1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 21

  • 25 352
  • 444
  •   1
Отговори
# 15
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Хайде и аз на опашката.... Peace

# 16
  • Мнения: 3
Шмети браво на твоя Керем! Grinning В тази серия постъпи като истински мъж!!!!!!!Похвално издигна ми се в очите!!!!!!!!!

# 17
  • Мнения: 7 914
Керем с геврека

# 18
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Хайде и аз съм тук!!!!!!!!!!Аз съм за бомбата!Така ще избухнат, но незнам кога!!!!!!!!!!Mishel благодаря за доверието!!!!!!!!Изживяването, което си имала е невероятно!Докоснала си се до др. свят, с различни нрави и поведение и похвално, че си осъзнала, че не можеш да издържиш и понесеш това, което ти се предлага и си се отказала навреме!За това се иска сила!Браво!

То има един лаф  -Никога не е късно да станеш за резил - но аз не съжалявам, тази връзка ме обогати и ми даде много хубави и силни емоции...съвсем различни от традиционните. Не съм силна, а страхлива повече и това ме кара да мисля и премислям.

# 19
  • Мнения: 59
И аз в кюпа - за бомбата. Такова злобно човече не бомба ми незнам какво............ newsm78
Сега пък геврек ми се дояде hahaha Joyдобре че не съм preggo
Лека вечер, мацки! newsm51

# 20
  • Мнения: 3
Ами да ти кажа то страха понякога ни помага да не извършим някоя глупост!Ами да ви питам какво стана днес с Джансел щото нали не гледах а малкия сега ми налага тормоз та питам.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 524
Шмети браво на твоя Керем! Grinning В тази серия постъпи като истински мъж!!!!!!!Похвално издигна ми се в очите!!!!!!!!!
Нейният аааааааааааааааааааа - не само нейният, не само  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Джансел днес не се появи.
Но Кемал я видял да се качва в рейс и викал, тичал, но тя не го погледнала. А Баща му го пита - не видя ли кой номер беше рейсът - ами не тичах. А такси не хвана ли да следваш рейса - Кемалчо гледа тъпо и каза нещо от сорат -ами не се сетих........И накрая един готин коментар на дядото......Тичай сине,тичай.С този акъл има още много да тичаш!

# 22
  • Мнения: 959
Шмети браво на твоя Керем! Grinning В тази серия постъпи като истински мъж!!!!!!!Похвално издигна ми се в очите!!!!!!!!!

Ама аз, от кога повтарям, че човека е леко объркан и побъркан... hahaha ама ще се оправи ...  Joy ей, не ми повяравхте и това си е... Crossing Arms


Не ми Аресва прическата му тук, иначе щях да си го сложа в подписа... Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 2 079
Mishel_ ,
Страхотен е разказът ти. Върна ме години назад.  Cry
И аз бях поставена пред подобен избор, но с мюсюлманин от Сирия, а аз - християнка от България. Мислих, премислях година време и най-накрая отсякох: Не!  NaughtyНяма да се омъжа за него!  Naughty Naughty
Сега ми останаха само хубавите спомени от преживяванията с него,  Rolling Eyes   лошите се загубиха във времето.  Embarassed
Не съжалявам за миналото, а просто пораснах страшно бързо, под неговото ръководство, естествено. Тогава, на 18,  научих що е ревност на мъж, при това - мюсюлманин, как да се държа аз спрямо мъжете, как да ги или да не ги провокирам. Вярвайте ми -ревността и защитаването на територията на мъжете-мюсюлмани няма нищо общо с ревността на мъжете-християни.   Tired

# 24
  • на морето
  • Мнения: 103
УУУУУУУУУ  веднаж да сам на пържа страница Peace
 За анкетата няма да отговоря защото съм гледала сериите на турски  и знам какво ще стане.
 Моят съвет към момичетата които не гледат на турски да продалжават така  защото се губи тръпката.
Ама че го написах и аз  newsm78 нали ме разбрахте какво искам да кажа #Cussing out
Съгласна съм !Така е ! И аз докарах на"бегом"  до 66 и спрях -сега ме сърби за 82 , че предната е беше много стресираща , а от рекламата чакам нещо покъртително ! Но е вярно -тръпката се губи  Banghead Banghead Banghead

# 25
  • София
  • Мнения: 1 524
Редактирах горния пост - отговорих за джансел  Peace

# 26
  • Мнения: 9

Ох, усещам как от утре ще се увеличи драстично продажбата на гевреци Joy Mr. Green
Аз ще съм първа, но не знам дали ще намеря точно такъв  chef

# 27
  • Мнения: 3
Шмети браво на твоя Керем! Grinning В тази серия постъпи като истински мъж!!!!!!!Похвално издигна ми се в очите!!!!!!!!!
Нейният аааааааааааааааааааа - не само нейният, не само  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Джансел днес не се появи.
Но Кемал я видял да се качва в рейс и викал, тичал, но тя не го погледнала. А Баща му го пита - не видя ли кой номер беше рейсът - ами не тичах. А такси не хвана ли да следваш рейса - Кемалчо гледа тъпо и каза нещо от сорат -ами не се сетих........И накрая един готин коментар на дядото......Тичай сине,тичай.С този акъл има още много да тичаш!
newsm62

# 28
  • Мнения: 7 914
Schmetterling
 тук много ми напомня на едновремешните детски български филми -  за детските роли Mr. Green

вижте и шехи акто казва Онур как цупи устничките

# 29
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
УУУУУУУУУ  веднаж да сам на пържа страница Peace
 За анкетата няма да отговоря защото съм гледала сериите на турски  и знам какво ще стане.
 Моят съвет към момичетата които не гледат на турски да продалжават така  защото се губи тръпката.
Ама че го написах и аз  newsm78 нали ме разбрахте какво искам да кажа #Cussing out
Съгласна съм !Така е ! И аз докарах на"бегом"  до 66 и спрях -сега ме сърби за 82 , че предната е беше много стресираща , а от рекламата чакам нещо покъртително ! Но е вярно -тръпката се губи  Banghead Banghead Banghead

Първа, първа......ама пържа.

Общи условия

Активация на акаунт