рецепта с чесън за прочистване?

  • 204 975
  • 515
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3
аз го направих с 350 гр - мисля така пише и в рецептата - 350гр ИЗЧИСТЕН чесън

В книгата "Тибетски рецепти..." количествата са малко по различни от рецептите които открих в нета. В книгата е 200 гр чесън и 400 гр спирт, капките стигат до 25 и обратно, а не до 15 както е в другата.
Но който и вариант да се избере според мен все е полезно

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 18:12 от elia75

# 136
  • Мнения: 113
Благодаря!  bouquet

# 137
  • Мнения: 10
Днес и аз си набърках чесъна по тази рецепта, но ме притеснява това, че съм с ниско кръвно и незнам дали няма да ми се отрази. Някой имал ли е подобен проблем?

# 138
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Днес и аз си набърках чесъна по тази рецепта, но ме притеснява това, че съм с ниско кръвно и незнам дали няма да ми се отрази. Някой имал ли е подобен проблем?
Аз съм с ниско кръвно. Не ми се отрази. Пиех си кафе толкова, колкото и преди да започна.

# 139
  • Мнения: 394
Докато чакам чесновата отвара да стане си направих лимони с мед -но мъжа ми много хареса цитронадата и ще ни стигне за пет дни вместо за 10!
Имам такова питане - сложих 350 грама обелен чесън и 200мл. спирт -но спирта не ми покри чесъна -трябва ли да сложа още 100мл. спирт???
И нали може от мед с лимони да се мине на чесновата отвара?

# 140
  • Мнения: 2 966
Аз сложих 250 гр. обелен чесън и едва го покри - също мисля да налея още малко спирт newsm78

# 141
  • Мнения: 60
Сока на 14 лимона се смесват с 1 кг.мед-1 буркан.
Всеки ден се взима по 100 гр.от тази смес и се сипва в 2л.вода.
Това количество се изпива за деня.Прави се докато свърши.

ядеш ли през този ден?

# 142
  • Мнения: 1 084
Здравейте и от мен!И аз направих тази рецепта-сложих 350гр белен чесън и 200гр спирт,предполагам,че -50гр няма да е проблем( някъде бях видяла че се слага 250 гр)!Дано има ефект;)  Между другото бях попаднала на един чуждестранен сайт и тази рецепта я имаше и там! Peace

# 143
  • Мнения: 625
Момичета , извинявам се, че не съм изчела темата, но искам да попитам ако пия лекарството по схемата 1-25 клапки и край дали количеството ще стигне за мен и съпруга ми или да приготвя нова смес?

# 144
  • Мнения: 18
И аз днес сложих чесъна, след 10дни почвам Simple Smile Ползвах пластмасово ножче, за да го нарежа, понеже нали не трябвало да се докосва до метал.

# 145
  • Мнения: 32 138
Здравейте, и аз започнах от вчера тази рецепта, но моята е и с билки. Обаче са ми казвали, че това лечение трябва да се прави на всеки 5 години. Иначе може да има обратен ефект. Някой пишат, че са правили по 3 месеца, което за мен е безумие. Има си схема.

# 146
  • Мнения: 1 422
kalan, въпросът не е в това, че има обратен ефект, а че много се ускорява обмяната на веществата при прилагането на рецептата. Затова се прави рядко. Именно това ускоряване на обмяната е в основата на всички описани ефекти, но при различните тела реакцията е различна във времето като скорост и повлияни органи и системи.

А за трите месеца - точно така е по схемата - от 1 до 15, от 15 до 1 и после по 25 на ден, докато свърши течността. В зависимост от това колко сух е бил чесънът количеството е по-голямо или по-малко. На мене ми стигна за 3 месеца първия път 1998 година, а после за 2 и няколко дни пред 2005 година. Спокойно  Laughing Hug

# 147
  • Мнения: 0
Сега се разрових из форума, тъй като днес ми е първия ден,  Κато прицедих сместа след 10ия ден беше със зелен цвят, днес като извадихме буркана, на дъното се беше утаила зеленилката и го разклатихме. Правилно ли постъпихме или тази утайка е по-добре да си стои на дъното или трябва до прицедя още веднъж???

Последна редакция: пт, 27 яну 2012, 10:50 от Illianaaa

# 148
  • Мнения: 1 422
Илиана, пийте си магийката! Аз имам приятелка, която прави тази работа в Полша с най-високата водка. То че полската водка е "друга бира" е така, но алкохолните питиета пак са около 80 градуса и в нейния случай дори.

# 149
  • Мнения: 0
Илиана, пийте си магийката! Аз имам приятелка, която прави тази работа в Полша с най-високата водка. То че полската водка е "друга бира" е така, но алкохолните питиета пак са около 80 градуса и в нейния случай дори.

Току що си промених поста, че ме хвана срам  Embarassed . Тъй като живеем в Гърция и имам пълно доверие на съпруга си, не се загледах изобщо в бутилката, сега вече прочетох, че не само е 70 градуса, а и пише, че е само за външна употреба. Ужас! Видяло се е, че ще се прави наново, само не мога да се примиря с миризмата, обича мчесън, но това е нещо страшно  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт