БТВ ще ни отрази

  • 9 955
  • 351
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 155
Браво, страхотни сте момичета!   bouquet  bouquet  bouquet
 newsm20 newsm20 newsm20
  newsm51 newsm51 newsm51

# 286
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Верно, че на Канала репортажа е много добър. Аз бях гледала по новините на БТВ и сега си свалих и този от Канал 1. Много ми хареса извода, за това, че от интернет кърмещите майки са получили най-много подкрепа.
При мен това е 100% истина! Дано повече бъдещи майчета да се образоват и ентусиазират от информацията в нета.

# 287
  • Мнения: 5 299
Всичко е страхотно,ама малко недоумявам нямаше ли къде да седнете? newsm78

# 288
  • Мнения: 590

Много хубави снимки Grinning Ама не са надписани и сега не знаем кой кой е Sad

# 289
  • Мнения: 4 629
Искам и аз да видя клипчетата  Praynig

bodygard@abv.bg

# 290
  • Мнения: 6 362
Искам и аз да видя клипчетата 

Виж ги
ТУК са линковете (10-тина постинга по-нагоре, на предишната страница)

# 291
  • Мнения: 217
Момичета,страхотни сте Heart EyesМного се развълнувах като ви гледах.Първо се ядосах,че съм далеч и не мога да се присъединя към всеобщото кърмене и с такова нетърпение чаках да видя репортажа по бтв,та като видях циганките се шокирах направо ShockedБлагодарение на мамма гледах клипчетата и направо ми се изпълни душата HugМного е хубаво,че ви има и така окуражавате мамите.Кърмя с голямо желание ,в голяма степен и благодарение на вас. WinkОще веднъж да кажа,страхотни сте Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 5 228
Толкова сте готини и толкова съжалявам, че не дойдохме! СТрахотни сте, просто си личи какво настроение и енергия е имало около вас! ПРосто сте страхотни!  Heart Eyes
А как мога да си получа фанелката?

# 293
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Момичета, изпратих всички налични фанелки в Центъра в София на Хедра. По-малко са от заявения брой - но ще напечатат още Simple Smile
Така че, ако има още мами за София - свиркайте (може би пак на Хедра, ако няма против пак на нея да ги пратя) за бройки и размери. Също като напечатат нови, веднага ще пратим и в другите градове - съжале боку, но исках да пратя поне в София да има за голямото събитие, ще се постарая да заминат нови тениски възможно най-скоро и в другите градове.

# 294
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Зъхииии!!! Кажи, душо, какво каза в интервюто за Канала! Айде, че не съм мигнала цяла нощ!! Кое каза - че ще кърмиш Емата до 1-ви клас, или само до детската градина? Thinking Mr. Green

# 295
  • Мнения: 667
Моята скромна оценка за ССК в София е провал!
В централната си емисия бТВ отразиха кърмещи ромки, които ги питаха не "защо кърмите?", а "Защо не си оставихте бебето в Дом "Майка и дете" щом не искате да го гледате".
Нито една жена не носеше тениска с цици, а и аз бих си сложил такава!
Никои не раздаваше брошури!
Журналистите бяха многократно повече от кърмещите майки. Всъщност масовото кърмене се състоеше от 4 или 5 жени. В единия край имаше 6-7 жени, които просто си направиха среща на форума, говориха си кой коя тема е пуснал (това го чух случайно минавайки покрай тях).
...и последно всички знаят, че майчиното мляко е най-полезната храна за бебетата. Важно беше да се подчертаят начините за стимулирането и запазването на отделянето на млякото.

# 296
  • Мнения: 6 315
Момичета страхотни бяхте! Аз след като гледах "репортажа относно кърменето" с ромките си легнах и съм проспала новините в 22, но благодарение на mam@    bouquet  bouquet  bouquet и mamma    bouquet  bouquet  bouquet сега ви видях и много ви се радвах! Браво на всички ви!

# 297
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Хедра, коя си ти, с розовата блуза и бебето с бялата шапчица ли?

# 298
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хедра, коя си ти, с розовата блуза и бебето с бялата шапчица ли?
Тц - аз малко цигански го давам Mr. GreenЗапасана със слинга,с тениска,на която не й се вижда емблемата и говоря по репортажа на БТВ,а дъщеря ми отчаяно се опитва да докопа микрофона Mr. Green
Всъщност интервюто беше бая поизрязано и са наблегнали на личното в историята,а не на всичко,което изприказвах - ако знаете още колко поговорих за това каква и къде Mr. Green е правилната информация за кърменето...ама на,телевизия,ко да ги праиш - избрали са си баш само личния елемент да показват Rolling Eyes
Нищо де,на лекцията в Св.София ще си говорим по същество - пък и пред цялостно заинтересувана аудитория,а не пред целокупното население за едно минута Grinning

# 299
  • София
  • Мнения: 10 825
Страхотни сте момичета smile3501
Съжалявам, че и ние не се пресрамихме да дойдеме.... Ама нищо де - следващия път newsm53

Общи условия

Активация на акаунт