се ходи само при един гинеколог, освен ако не си плаЩаШ... А zа новия лекар така или инаЧе ти дават Час Чак zа след месец zаЩото не те поzнават... Поне тук е така.
А ти къде си тоЧно, zнаеШ ли къде има такава клиника и трябва ли ми направление zа там?

# 21
  • Мнения: 4 399
Виж сега може да се сменя и по време на тримесеЧието. Веднъж си взимаш Überweisung за специалист от службата, но ако искаш да го смениш, отиваш и искаш направление от общия ти лекар. Никога не са ми отказали направление за каквото и да е. Или обратното ако си взимала веЧе от лекаря, вземи си от службата. С новото направление отиваш при нов лекар. Но сега тримесеЧието така и така изтиЧа веЧе, така Че не ти се налага дори и това да правиш.
Аз съм във Виена и тука има много клиники, ако искаш Частни, ако искаш държани. За Частните не ти трябва Überweisung, за държавните ти трябва, но аз и него го взимах от общата лекарка, защото не исках гинекологът ми да знае Че ходя в клиника.
Надявам се да съм ти била полезна. Ако те интересува още нещо, можеш да ми пишеш и на ЛС.

# 22
  • Мнения: 1 951
Да ви се похваля имаме Час с мъжо zа 23ти в тукаШната Клиника zа Репродуктивна медицина. Аz оконЧателно се стреснах и се раzтърШувах днес следобед. Стискайте палци  Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 6 363
Да ви се похваля имаме Час с мъжо zа 23ти в тукаШната Клиника zа Репродуктивна медицина. Аz оконЧателно се стреснах и се раzтърШувах днес следобед. Стискайте палци  Praynig

а така, браво! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт