рецепта с чесън за прочистване?

  • 204 775
  • 515
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 422
Мисля, че се казваше 4тайните на тибетските манастири" самата книга, но приятелското семейство са я научили на курс по йога. Козметичката ми също в йога център се оказа, че като отидели на извънградско занятие я правели първия ден всички, така че явно е популярна в йога-средите.

# 61
  • Мнения: 3 456
Благодаря!
Питах те, защото аз сега също правя 5 ритуала, които в цитираната от мен книга са описани от един полковник като ритуали на ламите в тибетските манастири. Някои неща съвпадат...

# 62
  • Мнения: 1 422
Аз говоря не за това, а за едни извивания ,които се правят, докато пиеш водата.

# 63
  • Мнения: 3 456
Аз говоря не за това, а за едни извивания ,които се правят, докато пиеш водата.
Да, разбрах. Аз правя тези, които си показала.

# 64
  • Мнения: 544
Видях рецептата тук http://www.yoga108.info/yoga/tibetska-recepta.html и я правих. Изкарах 2 месеца и половина. Остана гъста каша от сместта и спрях. Ще видим какъв ефект ще има. Чувствам се идеално, не съм почувствала нещо различно по време на приема. Не я направих заради конкретен проблем, като цяло съм здрава.

# 65
  • Мнения: 3 456
Каня се и аз да я направя, но все забравям да си купя спирт. Дали не може с домашна ракия?

# 66
  • Мнения: 544
Колко градуса е тази ракия?  Sunglasses Не бих рискувала. По-добре си го направи със спирт.

# 67
  • Мнения: 3 456
Не знам, но няма да е 96. Да, ще го направя със спирт.

# 68
  • Мнения: 199
Не си губете времето - пробвах и на никого не я препоръчвам тази рецепта.  Доколкото разбрах доста хора след като са я правили  се е наложило да се лекуват от  сериозни заболявания.  Аз например малко след като спрях / 2 месеца пих елексира/ и направих херпес Зостер. А той се появява при срината имунна система.  Друга моя позната след пълен курс закъса сериозно с черния дроб.  Всеки сам си преценява, само искам да кажа МНОГО ВНИМАВАЙ ТЕ!!!!

# 69
  • Мнения: 1 422
E, аз пък с тази рецепта си изчистих бели петна от пневмонии в единия бял дроб. На снимките преди беше неефективно работеща зона от няколко години, сега си е нормална... А зостерът е проява на причинителя на варицелата при възрастните.

# 70
  • Мнения: 2
Az sega q zapo4vam tazi pezepta ,ve4e 4 den sym na neq .Kato zavyr6a kursa 6te Vi pi6a dali mi e pomognala .
Iskam da probvam kakvo 6te stane ,predi da se podloja na operaciq .
       

# 71
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Не си губете времето - пробвах и на никого не я препоръчвам тази рецепта.  Доколкото разбрах доста хора след като са я правили  се е наложило да се лекуват от  сериозни заболявания.  Аз например малко след като спрях / 2 месеца пих елексира/ и направих херпес Зостер. А той се появява при срината имунна система.  Друга моя позната след пълен курс закъса сериозно с черния дроб.  Всеки сам си преценява, само искам да кажа МНОГО ВНИМАВАЙ ТЕ!!!!

Много "обичам" такива изказвания. Аз и още около 6 човека я изкарахме и само положителни ефекти "видяхме". Стига сте плашили хората за нищо. Ако не сте добре още в началото я спрете.

# 72
  • Мнения: 0
Eto kakva recepta izprobvah USPE6NO 2 puti.Rezultata e potresava6to dobur:

Рецепта за древнокитайско хомеопатично средство (датира ІV – V век преди новата ера, намерена от експедиция на ЮНЕСКО през 1971 година).

Предназначение:
-   очиства организма от мазни и варовити натрупвания;
-   рязко подобряна общия обмен на веществата в организма, в резултат:
-   всички съдове стават еластични, с което се предпазва от инфаркт на миокарда, стенокардия, склероза, паралич, образуването на различни тумори;
-   изчезва шумът в главата;
-   възстановява се зрението.

Приготовление: старателно се измива и изчиства 350 грама чесън, ситно се нарязва и се счуква с дървено чукало - (в съвременни условия, може да се ползва и сокоизтисквачка). Претегля се 200 грама от тази маса (взема се отдолу, където има повече сок), поставя се в глинен съд (може и буркан) и се налива 200 грама 95 % спирт.
Съдът се затваря плътно и се оставя в тъмно, прохладно място 10 дни, след което се прецежда през плътна тъкан, а остатъкът се изстисква.
Да не се бърка и докосва до нищо метално.
След 2-3 дни започва лечението.
Тази маса се пие на капки със студено мляко (50 г мляко) при строго спазване на следната схема:

ден   сутрин   обед   вечер
1       1                2               3
2       4                5               6
3       7                8               9
4     10              11             12
5     13              14             15
6     15            14             13
7     12              11             10
8       9                8           7
9       6                5               4
10       3                2               1
11     25              25             25

И по-нататък по 25 капки, три пъти на ден, докато свърши сместта.
Този курс се повтаря след 5 години (не по-рано).


Sled 1 godina 6te ya potretia. Osven men, neo4akvan rezultat dade i pri maika mi, baba mi i edna priyatelka.

# 73
  • Мнения: 1 422
Мерси, че си я написала подробно.

# 74
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
sbratoeva, една позната не я изкара както трябва преди 2 години. Прекъсна я и не беше редовна, спирта не бил 95%. Знаеш ли дали сега може да я повтори?

Общи условия

Активация на акаунт