Ла Редут - само за КОДОВЕ - 23

  • 48 759
  • 690
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 140
Ако ги сложиш с референтен номер и са си на цена 6.90 няма нужда да поръчваш и куфара. Но ако са на по-висока цена, значи трябва да използваш и кода, за да ги намали и значи щеш не щеш ще получиш и куфара. Ама че го обясних  Crazy ама не ми се рови сега и не ми се пробва как става, та затова изписах тия обяснения  Flutter

# 586
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 615
Мерси момичета, но не се получва т.е дава ги изчерпани и изобщо не мога да ги пъхна в кошницата  Confused Sad

# 587
  • Мнения: 12
Моля да ми каже някой ако знае действащ код за тези чаши защото на мен нито един не ми работи, а много ги искам http://media.laredoute.fr/newsletters/2008/ampm/sem39/pop_up.htm … urecode=001RP8693
благодаря ви много Simple Smile
това не  е  ли много  стара  оферта,затова не  ти  се хваща

 Sad стара е -да-такава е и онази за керамичните купички с лъжичките-аз късно ги видях и си останах без тях,а толкова ми харесаха.Те както и керамичните чинии за десерт са едно от малкото неща които си заслужават от подаръците. Hug


Eee много жалко, толкова ми харесват.................... Sad

# 588
  • София
  • Мнения: 595
Мацки, гледам да следя темата редовно и да не пиша, освен ако не е наложително... Искам сега обаче да питам нещо  Rolling Eyes - правилен ли е изводът ми, че от кодовете за новата колеция, нищо не хваща МИНИ цените? Всички кодове, които съм получила не важат за мини, пробвах всички от 1-я пост, на които не е изринчо упоменато, че не важат за мини, но и те не стават...  Confused

# 589
  • Мнения: 13
за мини много трудно хваща код  освен някои от персоналните  при мен действа 50059 но само на единия акаунт на който ми е изпратен на другите не

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 23:13 от smool

# 590
  • Мнения: 0
може ли някой да ми каже какво значи това,
че поръчката ми е отменена  и няма да дойде ли

 newsm78

Hi,
 
With reference to your order on January 31th, I am writing to inform you that the shipping has been cancelled because payment was on delivery.
Furthermore, you used a special offer code 41831 you must not use. You only can use the offers you received at your e-mail address.
 
Best regards.




For any contacts or next claims, thank you to make them online  by clicking on top of our home page in "Aides et Services".
By going down the page, click on "mes autres questions" just under : Mes autres questions.

Sabine Ghysels.
Service Relation Clients. La Redoute.


# 591
  • Мнения: 32
d`angeli :  Във връзка с вашата поръчка за 31 януари, писмено да Ви уведомяваме, че доставката е била отменена, тъй като плащането е било в процес на изпълнение.
Освен това, сте използвали специална оферта код 41831,която не би трябвало да използвате. Можете само да използвате оферти, които сте получили лично на електронната ви поща.
 
С най-добри пожелания.

# 592
  • София
  • Мнения: 2 296
може ли някой да ми каже какво значи това,
че поръчката ми е отменена  и няма да дойде ли

 newsm78

Hi,
 
With reference to your order on January 31th, I am writing to inform you that the shipping has been cancelled because payment was on delivery.
Furthermore, you used a special offer code 41831 you must not use. You only can use the offers you received at your e-mail address.
 
Best regards.




For any contacts or next claims, thank you to make them online  by clicking on top of our home page in "Aides et Services".
By going down the page, click on "mes autres questions" just under : Mes autres questions.

Sabine Ghysels.
Service Relation Clients. La Redoute.



Най-вероятно поръчката ти е била под 10 евро и е отказано плащането от банката.
Освен това си използвала код 41831,който не ти е бил пратен лично.

Въпросът е за другата тема.

# 593
  • Мнения: 0
благодаря,
но кода ми беше изпратен лично,
 а наистина поръчката беше под 10 евро,
но тогава нямаше проблем,
защо чак сега
 Sad

# 594
  • Пловдив
  • Мнения: 4 736
благодаря,
но кода ми беше изпратен лично,
 а наистина поръчката беше под 10 евро,
но тогава нямаше проблем,
защо чак сега
 Sad
Обикновено така става с отказаните поръчки под 10Е - системата ги приема, но след известно време пращат мейл, че са анулирани . Confused Но понякога не ги отказват. Аз имам три получени пратки за суми под 10Е.

# 595
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мацки, гледам да следя темата редовно и да не пиша, освен ако не е наложително... Искам сега обаче да питам нещо  Rolling Eyes - правилен ли е изводът ми, че от кодовете за новата колеция, нищо не хваща МИНИ цените? Всички кодове, които съм получила не важат за мини, пробвах всички от 1-я пост, на които не е изринчо упоменато, че не важат за мини, но и те не стават...  Confused
при мен действат на при мини, три поръчки имам все такива. но трябва да са ненамалени! ако са намалени-поръчваш с реф.номера от онлайн каталога.

# 596
  • София
  • Мнения: 595
микки,можеш ли да напишеш, плс, кои от кодовете за 2009 са ти намалили МИНИ? Аз съм пробвала всички от темата и всички, които са ми пращали до сега и на 2-та акаунта (всички са пускани тук) и никой не ми е намалил МИНИ до сега  Sad (Не съм имала само 60488, който всички много хвалехте, но си беше персонален и не ми се хвана)
Конкретно, в кошницата съм сложила 2 от завивките 2 в 1 на обща стойност 59.80 Е и искам да си ги намаля (ненамалени са, от новата колекция, мини) и до сега не съм успяла...

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 15:29 от desitka*

# 597
  • София
  • Мнения: 8 306
Няколко въпроса:

Знам че когато наближи РДто ти пращат специален код. Но всъщност от къде знаят кога е РД, не си спомям да съм попълвала такава  информация

Моля за тези, които са получили надуваемия матрак да споделят какви са условията.
Не ми хващат 22594, 23159 в момента имам "стока" за 170 Е: от нова колекция (намалени с 20-30 % и ненамалени за 50 Е)  и от албанците и не става

# 598
  • София
  • Мнения: 1 179

Моля за тези, които са получили надуваемия матрак да споделят какви са условията.
Не ми хващат 22594, 23159 в момента имам "стока" за 170 Е: от нова колекция (намалени с 20-30 % и ненамалени за 50 Е)  и от албанците и не става
Аз пуснах снощи поръчка с него с код 26921,имах артикули за 37,80 евро само от Албанците.Може би е от значение,че правя 4 поръчка от този акаунт,т.е. води се,че е нов.

# 599
  • Мнения: 4 205
От миналата година имам 3 черни тренча. Мисля, че са 3-те номера. Ако някой иска замяна за друг подарък  - например разни чинийки или прибори нека ми пише.

Общи условия

Активация на акаунт