идеи за врата на дрешник

  • 17 991
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 51
Реших на 99%(благодарение на xenia Hug)-хармоника bowuuСега остава да избера какъв стил.Госпожа Портокалова -благодаря.Ако може да споделиш за тази фирма, може и на лични smile3531
densky интересна врата е показала, но може би ако жевеех в огромна викторианска къща, няма мястооо Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 830
И на мен най-много ми допадна предложението на xenia.

После да покажеш снимки как е станало. Peace

# 17
  • Мнения: 4 380
Ето още един пример с по-голям гардероб, който за визуален ефект е разбит на секции с нормално отварящи се врати. Давам го като пример за декорация на самите врати. Те са боядисани с латекс както и старата тоалетка в стил арт деко.



# 18
  • Мнения: 4 380
Така могат да изглеждат тапицирани в кабинет или детска стая за закачване на важни бележки, снимки и т.н.

# 19
  • Мнения: 4 380
А може да бъде декориран и отвътре. Тук се вижда скритото местенце отстрани на вратите.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 254
Фирмата е Салекс, напиши го в гугъл и ще ти излезнат координати Simple Smile Може в сайта им да няма информация за печатането на разни неща върху ПДЧ, но аз имам каталог тук, в който го има като услуга.
А щом си избрала врати-хармоника и искаш да са от долу до горе, се увери, че отзад на вратите са сложили обтегачи. Тези врати са дълги и не могат да се направят особено широки и ако не се сложат обтегачи е твърде вероятно да се изкривят и да не вървят добре в релсите.
Обтегача представлява едно нещо като шиш вкопано във вратата отзад, малко по-късо е от вратата. На някои врати се слагат по 2, на други по един.

# 21
  • Мнения: 4 380
Манди за какви обтегачи говориш? Shocked Тези врати не вървят в релсата. Върви в релсата само една ос от вратата.

Ето ги в отворен вид. Към релсата са прикачени в 2 точки- в началото на външното крило и в края на вътрешното.

http://www.audipages.com/house/sm_DSC09833.JPG

Тук се виждат и от вътрешната страна и точките в които се захващат към релсата:

http://www.finishcarpentryhelp.com/images/bifold-door-35.jpg

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 09:33 от xenia

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 51

ето това е интересно, също.Не мога да реша децорацията каква да е, а трябва да измисля, защото от там ще тръгне  стила на стаята, засега имам само едно легло.Ровя из блогове за идеи, ако ви попаднете на нещо интересно-пускайте насам.
Благодаря много на всички, благодарение на вас реших за модела на вратата newsm51 newsm51 newsm51

# 23
  • Мнения: 4 380
Стил "шиноазри"?

Ти вместо да търсиш идеи за декорация по сайтове, по-добре ги търси в магазините за платове и тапети. От там са най-добрите идеи.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 51
много ми се иска да съм толкова запозната, колкото теб в стиловете, но за съжаление не съм Sad може би  е някакъв японски стил.Ами незнам точно дали това искам, но за спалня ми звучи успокояващо и неангажиращо, пък и не е ултракомерс.Ще посетя Genesis тези дни, за вдъхновение Grinning.Истината е, че незнам какво искам. newsm43 

# 25
  • Мнения: 4 380
Започни с мотиви и цвят които да те грабнат, а те ще ти подскажат стила и декора. Но мотиви не на картинка от и-нет, а на реален продукт, който можеш да купиш.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 51
Благодаря xenia, ще тръгна по магазини, когато се стопи снега Wink и ще пиша какво съм направила.

# 27
  • Мнения: 2 084
Здравейте! И аз съм на вълна дрешник.
 За вратите тип хармоника аз мисля, че са неподходящи. Те не се затварят плътно и си мисля, че е прашно. Исках врата за баня, заради уплътнителите, но никак не ми харесва дизайна. Варианта с декорирането би променил една такава до произведение на изкуството.

# 28
  • Мнения: 337
Една идея и от мен , това е дрешника в стаята на дъщеря ми :

 

# 29
  • Мнения: 680
Maxi,
Много хубава детска стая и страхотно решение за дрешника.
Нашият дрешник също се получи много добре.За моя радост си е отделно помещение с истински щендер.Впрочем беше ми мечта да го имам. Heart Eyes Blush

Общи условия

Активация на акаунт